Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Różowa saszetka Babydream z musem owocowym (bio brzoskwinia, malina, banan, jabłko). Widok z przodu, słoń, od 1 roku.
4,9
Babydream
przecier w tubce, Jabłko, Brzoskwinia, Malina, Banan, od 1. roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Hydro Care 3w1 żel z aloesem, ciemnoniebieska butelka XL 500ml, z białym logo i aloesem w tle.
4,9
NIVEA MEN HydroCare
żel pod prysznic dla mężczyzn, 5w1, Aloes 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie opakowanie wkładek Fuss Wohl Frische Sohlen, rozm. 42-44, widok z przodu. Pochłaniają zapach i wilgoć.
4,7
Fusswohl
wkładki do butów, odświeżające, rozm. 42-44 8 par
13,49 zł
1 szt. = 0,84 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
FaceBoom Nutri Cherry Milkshake nawilżający balsam do ust w różowej tubce, leżący na błyszczącej, czerwonej smudze.
4,5
FaceBoom Nutri
balsam do ust, nawilżający, Cherry Milkshake 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Skin Filter Luminous Foundation, jasny beżowy podkład w szklanej butelce, srebrna nakrętka, widok z przodu.
5,0
Wibo Skin Filter
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 3; 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarty różowy zestaw do manicure z czerwonym wnętrzem, zawierający nożyczki, pilnik, obcinacz i przyrząd.
4,8
Ewa Schmitt FunCare Must Have
zestaw manicure, 4 elementy 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Superfood Body Cream truskawka i biała czekolada, odżywcza śmietanka w beżowej tubce, widok z przodu.
4,6
Fluff Superfood
śmietanka do ciała, odżywcza, Truskawka z Białą Czekoladą 150 ml
9,99 zł
100 ml = 6,66 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały Borotalco Intensive Antyperspirant w kulce, czerwona zakrętka, etykieta 72h na nadmierne pocenie, widok z przodu.
4,9
Borotalco Intensive Excessive Sweating
antyperspirant w kulce, 72h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
Maybelline Fit Me korektor w jasnobeżowej tubce, z czarną nakrętką, widok pionowy, widoczny kod kreskowy.
4,9
Maybelline New York Fit Me
korektor do twarzy, w płynie, nr 15 Fair 6,8 ml
24,49 zł
100 ml = 360,15 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, beżowy lakier do paznokci w szklanej butelce, różowa nakrętka z logo, widok z przodu.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 04 Butter Yellow 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, półtransparentny, perłowy lakier do paznokci, butelka z różową nakrętką, widok z przodu.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 06 Cloud Dancer 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Mega Pack Tampax Pearl Compak Super Plus (36 szt.) z joginką i aplikatorem, na żółto-niebieskim tle.
5,0
Tampax Pearl Compak
tampony higieniczne z aplikatorem, Super Plus 36 szt.
23,49 zł
1 szt. = 0,65 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy dezodorant w kulce so!flow z trehalozą, o zapachu liczi i kokosa, widok z przodu opakowania.
4,9
so!flow by Vis Plantis
dezodorant w kulce, dla kobiet, z trehalozą, Liczi z Kokosem 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnoturkusowy dezodorant w sztyfcie Rexona Whole Body Deo Men Ocean Rush, 48h świeżości, 0% aluminium.
4,8
Rexona Men Whole Body Deo Ocean Rush
dezodorant w sztyfcie, dla mężczyzn, 48h 50 ml
17,49 zł
100 ml = 34,98 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Cellular Expert Lift Krem Anti-Age na noc z bakuchiolem, granatowy słoik i pudełko na różowym tle, widok pod kątem.
5,0
NIVEA Cellular Expert Lift
krem do twarzy, anti-age, na noc 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Cena regularna:63,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hagi MAMA łagodzący olejek do masażu krocza przed porodem, butelka z białą pompką, widok z przodu.
4,9
Hagi Mama
olejek do masażu krocza, łagodzący 100 ml
27,99 zł
100 ml = 27,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Wielofunkcyjny przyrząd do odsuwania skórek Ewa Schmitt PRO LINE z zielonym uchwytem w blistrze, widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt FunCare
instrument do odsuwania skórek 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowa maska żelowa na oczy z koralikami, przód, napis 'Beauty', do chłodzenia zmęczonych oczu.
4,3
For Your Beauty
maska na oczy, chłodząca, różne kolory 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty błyszczyk NAM Latex Lipgloss Great Love, różowy, z aplikatorem, na jasnym tle.
5,0
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 4 Great Love 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błękitny Isana Ocean Alchemy odświeżający bodyspray Rossmann, butelka z morskim tłem i białym napisem.
4,5
Isana
mgiełka do ciała, odświeżająca, Ocean Alchemy 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Cena regularna:11,99 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
NOWETYLKO U NAS
UZDROVISCO RÓŻA 60+ krem ceramidowy wygładzający na dzień i noc, z ekstraktem z róży, w różowym opakowaniu.
Uzdrovisco Róża
krem do twarzy, ceramidowy, wygładzający, 60+, na dzień i na noc 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!NOWE
Biotaniqe Napinający krem pod oczy z PDRN w fioletowej tubce z metalowym aplikatorem i pudełku, widok z przodu.
Biotaniqe Dermoskin Expert PDRN
krem pod oczy, napinający 15 ml
28,99 zł
100 ml = 193,27 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Matowa pomadka do ust w różowym odcieniu, długotrwała, wysunięta z metaliczno-czarnej oprawki, widok z przodu.
4,7
Miss Sporty Matte To Last
pomadka do ust, matowa, nr 200 Mauve Joy 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Biotaniqe Kolagenowy Aktywator Blasku Glass Skin Hydrożelowa Maska, front, biało-złote opakowanie, kolagen, probiotyki.
4,8
Biotaniqe Professional
maska w płachcie, hydrożelowa, z kolagenem, Aktywator Blasku 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.