Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Różowe opakowanie Donegal Cosmic Crush, kępki rzęs z zakończeniami gwiazdek i serc, widok z przodu.
5,0
Donegal Cosmic Crush
sztuczne rzęsy, kępki 1 szt.
17,49 zł
1 szt. = 17,49 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka szamponu L'Oréal Elseve Bond Repair z kwasem cytrynowym do włosów zniszczonych, widok z przodu.
4,9
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair
szampon do włosów 200 ml
27,49 zł
100 ml = 13,75 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Mydło kremowe Isana Sensitive z rumiankiem i olejami roślinnymi, białe opakowanie z kwiatami rumianku, widok z przodu.
4,8
Isana
mydło w kostce, kremowe, Sensitiv 150 g
2,59 zł
100 g = 1,73 zł
Najniższa cena: 3,29 zł
TYLKO U NAS
Słoik ekogram The Real Tahini BIO z czarną zakrętką i żółtą etykietą, widok z przodu, delikatna pasta sezamowa.
5,0
Ekogram BIO
pasta sezamowa, Tahini, 300 g
17,99 zł
100 g = 6,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
Opakowanie 3 męskich maszynek BIC Flex4 w czarno-szarym blistrze, z ruchomymi 4 ostrzami, widok z przodu.
4,8
BiC Flex 4
maszynki do golenia dla mężczyzn, 4 ostrzowe 3 szt.
19,99 zł
1 szt. = 6,66 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Fire olejek w piance do ciała, czerwono-złota butelka, przód, słodka pomarańcza.
4,7
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Fire
olejek w piance do ciała, Sweet Orange 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sól do kąpieli lilia, bergamota, porzeczka w przezroczystej butelce z czarnym korkiem, widok z przodu.
4,7
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Lilly of the valley & Bergamot & Blackcurrant 350 ml
14,49 zł
100 ml = 4,14 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Elseve Bond Repair serum z kwasem cytrynowym, iryzydująca butelka z pompką, widok z przodu.
4,8
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair
serum, bez spłukiwania 150 ml
43,99 zł
100 ml = 29,33 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
Listerine Cool Mint mouthwash 1L w błękitnej butelce, widok z przodu, chroni przed zarazkami, 50% recykling.
4,9
Listerine Cool Mint
płyn do płukania jamy ustnej 1 000 ml
19,99 zł
100 ml = 2,00 zł
Najniższa cena: 28,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eyeliner Wibo Deep Black w czarnej, stożkowej buteleczce. Widok z przodu, z białym napisem marki.
4,8
Wibo Deep Black
eyeliner w pędzelku 4 g
9,49 zł
100 g = 237,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Lakier do paznokci serum, półtransparentny jasnozielony, z różową etykietą, widok z przodu.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 05 Matcha Lover 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Szklany słoik organicznej pasty Ekogram BIO The Real Hazelnut Paste z zieloną etykietą i czarną zakrętką, z przodu.
4,7
Ekogram BIO
pasta z prażonych orzechów laskowych, organiczna 300 g
29,99 zł
100 g = 10,00 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Latex Lipgloss Rose Nude, butelka z aplikatorem wyjętym, widok z przodu. Lustrzany efekt.
4,9
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 1 Rose Nude 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska butelka płynu domol Feinwaschmittel do tkanin delikatnych, chroniącego kolory, widok z przodu.
4,8
Domol
płyn do prania tkanin delikatnych 125 ml
3,99 zł
100 ml = 3,19 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO U NAS
Winston Nature karma dla kota pasztet z kaczką i kurczakiem, 65% mięsa, widok przodu saszetki z kotem.
4,7
Winston Nature
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z kaczką i kurczakiem 85 g
1,99 zł
100 g = 2,34 zł
Najniższa cena: 2,49 zł
MEGA!
Czerwony dezodorant Old Spice Captain XXL w sztyfcie, zapach Fierce Ocean. Z etykietą z kotwicami, widok z przodu.
4,9
Old Spice Captain
dezodorant w sztyfcie, dla mężczyzn, Fierce Ocean 85 ml
19,99 zł
100 ml = 23,52 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Isana balsam do ciała arganowo-migdałowy w kremowej tubce ze złotymi akcentami i grafiką. Widok przód.
4,7
Isana
balsam do ciała, Olej Arganowy 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Różowa saszetka Luba, chusteczki z pianką do oczyszczania dla dzieci, 15 sztuk, z misiem i bąbelkami.
5,0
Luba
pianka w chusteczce, dla dzieci, oczyszczająca, Malinowa Pianka, 3+ 15 szt.
3,59 zł
1 szt. = 0,24 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Fluff Glow Drops serum z wit. C i ekstraktem z bursztynu, butelka z pipetą i pudełko obok siebie.
Fluff In Your Soul Glow Drops
serum do twarzy, rozświetlające, z ekstraktem z bursztynu 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żel Sunozon MED SPF 50 do skóry alergicznej, w białej butelce z grafiką palm i kwiatu, widok z przodu.
4,7
Sunozon Med
żel przeciwsłoneczny, skóra alergiczna, wodoodporny, UVA+UVB, SPF 50 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny eyeliner Wibo w smukłej, pionowej oprawie z logo i niewyraźnym opisem produktu.
4,8
Wibo Million Dollar
eyeliner w pisaku, wodoodporny, Czarny 0,8 g
15,99 zł
100 g = 1998,75 zł
Najniższa cena: 28,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.