Wszystkie promocje

MEGA!
Czerwony dezodorant Old Spice Captain XXL w sztyfcie, zapach Fierce Ocean. Z etykietą z kotwicami, widok z przodu.
4,9
Old Spice Captain
dezodorant w sztyfcie, dla mężczyzn, Fierce Ocean 85 ml
19,99 zł
100 ml = 23,52 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Isana balsam do ciała arganowo-migdałowy w kremowej tubce ze złotymi akcentami i grafiką. Widok przód.
4,7
Isana
balsam do ciała, Olej Arganowy 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Różowa saszetka Luba, chusteczki z pianką do oczyszczania dla dzieci, 15 sztuk, z misiem i bąbelkami.
5,0
Luba
pianka w chusteczce, dla dzieci, oczyszczająca, Malinowa Pianka, 3+ 15 szt.
3,59 zł
1 szt. = 0,24 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Fluff Glow Drops serum z wit. C i ekstraktem z bursztynu, butelka z pipetą i pudełko obok siebie.
Fluff In Your Soul Glow Drops
serum do twarzy, rozświetlające, z ekstraktem z bursztynu 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żel Sunozon MED SPF 50 do skóry alergicznej, w białej butelce z grafiką palm i kwiatu, widok z przodu.
4,7
Sunozon Med
żel przeciwsłoneczny, skóra alergiczna, wodoodporny, UVA+UVB, SPF 50 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny eyeliner Wibo w smukłej, pionowej oprawie z logo i niewyraźnym opisem produktu.
4,8
Wibo Million Dollar
eyeliner w pisaku, wodoodporny, Czarny 0,8 g
15,99 zł
100 g = 1998,75 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Fluff Dew Drops Hydrating serum, fioletowa butelka z niebieskim aplikatorem obok opakowania.
5,0
Fluff In Your Soul Dew Drops
serum do twarzy, upiększające, z ametystem i niacynamidem 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw mini pęsetek For Your Beauty, 4 sztuki, typy: skośna, kombi, prosta, szpiczasta. Widok na opakowaniu.
4,6
For Your Beauty
pęsetki mini, zestaw 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Domol spray do pielęgnacji mebli, biała puszka z czarną nakrętką, antystatyczny, widok frontalny.
4,7
Domol
spray do pielęgnacji mebli 300 ml
7,79 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowo-białe opakowanie Eylure Salon Lash No.2 Half Lash, widok z przodu, z czarnymi rzęsami i klejem.
4,2
Eylure Salon Lash
zestaw, sztuczne rzęsy + klej, nr 2 Half Lash 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Mleczko do twarzy Fluff Chocolate, wyrównujące koloryt, w brązowej butelce z pipetą i kartoniku.
4,8
Fluff
mleko do twarzy, wyrównujące koloryt, Czekolada 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Garnier Vitamin C Brightening UV Mist SPF 50+ w żółto-białej butelce, front, invisible, na makijaż.
4,6
Garnier Skin Naturals Vitamin C
mgiełka do twarzy, ochronna, SPF 50+ 75 ml
28,99 zł
100 ml = 38,65 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
JAKITAKI Leśne Smaki jeleń z borówką, przysmaki dla psa, zielone opakowanie z jeleniem na tle lasu.
4,9
Jaki Taki Leśne Smaki
karma uzupełniająca dla psów, Jeleń z Borówką 70 g
8,49 zł
100 g = 12,13 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Puder ryżowy Wings Invisible Blur, białe otwarte opakowanie z sitem i złotymi liniami, widok lekko z góry.
5,0
AA Wings of Color Rice
puder do twarzy, ryżowy 9 g
28,99 zł
100 g = 322,11 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biotaniqe Hydrożelowy Płatek Przeciw Zmarszczkom Czołowym z mucyną ślimaka i Matrixyl 3000, złoto-biała saszetka, przód.
4,9
Biotaniqe Professional
płatek na czoło, hydrożelowy, przeciw zmarszczkom 1 szt.
6,49 zł
1 szt. = 6,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Szczotka do modelowania For Your Beauty Professional 53mm, złota, z ceramiczną powłoką, w opakowaniu.
4,5
For Your Beauty Professional Care
szczotka do modelowania 53 mm 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff brightening face cream cherry w różowym słoiczku i kartoniku, widok z przodu. Rozświetlający, z witaminą C.
4,6
Fluff
krem do twarzy, rozświetlający, Wiśnia 50 ml
19,99 zł
100 ml = 39,98 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
AA LAAB Milky Waterfall Hydration, otwarta baza nawilżająca w niebieskim słoiczku, obok kartonowe opakowanie.
5,0
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
baza pod makijaż, mleczna 30 ml
26,99 zł
100 ml = 89,97 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Żel pod Prysznic Cytryna i Limonka, biała butelka z żółtą etykietą i grafiką cytryn i limetek.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Cytryna i Limonka 750 ml
6,29 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa, satynowa pomadka Miss Sporty Satin to Last Tender Pink w srebrno-czarnym sztyfcie, zbliżenie.
4,8
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 100 Tender Pink 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnoniebieska butelka szamponu Hairmate Hydrate, widok z przodu. Intensywnie nawilża, chroni włosy przed puszeniem.
5,0
Hairmate Hydrate
szampon do włosów, nawilżający 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Różowa szczoteczka Oral-B iO Series 2 na podstawce i obok niebieskie opakowanie z informacją o usuwaniu płytki.
4,9
Oral-B iO 2
szczoteczka do zębów, elektryczna, Calm Pink 1 szt.
199,99 zł
1 szt. = 199,99 zł
Najniższa cena: 299,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Okrągła maska Banobagi Vita Genic Jelly Mask Lifting z czerwoną kapsułką Vitamin H, widok z przodu.
4,6
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, liftingująca, z Witaminą H 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.