Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Christian Laurent Dermoprecision Mezo-krem 70+ z 180 000 mikroigieł w słoiku ze złotą pokrywką i złotym pudełku, widok z przodu.
4,8
Christian Laurent Dermoprecision
mezo-krem do twarzy, przywracający gęstość skóry, 70+; 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hairmate Hydrate, intensywnie nawilżająca odżywka do włosów zniszczonych, jasnoniebieska saszetka 50ml, widok z przodu.
4,9
Hairmate Hydrate
odżywka do włosów, nawilżająca 50 ml
6,39 zł
100 ml = 12,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Krem pod oczy UZDROVISCO RÓŻA, ceramidowy na zmarszczki, w różowej butelce z pompką i kartoniku, widok z przodu.
Uzdrovisco Róża
krem pod oczy, ceramidowy, na zmarszczki wokół oczu, 25 ml
45,99 zł
100 ml = 183,96 zł
Najniższa cena: 56,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Oczyszczający Peelingujący Żel w białej tubce z aloesem, do skóry normalnej i mieszanej.
4,8
Isana
żel peeling do twarzy, oczyszczający 75 ml
4,59 zł
100 ml = 6,12 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Front opakowania o.b. Period Underwear Teens z modelką na różowo-turkusowym tle, logotyp o.b., napisy NEW, HEAVY FLOW.
4,4
o.b. Teens
majtki menstruacyjne, rozm. 152-164 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Colour Quattro Smoky Brown nr 403. Czarna paleta z 4 cieniami: beż perłowy, brąz mat, brąz perłowy, ciemny brąz mat.
4,5
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 403 Smoky Brown Eyes 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Winston karma dla psa, pasztet z drobiem i wołowiną, w niebieskiej kwadratowej tacce, bez cukru i zbóż.
4,9
Winston
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, z drobiem i wołowiną 300 g
2,79 zł
100 g = 0,93 zł
Najniższa cena: 3,59 zł
TYLKO U NAS
Pędzel do podkładu i konturowania z czarnym włosiem, srebrną skuwką, w opakowaniu z napisem 'CONTOUR & HD'.
5,0
Ewa Schmitt Contour&Go
pędzel do podkładu i konturowania 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermo-Care organic mama ujędrniająca maska w płachcie na brzuch, biała saszetka z różowym sercem.
3,5
Dermo Care by 4Organic Organic Mama
maska w płachcie na brzuch, nawilżająco-ujędrniająca 60 ml
21,49 zł
100 ml = 35,82 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy krem do rąk Fluff Superfood nawilżający, z ekstraktem z brzoskwini i antybakteryjnym tymiankiem, widok z przodu.
4,6
Fluff Superfood
krem do rąk, nawilżający, Brzoskwinia 50 ml
6,99 zł
100 ml = 13,98 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio toner gorzka czekolada, nadający chłodny brąz. Butelka z aplikatorem i pudełko z motywem śnieżynek.
5,0
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Gorzka Czekolada 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Balsam do rąk i paznokci Isana Rumianek w zielonej tubce z białymi kwiatami rumianku, nawilżający, widok na wprost.
4,7
Isana
balsam do rąk i paznokci, Rumianek 30 ml
2,59 zł
100 ml = 8,63 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
Avellia Pro Femme nawilżany papier toaletowy, białe opakowanie 80 listków, do higieny intymnej, widok z przodu.
4,8
Avellia Pro Femme
papier toaletowy do higieny intymnej, nawilżany, tuba 80 szt.
10,99 zł
1 szt. = 0,14 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Cellular Expert Lift Krem Anti-Age SPF 30 z bakuchiolem, przód różowo-białego opakowania i słoik.
4,8
NIVEA Cellular Expert Lift
krem do twarzy, anti-age, na dzień, SPF 30 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Cena regularna:63,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torba enerBiO Vegane Früchte Rossmann. Zielona etykieta i rozsypane, kolorowe wegańskie żelki.
4,8
enerBiO
żelki o smaku owocowym, wegańskie 100 g
6,29 zł
100 g = 6,29 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Million Dollar matowa pomadka w płynie nr 1, butelka, aplikator i próbka koloru brudnego różu.
4,7
Wibo Million Dollar
pomadka do ust, matowa, nr 1 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!
Jaguar Classic Red woda toaletowa męska, czerwony flakon i pudełko z logo, aromatyczno-drzewny zapach. Widok z przodu.
4,8
Jaguar Classic Red
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
67,99 zł
100 ml = 67,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff waniliowy balsam do demakijażu: biały słoiczek z grafiką i beżowe opakowanie kartonowe, widok z przodu.
4,8
Fluff Superfood
balsam do demakijażu, o zapachu wanilii 50 ml
17,99 zł
100 ml = 35,98 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa bordowe opakowania perfum Sweet Tooth Sabrina Carpenter Cherry Baby: jedno z teksturą, drugie z etykietą.
4,6
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
134,99 zł
100 ml = 179,99 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
Maybelline New York Body Lash Sensational maskara, jasnoróżowa tuba, wyjęta szczoteczka, różowozłote napisy.
4,5
Maybelline New York Body Sensational
tusz do rzęs, pogrubiający 9,75 ml
55,99 zł
100 ml = 574,26 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
KillyS dwustronna tarka do stóp, szara rączka, czarne powierzchnie ścierne, widok z przodu w blistrze.
4,9
KillyS Everyday
tarka do stóp, dwustronna 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Manufaktura Piękna Kaczka dziwaczka, żółta kula do kąpieli w kształcie kaczki, widok z przodu.
4,8
Manufaktura Piękna Kaczka Dziwaczka
kula do kąpieli 100 g
4,79 zł
100 g = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Różowa saszetka Babydream z musem owocowym (bio brzoskwinia, malina, banan, jabłko). Widok z przodu, słoń, od 1 roku.
4,9
Babydream
przecier w tubce, Jabłko, Brzoskwinia, Malina, Banan, od 1. roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.