Wszystkie promocje

MEGA!
Joanna Power Men Dark Brown 02 farba do włosów i brody bez amoniaku, widok z przodu przy modelu.
4,8
Joanna Power Men Color Cream
farba do włosów, dla mężczyzn, nr 02 Dark Brown 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Tołpa green detoksykujący szampon normalizujący do włosów przetłuszczających się, z orchideą na etykiecie.
4,8
Tołpa Green Normalizacja.
szampon do włosów normalizujący, włosy tłuste 300 ml
14,49 zł
100 ml = 4,83 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA 2in1 Rękawiczki do demakijażu, puszyste, różowa i fioletowa, widoczne z przodu, na tle opakowania.
4,8
Isana
rękawice oczyszczające do twarzy, wielokrotnego użytku 2 szt.
12,49 zł
1 szt. = 6,25 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółta odżywka humektantowa Happy Care z pompką, widok z przodu. Różowe napisy, system PEH, do suchych włosów.
4,8
Happy Care
odżywka do włosów, humektantowa 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Million Dollar matowa pomadka #5 z precyzyjnym aplikatorem i beżowym swatch'em na szarym tle.
4,6
Wibo Million Dollar
pomadka do ust, matowa, nr 5 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania Babydream Schwimm-Pants S, 5-11kg, biało-niebieskie z morskimi stworzeniami, pieluchomajtki do pływania.
4,9
Babydream
pieluchomajtki do pływania, Small, 5-11 kg 12 szt.
15,49 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy olejek do ust Bielenda Juicy Lips Watermelon w kartoniku, z tubką i grafiką arbuza.
4,5
Bielenda Juicy Lips
tint do ust, Arbuz 10 g
12,49 zł
100 g = 124,90 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Garnier Fructis Sleek & Stay Heat-Activated Serum w białej butelce z zieloną pompką, widok z przodu, dla suchych włosów.
4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
serum do włosów suchych, aktywowane ciepłem 50 ml
28,99 zł
100 ml = 57,98 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Sensitive łagodzący żel pod prysznic 3w1 z bambusem, 500ml, bez mikroplastików, widok z przodu.
4,9
NIVEA MEN Sensitive
żel pod prysznic, 3w1 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!NOWE
Różowy płyn Parodontax Daily Mouthwash Active Gum Health Fresh Mint, butelka bez alkoholu, widok z przodu.
Parodontax Active Gum
płyn do płukania jamy ustnej 500 ml
13,49 zł
100 ml = 2,70 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA wygładzający balsam do ciała z kwasem salicylowym, biała tubka i pudełko, widok z przodu.
4,8
Your Kaya Dermo Niedoskonałości
balsam do ciała, wygładzający 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care humektantowa wcierka na porost włosów w białej butelce z różową etykietą, widok z przodu.
4,8
Happy Care
wcierka na porost włosów, humektantowa 130 ml
14,99 zł
100 ml = 11,53 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ewa Schmitt BROW&EYELASH zestaw 7 kolorowych szczoteczek silikonowych do brwi i rzęs w blistrze, widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt
zestaw szczoteczek do brwi i rzęs 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eva Minge Bianco woda perfumowana. Biała butelka z drewnianą nakrętką i jej eleganckie białe pudełko, widok z przodu.
5,0
Eva Minge Bianco
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
81,99 zł
100 ml = 163,98 zł
Najniższa cena: 143,99 zł
Dwie białe tubki kremu mocującego Corega Super Mocny Neutralny Smak 70g, dolna z etykietą XL.
4,8
Corega Super Mocny
krem mocujący do protez zębowych, neutralny smak 70 g
23,99 zł
100 g = 34,27 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, różowy lakier do paznokci, półtransparentna formuła, w butelce z jasnoróżową nakrętką.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 08 Sunset Coral 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Okrągła paleta korektorów WIBO 4in1 (brąz, róż, beż, zieleń) do korekcji niedoskonałości cery.
4,6
Wibo
zestaw korektorów do twarzy, 4w1; 14 g
12,99 zł
100 g = 92,79 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie 32 kolorowych uchwytów Prokudent Junior z nicią dentystyczną dla dzieci 6+, motyw z pingwinem.
4,9
Prokudent Junior
uchwyty z nicią dentystyczną, 6+ 32 szt.
6,39 zł
1 szt. = 0,20 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rexona Whole Body Deo Wild Rose, biała butelka, różowe napisy, niebieski 'check', 0% aluminium, widok z przodu.
4,6
Rexona Whole Body Deo Wild Rose
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
ONLYBIO baby delikatny szampon i żel do mycia ciała w jasnoniebieskiej butelce z zieloną pompką, widok przód.
4,8
OnlyBio Baby
szampon i żel do mycia ciała dla dzieci, delikatny, od 1. dnia życia, 300 ml
13,49 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa tubka balsamu Vaseline Gluta-Hya Dewy Radiance 200ml, z białym logo i złotymi detalami, widok z przodu.
4,9
Vaseline Gluta-Hya Dewy Radiance
balsam do ciała 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Fioletowe worki na śmieci Jan Niezbędny 60L w rolce, z uchwytami, zapach owoców leśnych, widok z przodu.
5,0
Jan Niezbędny
worki na śmieci z uchwytem, 60 L, Owoce Leśne 40 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
Najniższa cena: 15,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.