Wszystkie promocje

MEGA!
Garnier Vitamin C Clarifying Wash, żółta butelka z białą pompką, żel do mycia twarzy z witaminą Cg, widok z przodu.
4,8
Garnier Skin Naturals Vitamin C
żel do mycia twarzy z Witaminą C 200 ml
11,49 zł
100 ml = 5,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
KillyS Puszki do pudru 2 szt., beżowe, miękkie gąbeczki w kształcie łezki, w białym opakowaniu z akcentami.
4,8
KillyS
puszki do pudru, średni i mały 2 szt.
7,49 zł
1 szt. = 3,75 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Dwustronna szczoteczka do paznokci z białymi włóknami i przezroczystym uchwytem, widok z przodu.
4,8
For Your Beauty
szczoteczka do paznokci, dwustronna, różne kolory 1 szt.
4,29 zł
1 szt. = 4,29 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Luksusowa woda perfumowana Avon TTA Today z nutami neroli, butelka z złotym atomizerem, obok pudełko.
4,8
Avon Today Tomorrow Always
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
55,99 zł
100 ml = 111,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowy obcinacz do paznokci Ewa Schmitt Fun Care ze stali węglowej, w pastelowym opakowaniu.
4,8
Ewa Schmitt FunCare
obcinacz do paznokci ze stali węglowej 1 szt.
6,39 zł
1 szt. = 6,39 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Bielenda GLASS SKIN hydro-baza w przezroczystej butelce z pompką, widok z przodu, z mikrokapsułkami.
4,7
Bielenda Make-Up Academie Glass Skin
baza pod makijaż, nawilżająca, z kwasem hialuronowym 30 g
26,99 zł
100 g = 89,97 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasny podkład Perfect Lift w szklanej butelce z pompką, widok z przodu ze swatchą. MMN.
4,8
NAM Perfect Lift
podkład do twarzy, nr 01C Swan 30 g
39,99 zł
100 g = 133,30 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka odżywki L'Oréal Elseve Bond Repair z irydującym górnym fragmentem, widok na wprost, do włosów zniszczonych.
4,7
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair
odżywka do włosów 150 ml
27,49 zł
100 ml = 18,33 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Ciemnoniebieskie opakowanie Presto nawilżanych ściereczek do toalet 48 szt., antybakteryjnych, widok z przodu.
4,8
Presto
ścierki nawilżane, do toalet 48 szt.
6,49 zł
1 szt. = 0,14 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Skin Perfection podkład kryjąco-wygładzający, beżowa butelka z okrągłą nakrętką, widok z przodu.
4,3
Bielenda Skin Perfection
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 01 Light 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Puszka Winston Junior karma mokra dla szczeniąt z drobiem, witaminą D3, bez cukru. Widok z przodu.
4,8
Winston Junior
karma pełnoporcjowa mokra dla szczeniąt, z drobiem 400 g
2,99 zł
100 g = 0,75 zł
Najniższa cena: 3,69 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Babydream spray do opalania SPF 50+ dla skóry wrażliwej, z żółtym aplikatorem, przód.
4,8
Babydream Extra Sensitive
spray do opalania dla niemowląt i małych dzieci, SPF 50+ 200 ml
26,99 zł
100 ml = 13,50 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona kula do kąpieli Dinożarł z dinozaurzym okiem i napisem, widok z przodu, owinięta folią.
5,0
Manufaktura Piękna Dinożarł
kula do kąpieli 100 g
4,79 zł
100 g = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Turkusowy żel do mycia ciała Bielenda Ayurveda Skin Yoga Water Hydra Fresh, widok z przodu.
4,1
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Water
pianka do mycia ciała, w żelu, Hydra Fresh 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
AA Y Lift Supreme, czerwona hydrożelowa maska-lifting peptydowo-kolagenowa do twarzy i dekoltu, widok przód.
4,8
AA Y Lift Supreme
maska w płachcie, hydrożelowa, peptydowo-kolagenowa 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarne damskie skarpetki Tencel Marilyn, miękkie i delikatne, rozmiar uniwersalny, z białą metką, widok z przodu.
4,8
Marilyn
skarpetki damskie z włóknami Tencel, Czarne, rozm. uniwersalny 1 para
6,29 zł
1 szt. = 6,29 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy żel Fluff do mycia twarzy o zapachu wiśni w tubce z białym korkiem, obok pasującego pudełka.
4,8
Fluff
żel do mycia twarzy, łagodzący, Wiśnia 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Okrągła maska Banobagi Vita Genic Jelly Mask Pore Tightening. Biało-różowe opakowanie z kapsułką Anti-Sebum P.
4,5
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, zwężająca pory, z kompleksem Anti-Sebum P 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Biały dezodorant w sprayu Isana Med Fresh Sensitive do skóry wrażliwej, bez alkoholu, widok z przodu.
4,6
Isana Med Fresh Sensitive
dezodorant w sprayu, 24h, do skóry wrażliwej 150 ml
6,59 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Eternal Glow bronzujący olejek do ciała, złota butelka, z przodu, z delikatnym shimmerem i palmami.
3,6
Isana Endless Summer Eternal Glow
olejek do ciała, brązujący 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
Cena regularna:18,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona maseczka Selfie Project Regenerating Sheet Mask z rysunkami kapibar i niacynamidem, widok z przodu.
4,8
Selfie Project #CuteCapybara
maska w płachcie, regenerująca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Front opakowania tamponów Tampax Pearl Compak Super 3in1 Mega Pack 36 szt., niebiesko-żółte z aplikatorem.
4,8
Tampax Pearl Compak
tampony higieniczne z aplikatorem, Super 36 szt.
23,49 zł
1 szt. = 0,65 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jmella #04 Queen 5 szampon do włosów cienkich, wzmacniający objętość, biała butelka z pompką, widok z przodu.
4,2
Jmella in France Queen 5
szampon do włosów cienkich i bez objętości, wzmacniający, perfumowany 500 ml
32,99 zł
100 ml = 6,60 zł
Najniższa cena: 49,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.