Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Czerwony batonik owocowy Babydream Banan-wiśnia-czarna porzeczka z grafiką małpki i owoców, od 1. roku.
5,0
Babydream
batonik owocowy, Banan, Wiśnia i Czarna Porzeczka, od 1. roku życia 4x25 g
7,29 zł
100 g = 7,29 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy pojemnik Fluff Blueberry Mochi Body Yogurt, z grafiką borówek i tekstem 'Soft & Plump', widok z przodu.
4,8
Fluff
jogurt do ciała, Blueberry Mochi 180 ml
11,49 zł
100 ml = 6,38 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny lakier do włosów WS ACADEMY z białym marmurkowym wzorem, mocne utrwalenie, widok z przodu.
4,5
Wierzbicki & Schmidt Forma + Utrwalenie
lakier do włosów, modelujący, moc utrwalenia 4 250 ml
21,99 zł
100 ml = 8,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
Lacoste Essential woda toaletowa dla mężczyzn, prostokątna butelka z białym logo krokodyla. Widok z przodu.
4,8
Lacoste Essential
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
129,99 zł
100 ml = 173,32 zł
Najniższa cena: 184,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 10 elastycznych gumek do włosów z wiskozą bambusową, czarne i brązowe, na opakowaniu, widok z przodu.
4,6
For Your Beauty Bambus
gumki do włosów, Berna 10 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,53 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bloom Nails zestaw pięciu profesjonalnych frezów do paznokci, widok z przodu w przezroczystym etui z różową podstawką.
4,6
Bloom Nails
zestaw frezów do skórek i paznokci, profesjonalny, Różowy 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO U NAS
Killys Makeup PRO: zestaw pędzli do makijażu oka i brwi, widoczny w czarnym opakowaniu z brązowym tłem.
4,8
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do brwi i kresek oraz do rozcierania 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Genuss Plus liofilizowane banany w plastrach, bez cukru, w żółtej torebce z bananem i liściem, widok z przodu.
5,0
Genuss Plus
banany w plastrach, liofilizowane 25 g
6,79 zł
100 g = 27,16 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hairmate Pure Volume Shampoo, light pink rectangular bottle with purple text, front view, deep cleansing & volumizing.
3,8
Hairmate Pure Volume
szampon do włosów, oczyszczający, dodający objętości 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Biało-zielone opakowanie altapharma Pastylki do ssania z szałwią, tymiankiem i eukaliptusem, widok z przodu.
4,9
Altapharma
pastylki do ssania z szałwią, tymiankiem, prawoślazem, suplement diety 12 szt.
5,49 zł
1 szt. = 0,46 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Uzdrovisco RÓŻA serum balsamiczne ceramidowe regenerujące do cery dojrzałej, w różowym słoiczku i pudełku.
Uzdrovisco Róża
serum do twarzy, balsamiczne, ceramidowe, odbudowujące, cera dojrzała i sucha, 25 ml
47,99 zł
100 ml = 191,96 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Persian Feeling Płyn do kąpieli w pomarańczowej butelce z orientalnym wzorem, widok z przodu.
4,8
Isana
płyn do kąpieli, Persian Feeling 750 ml
5,99 zł
100 ml = 0,80 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
ISANA Hyaluron Intense krem pod oczy w białej tubce z niebieską etykietą i pompką, widok z przodu.
4,8
Isana Hyaluron Intense
krem pod oczy 15 ml
17,99 zł
100 ml = 119,93 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miętowy słoik GREEN JELLY' CREAM SEBUM CONTROL z zielonym żelem i otwartą pokrywką. Krem z betainą salicylanu.
4,3
Routines Next Gen
żel-krem do twarzy, seboregulujący, 50 ml
29,99 zł
100 ml = 59,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zbliżenie z góry na otwarte czarne opakowanie z różowym wypiekanym różem Wibo Cheek to Cheek blusher.
5,0
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 7; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!NOWE
Różowo-pomarańczowa maska w płachcie Danielle Creations Retinol Ombre, widok z przodu, z napisem "smooth + brighten".
Danielle Creations
maska w płachcie, ombre, z Retinolem 1 szt.
5,39 zł
1 szt. = 5,39 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Dwufazowy booster Isana Vital do skóry dojrzałej, w przezroczystej butelce z żółto-białym płynem, widok z przodu.
4,8
Isana Vital
serum do twarzy, do skóry dojrzałej 30 ml
10,99 zł
100 ml = 36,63 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowa butelka szamponu Green Pharmacy z wyciągiem z mniszka lekarskiego, widok z przodu.
5,0
Green Pharmacy
szampon do włosów zniszczonych, z Minszkiem 350 ml
7,99 zł
100 ml = 2,28 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 15 cienkich gumek do włosów w kolorze brązowym i czarnym, rozłożone na jasnym tle pod częścią opakowania.
4,7
For Your Beauty
gumki do włosów, z wiskozą z celuloza bambusowa 15 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,35 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
TYLKO U NAS
Rival de Loop Gloss'n Gel, intensywny czerwony lakier do paznokci w smukłej butelce, widok z przodu.
4,6
Rival de Loop Gloss'n Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 18 10,5 ml
4,59 zł
100 ml = 43,71 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kremowa rękawica do mycia ciała z bambusa na brązowym opakowaniu FEELING GOOD, widok z przodu.
4,7
Feeling Good
rękawica do mycia ciała, z włókien z bambusa 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Karton enerBIO Kokos Drink Natur 1L, wegański napój kokosowy bez cukru, z kokosem i szklanką napoju.
4,7
enerBiO
napój kokosowy 1 l
8,29 zł
1 l = 8,29 zł
Najniższa cena: 10,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.