Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Perfumy Lou de Pre Great in Black, czarny flakon i eleganckie pudełko, widok z przodu zestawu.
4,7
Lou De Pre Great In Black
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
49,99 zł
100 ml = 55,54 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Frontalny widok przysmaków dla kotów Happy Snacky Duck+Tuna Flavor Cream, beżowa paczka-kot z 4 tubkami.
4,8
Happy Snacky
karma uzupełniająca dla kotów, kremowa, Kaczka i Tuńczyk 4x10 g
6,49 zł
100 g = 16,23 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Biały, otwarty słoiczek pudru Dust Mat Translucent Loose Powder Natural Finish, widoczne sitko.
4,8
AA Wings of Color Dust Matt
puder do twarzy, transparentny 12 g
28,99 zł
100 g = 241,58 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO U NAS
Nappa Maska Remedium do stóp z 30% mocznikiem, w białej butelce z pompką, na szorstką skórę.
4,8
Silcare Nappa
maska do stóp, remedium na szorstką skórę, Mocznik 30% 250 ml
17,49 zł
100 ml = 7,00 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
tołpa dermo face sebio start, płynny krem-puder matujący. Biało-liliowa butelka i kartonik, widok z przodu.
4,1
Tołpa Dermo Face Sebio Start.
krem-puder do twarzy płynny, w sprayu 30 ml
26,99 zł
100 ml = 89,97 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, intensywny różowy lakier do paznokci o półtransparentnej formule w szklanej butelce.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 02 Berry Glow 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel Killys Makeup PRO do różu i bronzera, z gęstym, skośnie ciętym włosiem, czarnym uchwytem i miedzianą skuwką.
4,6
KillyS MakeUp PRO
pędzel do różu i bronzera 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Balsam do rąk i paznokci Aloes, biało-zielona tubka z liśćmi aloesu, 24h nawilżenia, z przodu.
4,7
Isana
balsam do rąk i paznokci, Aloes 100 ml
4,39 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
Colfarm Węgiel Aktywowany 30 kapsułek, białe pudełko z zieloną paprocią, suplement diety na trawienie.
4,8
Węgiel
kapsułki, wspomagające układ trawienny, suplement diety 30 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Różowa saszetka AA LAAB, nawilżająco-kojąca maska hydrożelowa z Centella B12 i kwasem hialuronowym, widok z przodu.
4,7
AA LAAB Skin Barrier Protection
maska w płachcie, z kompleksem 100% Centella B12, nawilżająco-kojąca 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Cena regularna:16,49 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care oczyszczający peeling do skóry głowy, biała butelka z pompką, różowa etykieta, widok z przodu.
4,6
Happy Care
peeling do skóry głowy, z kwasem bursztynowym 130 ml
12,49 zł
100 ml = 9,61 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie tamponów Facelle Super 32 sztuki z miękką otoczką SoftSilk, beżowo-pomarańczowe, marka Rossmann.
4,8
Facelle
tampony higieniczne, Super 32 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Błyszcząca brązowa kredka do oczu Satin Kajal Cinnamon Brown z widocznym szpicem i zdjętą zatyczką.
4,4
Everybody London
kredka do oczu, Cinnamon Brown 1 g
13,99 zł
100 g = 1399,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Anti-Grey Shampoo, ciemnozielona butelka z pompką, widok z przodu, zapach Cotton & Nutmeg.
5,0
HEIKI HEIKI Anti-Grey
szampon do włosów, przeciw siwieniu, Cotton & Nutmeg 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Niebieskie NIVEA Mleczko do ciała Odżywcze z pompką, nowa formuła 72h nawilżenia dla suchej skóry, widok przód.
4,9
NIVEA
mleczko do ciała, odżywcze, 72h 400 ml
23,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Biała butelka szamponu Dermena Plus i pudełko z zielonymi falami, na wypadanie włosów i łupież, widok z przodu.
4,9
Dermena Plus
szampon do włosów z łupieżem, nadmiernie wypadających 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Black & White Invisible Original antyperspirant roll-on 50ml, 72h ochrona 5w1, widok z przodu.
4,9
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h, Original 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Opakowanie zawieszki WC Bref Classic Power Active Fruitopia z żółto-fioletowymi kulkami, widok z przodu.
4,9
Bref Classic Power Aktiv
zawieszki do WC, Fruitopia 3x50 g
13,99 zł
100 g = 9,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Barista Erbse napój groszkowy, 1L, bez cukru, wegański, z kawą latte art na szarym kartonie, widok z przodu.
4,7
enerBiO
napój z zielonego groszku, Barista 1 l
4,99 zł
1 l = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Zestaw KillyS Makeup PRO: czarne pędzle do makijażu z miedzianymi detalami w eleganckim pudełku, widok z przodu.
4,5
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do makijażu 1 szt.
52,99 zł
1 szt. = 52,99 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Woda perfumowana Galacticum Marceliny Zawadzkiej w szklanej butelce z drewnianą zakrętką, widok z przodu.
4,8
Esotiq Marcelina Zawadzka Galacticium
woda perfumowana unisex 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnoróżowy płyn do kąpieli Isana Zen Journey z kwiatami wiśni, butelka z przodu, zapewnia relaks.
4,8
Isana
płyn do kąpieli, Zen Journey 750 ml
5,99 zł
100 ml = 0,80 zł
Najniższa cena: 8,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.