Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Rival de Loop Gloss'n Gel, intensywny czerwony lakier do paznokci w smukłej butelce, widok z przodu.
4,6
Rival de Loop Gloss'n Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 18 10,5 ml
4,59 zł
100 ml = 43,71 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kremowa rękawica do mycia ciała z bambusa na brązowym opakowaniu FEELING GOOD, widok z przodu.
4,7
Feeling Good
rękawica do mycia ciała, z włókien z bambusa 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Karton enerBIO Kokos Drink Natur 1L, wegański napój kokosowy bez cukru, z kokosem i szklanką napoju.
4,7
enerBiO
napój kokosowy 1 l
8,29 zł
1 l = 8,29 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
JANDA Rozjaśniacz Przebarwień krem SPF 50 z Wit. C, złota butelka z pompką i opakowaniem, widok przód.
4,8
Janda Rozjaśniacz Przebarwień
krem do twarzy, specjalistyczny, SPF 50, na dzień 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowa saszetka Babydream, przecier truskawka-jagoda-jabłko 100% bio, od 1 roku. Widok z przodu, zielony dinozaur.
4,8
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Truskawka, Jagoda, od 1. roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CELLULAR EPIGENETICS serum pod oczy z Cryo-Technologią, butelka i biało-niebieskie pudełko, z przodu.
4,6
NIVEA Cellular Epigenetics
serum pod oczy, odmładzające 15 ml
49,99 zł
100 ml = 333,27 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
MEGA!
Garnier Płyn Micelarny Vitamin C do cery matowej, rozświetlający, w butelce z żółtym płynem, widok z przodu.
4,9
Garnier Skin Naturals
płyn micelarny, z witaminą Cg, skóra matowa i zmęczona 400 ml
14,49 zł
100 ml = 3,62 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Okrągła maska Banobagi Vita Genic Jelly Hydrating z witaminą E, białe opakowanie z grafiką niebieskiej kapsułki.
5,0
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, nawilżająca, w Witaminą E 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Dezodorant roll-on Bio Szałwia 24H, przezroczysta butelka z fioletową nakrętką i roślinnym wzorem, przód.
4,9
Alterra
dezodorant w sprayu, 24h, Szałwia 75 ml
11,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Bielenda Bronzing Coco balsam brązujący do ciała w zielonej saszetce z palmami, widok z przodu.
4,7
Bielenda Bronzing Coco
balsam do ciała brązujący 200 ml
15,49 zł
100 ml = 7,75 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rozświetlający puder Lovely Golden Glow Contouring w beżowym kompakcie z gwiezdnym wzorem, widok z góry.
4,9
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, hipoalergiczny, rozświetlający z drobinkami, nr 01 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Biały Jeleń regenerująca sól siarczanowo-magnezowa do kąpieli, w białym słoiku, niebiesko-biała etykieta.
4,9
Biały Jeleń
sól do kąpieli, regenerująca, siarczanowo-magnezowa 500 g
19,99 zł
100 g = 4,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Million Dollar Matowa pomadka nr 6, śliwkowy róż, tuba z aplikatorem i matowym swatche.
4,6
Wibo Million Dollar
pomadka do ust, matowa, nr 6 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwono-różowa tuba pasty Colgate Max Fresh Watermelon & Guava, z owocami arbuza i guawy, widok z przodu.
4,9
Colgate Max Fresh Fruit Fusion
pasta do zębów, Watermelon & Guava 75 ml
9,49 zł
100 ml = 12,65 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
St. Moriz Professional Self-Tan Face Mist Medium, 150ml, butelka z aloesem i witaminą E, widok z przodu.
4,7
St.Moriz Professional
mgiełka do twarzy samoopalająca, Medium 150 ml
38,99 zł
100 ml = 25,99 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna matowa brzytwa z wymiennym ostrzem, widok z przodu, z okrągłym uchwytem i ząbkowaną rączką.
4,6
Ewa Schmitt Beard Master
brzytwa z wymiennym ostrzem 1 szt.
14,49 zł
1 szt. = 14,49 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały krem Routines by Alkmie SPF 50 w butelce z pompką i pudełku, nawilżający, ochrona przeciwsłoneczna.
4,7
Routines by Alkmie
krem do twarzy, SPF 50, nawilżający 50 ml
39,99 zł
100 ml = 79,98 zł
Najniższa cena: 68,99 zł
TYLKO U NAS
Sztuczne rzęsy Donegal Oh! So Brown nr 01 Half Lash w brązowym kartonowym opakowaniu z okienkiem.
Donegal Oh! So Brown
sztuczne rzęsy na pasku, nr 01 Half Lash 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Mydło Babydream sensitive z jojoba i rumiankiem, jasnoniebieskie opakowanie z grafiką słoni, widok z przodu.
5,0
Babydream Sensitive
mydło w kostce z olejkiem Jojoba 100 g
2,19 zł
100 g = 2,19 zł
Najniższa cena: 2,59 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Turkusowy żel myjący do twarzy flaff Pore Eraser z kwasem salicylowym i malachitem, tubka i pudełko z przodu.
Fluff In Your Soul Pore Eraser
żel do mycia twarzy, z ekstraktem z malachitu i kwasem salicylowym 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwona, kremowa pomadka w sztyfcie, błyszczące wykończenie, w srebrno-czarnym opakowaniu, ujęcie z przodu.
4,6
Miss Sporty Matte To Last
pomadka do ust, matowa, nr 201 Silk Nude 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kremowy bronzer w sztyfcie NAM Sculpting Stick nr 2 True Neutral, beżowe opakowanie, otwarty, nakrętka obok.
4,8
NAM Sculpting Stick
bronzer do twarzy w sztyfcie, nr 02 True Neutral 10 g
29,99 zł
100 g = 299,90 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
TYLKO U NAS
Dobra kaloria KULKI, płatki kukurydziane i orzeszki. Zielone opakowanie z kuleczkami w karmelu i kukurydzą, widok z przodu.
4,9
Dobra Kaloria
kulki z płatkami kukurydzianymi i orzeszkami 80 g
8,99 zł
100 g = 11,24 zł
Najniższa cena: 9,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.