Wszystkie promocje

MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Biały antyperspirant NIVEA Black & White Clear XXL, 72h ochrony, z czarno-różowym dołem, widok z przodu.
4,9
NIVEA Black & White Invisible
antyperspirant w sprayu, dla kobiet, 72h, Clear 250 ml
15,99 zł
100 ml = 6,40 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides krem-serum liftingujący pod oczy i powieki, biała tubka ze złotą nakrętką, obok pudełko.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
krem-serum pod oczy, liftingujący 15 ml
31,99 zł
100 ml = 213,27 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
TYLKO U NAS
Kiss Salon Acrylic French nails M, migdałowe, w białym opakowaniu. 28 sztuk, nude z bordowym frenchem.
5,0
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie + klej, M, SFD09 28 szt.
38,99 zł
1 szt. = 1,39 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Tonik do twarzy Isana Hyaluron Intense z kwasem hialuronowym i algami w przezroczystej butelce, przód.
4,8
Isana Hyaluron Intense
tonik do twarzy, nawilżający 200 ml
7,79 zł
100 ml = 3,90 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bomba do kąpieli jednorożec z szarą głową, tęczową grzywą i różowym rogiem. Widok z przodu. Malinowy zapach.
4,7
Manufaktura Piękna Jednorożec
kula do kąpieli 100 g
4,79 zł
100 g = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Routines by Alkmie KREM CC redukujący zaczerwienienia w jasnej butelce z pompką, przód. Z Neurophroline, efekt blur.
4,2
Routines by Alkmie
krem CC do twarzy, redukujący zaczerwienienia, na dzień 50 ml
39,99 zł
100 ml = 79,98 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color The Wet Bronzer w różowej tubce z aplikatorem-gąbeczką i brązowym swatche, obok pudełko.
4,7
AA Wings of Color Star Secrets
bronzer do twarzy, kremowy, 01 Light Bronze 13 ml
36,99 zł
100 ml = 284,54 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szczotka do masażu ciała z agawy FEELING GOOD, część widoczna przez otwór w brązowym opakowaniu z liściem.
4,8
Feeling Good
szczotka do masażu ciała, z włókien agawy 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Colour Shine odżywka do włosów farbowanych, pomarańczowa butelka z granatem, bez silikonów, widok z przodu.
4,7
Isana Colour Shine
odżywka do włosów farbowanych i tonowanych 300 ml
4,19 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
TYLKO U NAS
Nowy domol WC-Gel Duftstempel Ocean, 1 Nachfüller z 12 turkusowymi stemplami, opakowanie z morskimi motywami.
4,6
Domol
krążek do WC, żelowe o zapachu Ocean, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Garnier Fructis Keratin Sleek Shampoo, zielona tuba, z keratyną i olejkiem arganowym, na włosy suche, puszące się.
4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
szampon do włosów suchych 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowe zmywaki kuchenne Jan Niezbędny o zapachu lawendy w żółto-fioletowym pudełku, 5 sztuk, widok z przodu.
4,7
Jan Niezbędny
zmywak kuchenny, o zapachu lawendy, 5 szt.
4,79 zł
1 szt. = 0,96 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, głęboki fioletowy lakier do paznokci w szklanej butelce, półtransparentny. Pielęgnacyjna formuła, widok z przodu.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 10 Jelly Purple 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwono-niebieskie pudełko EnerBiO Riegel Mix 75g. Batoniki: sezam, żurawina, nerkowiec, wiśnia, orzech, widok z przodu.
4,8
enerBiO
baton orzechowo-owocowy, mix 75 g
7,29 zł
100 g = 9,72 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
o.b. Classic Period Underwear XL-XXL Heavy Flow w niebieskim pudełku z uśmiechniętą modelką, widok z przodu.
4,9
o.b.
majtki menstruacyjne, rozm. XL/XXL 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO CHEEK TO CHEEK blusher, kompakt w czarnej ramce z jasnoróżowym pudrem, widok z góry.
5,0
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 1; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Professional Molecular Repair szampon, różowa butelka z białą pompką, ciemnofioletowa etykieta z motywem DNA. Widok z przodu.
4,7
Isana Professional Molecular Repair
szampon do włosów 250 ml
9,49 zł
100 ml = 3,80 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA MEN PACE 6+ 3D FLEX maszynka i opakowanie. Czarno-niebieska, 6 ostrzy, system 3D Flex, ergonomiczny.
4,7
Isana Men 3D Flex
maszynka do golenia, 1 rączka + 1 wkład, 6 ostrzowa, dla mężczyzn 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Bio-Zitronengras płynne mydło w białej, miękkiej torebce z zielonym wzorem i hasłem "78% mniej plastiku".
4,9
Alterra
mydło w płynie, Trawa Cytrynowa Bio, zapas 500 ml
7,49 zł
100 ml = 1,50 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Tubka antyperspirantu w kremie Isana, 24h, 0% alkoholu, bez mikroplastiku, jasnoniebieska z białym wieczkiem, widok z przodu.
4,7
Isana
antyperspirant w kremie, dla kobiet, 24h 50 ml
4,99 zł
100 ml = 9,98 zł
Najniższa cena: 5,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.