Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Dobra kaloria KULKI, płatki kukurydziane i orzeszki. Zielone opakowanie z kuleczkami w karmelu i kukurydzą, widok z przodu.
4,9
Dobra Kaloria
kulki z płatkami kukurydzianymi i orzeszkami 80 g
8,99 zł
100 g = 11,24 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Isana olejek do golenia Oil to Soap o zapachu arbuza w butelce z pompką, z etykietą w arbuzy i liście, widok z przodu.
Isana
olejek do golenia, Arbuz 100 ml
12,49 zł
100 ml = 12,49 zł
Cena regularna:14,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały Wibo Gel Like Top Coat, butelka z pędzelkiem, widok z przodu, nadaje paznokciom żelowy połysk.
4,9
Wibo Gel Like
top coat do lakierów klasycznych, efekt żelowy 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana kremowy żel pod prysznic Woda Kokosowa z mango. Biała butelka z żółtą etykietą, widok z przodu.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Woda Kokosowa 750 ml
6,29 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Szampon Curly Waves w białej butelce z pomarańczową nakrętką, widok z przodu. Do włosów falowanych i kręconych.
4,2
Alterra Curly Waves
szampon do włosów kręconych, Bio Olej Makadamia 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Peptides Multi Peptydowe Serum, złoto-niebieska butelka i pudełko z napisem Pepti Pro-Collagen Technology.
4,6
Dermika Luxury Peptides
serum do twarzy, ujędrniająco-wygładzające 60 ml
59,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides serum przeciwzmarszczkowe z ceramidami i złotem 24K, w butelce i białym pudełku, widok z przodu.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
serum do twarzy, ceramidowe, przeciwzmarszczkowe 30 ml
48,99 zł
100 ml = 163,30 zł
Najniższa cena: 76,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
KillyS gąbeczka do makijażu Cherry Look, dwukolorowa, wiśniowo-różowa w kształcie łezki, obok beżowego opakowania.
4,9
KillyS Cherry Look
gąbka do makijażu, 3D 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Skin Perfection Glow Serum rozświetlająco-nawilżające, różowa butelka z błyszczącym okrągłym korkiem.
4,7
Bielenda Skin Perfection
baza pod makijaż, rozświetlająco-nawilżająca 30 ml
17,49 zł
100 ml = 58,30 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB Balsam-Serum z Centella B12, kojąco-naprawczy dla skóry suchej, biała butelka z pompką, przód.
4,7
AA LAAB Skin Barrier Protection
balsam-serum do ciała, kojąco-naprawczy 300 ml
24,99 zł
100 ml = 8,33 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Turkusowy, transparentny plastikowy kubek For Your Beauty Rossmann do zębów, widok z przodu.
4,8
For Your Beauty
kubek toaletowy, toaletowy, Morski 1 szt.
5,39 zł
1 szt. = 5,39 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Zestaw Rossmann For Your Beauty do farbowania włosów: czarny pędzel z grzebieniem, dwie spinki, widok z przodu.
4,6
For Your Beauty Pflege & Styling
zestaw do farbowania włosów 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Barbero Booster, czarny spray wzmacniający brodę i włosy 150ml z ozdobnym logo lwa, widok z przodu.
4,9
Barbero
booster do brody i włosów, wzmacniający 150 ml
24,99 zł
100 ml = 16,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Mixer, maska do łagodnej koloryzacji 300ml. Czarny słoik z kolorowym logo i gwiazdkami, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
maska-mikser do włosów, do łagodnej koloryzacji tonerem 300 ml
15,49 zł
100 ml = 5,16 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Banderas The Icon woda perfumowana, różowa, ryflowana butelka 100ml z okrągłym emblematem obok pudełka.
4,8
Banderas The Icon
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
129,99 zł
100 ml = 129,99 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
MEGA!
Oral-B iO Ultimate Clean, 4 wymienne końcówki do szczoteczki. Widok z przodu. Niebieskie włosie, czyszczenie 360°.
4,8
Oral-B iO Ultimate Clean
końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej, Czarne 4 szt.
99,99 zł
1 szt. = 25,00 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Matowa pomadka Wibo Million Dollar nr 7, jasnoróżowa, w szklanej butelce z aplikatorem i próbką koloru.
4,8
Wibo Million Dollar
pomadka do ust, matowa, nr 7 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki, odżywcze serum do suchej skóry głowy w turkusowej butelce z okrągłą, błyszczącą nakrętką, przód.
5,0
HEIKI HEIKI Scalp
serum do skóry głowy, odżywiające, Rose Elemi 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy tusz do rzęs Miss Sporty Divine Pump Up Volume z wyjętą czarną szczoteczką, widok z przodu.
4,8
Miss Sporty Pump Up Volume Divine
tusz do rzęs, z efektem sztucznych rzęs, Black 12 ml
12,99 zł
100 ml = 108,25 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Ayurveda Earth olejek w piance, ciemnozielona butelka spray ze złotą nakrętką i logo, widok z przodu.
4,7
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Earth
olejek do ciała, w piance, Sandal Wood 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Pilnik Ewa Schott 100/180 do usuwania i matowienia hybryd, dwustronny, w barwnym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Ewa Schmitt FunCare
pilnik do paznokci, do manicure hybrydowego 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
TYLKO U NAS
Eveline NAD+ BOOSTER Ampoule-Mask, fioletowa butelka z pipetą na szaro-fioletowym kartonowym opakowaniu, widok z przodu.
5,0
Eveline Cosmetics Face Therapy Professional NAD+ Booster
maseczka do twarzy, lifting 8 ml
2,59 zł
100 ml = 32,38 zł
Najniższa cena: 3,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Morski dezodorant Rexona Men Whole Body Deo Ocean Rush 72H, 0% Aluminium, widok z przodu, biały haczyk.
4,9
Rexona Men Whole Body Deo Ocean Rush
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.