Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Rexona Whole Body Deo Wild Rose, biała butelka, różowe napisy, niebieski 'check', 0% aluminium, widok z przodu.
4,6
Rexona Whole Body Deo Wild Rose
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
ONLYBIO baby delikatny szampon i żel do mycia ciała w jasnoniebieskiej butelce z zieloną pompką, widok przód.
4,8
OnlyBio Baby
szampon i żel do mycia ciała dla dzieci, delikatny, od 1. dnia życia, 300 ml
13,49 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa tubka balsamu Vaseline Gluta-Hya Dewy Radiance 200ml, z białym logo i złotymi detalami, widok z przodu.
4,9
Vaseline Gluta-Hya Dewy Radiance
balsam do ciała 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Fioletowe worki na śmieci Jan Niezbędny 60L w rolce, z uchwytami, zapach owoców leśnych, widok z przodu.
5,0
Jan Niezbędny
worki na śmieci z uchwytem, 60 L, Owoce Leśne 40 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Róż AA Wings of Color Power of Glow Berry Rose w otwartym kompakcie, obok błyszcząca, różowa smuga koloru.
5,0
AA Wings of Color Power of Glow
róż do policzków, rozświetlający, nr 02; 4 g
33,99 zł
100 g = 849,75 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Blue Matcha Esencja Tonizująca w Mgiełce, jasnoniebieska butelka z białymi chmurami, widok z przodu.
4,8
Bielenda Blue Matcha
esencja do twarzy, w mgiełce, tonizująca 100 ml
12,99 zł
100 ml = 12,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Nail Polish Step 2, ciemnobrązowy lakier żelowy do paznokci o intensywnym kolorze, widok z przodu.
4,7
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci żelowy, nr 15; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Czerwony żel Axe Cherry Fizz 225ml, widok z przodu, czarny korek, białe logo z wiśniowymi detalami.
4,9
AXE Cherry Frizz
żel pod prysznic o zapachu wiśni 225 ml
15,99 zł
100 ml = 7,11 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ambi Pur 3Vol Starter Sevilla Orange, elektryczny odświeżacz z wtyczką i 3 wkładami, pomarańcze na opakowaniu.
5,0
Ambi Pur 3volution
elektryczny odświeżacz powietrza z wkładem, Sevilla 20 ml
27,49 zł
100 ml = 137,45 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Isana Kremowy żel pod prysznic Mleko i Miód. Żółta etykieta z miodem i mlecznymi kroplami, widok z przodu.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Mleko i Miód 750 ml
6,29 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Nawilżający korektor LANI PRO SHAPING CONCEALER w jasnej butelce, z brzoskwiniową nakrętką i otwartym aplikatorem.
5,0
NAM Pro Shaping
korektor do twarzy, nr 07N Neutral Nude 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Uzdrovisco Róża 70+ krem ceramidowy naprawczy w różowym słoiczku i kartoniku z dużą różą.
Uzdrovisco Róża
krem do twarzy, ceramidowy, naprawczy, 70+, na dzień i na noc 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
altapharma Haar Intensiv Rossmann, tabletki z biotyną, selenem, cynkiem. Biało-zielone pudełko z blond warkoczem.
4,8
Altapharma Intensive
tabletki, na włosy, suplement diety 30 szt.
8,99 zł
1 szt. = 0,30 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Saszetka Selfie Project Nourishing Sheet Mask #LittleOtter, żółta, z kreskówkowymi wydrami i wit. C.
5,0
Selfie Project #LittleOtter
maska w płachcie, odżywcza 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Water, olejek w piance do ciała, turkusowa butelka ze złotą mandalą, widok z przodu.
4,7
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Water
olejek w piance do ciała, Hydra Fresh 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna butelka SKYN Silky Touch, intymny żel do masażu, wodny, 200ml, widok z przodu ze złotym logo.
5,0
Skyn Silky Touch
żel intymny z głowicą masującą, nawilżający 200 ml
24,49 zł
100 ml = 12,25 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna szczotka do włosów typu paddle brush z elastycznymi ząbkami i ergonomiczną rączką, widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
szczotka do włosów i masażu 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Juicy Lips Tinted Oil Raspberry tint do ust w różowym opakowaniu z tubką i owocami malin.
4,5
Bielenda Juicy Lips
tint do ust, Malina 10 g
12,49 zł
100 g = 124,90 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Black & White Fresh antyperspirant w sprayu XXL, 72H ochrona, czarno-biała puszka, widok z przodu.
4,8
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w sprayu, dla mężczyzn, 72h, Fresh 250 ml
15,99 zł
100 ml = 6,40 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Men Active Clean 3w1 żel pod prysznic, ciemnoszara butelka 500ml z węglem aktywnym, widok z przodu.
4,9
NIVEA MEN Active Clean
żel pod prysznic, 3w1 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Black Rose & Botox-Like Concealer, beżowy, z wyciągniętym aplikatorem, butelka z różowo-złotą zakrętką.
4,8
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 04W Warm Nude 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.