Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Nail Strips, front view. Package with blue, peach, and white terrazzo-patterned manicure strips.
4,2
Ardell
naklejki na paznokcie, Rio 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Altapharma krem ochronny z witaminą A, 25g, biało-zielona tubka stojąca, z wizualizacją kremu i literą A.
5,0
Altapharma
krem ochronny z Witaminą A 25 g
5,79 zł
100 g = 23,16 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw dwóch średnich klamer do włosów Invisibobble: jedna w panterkę, druga beżowa, w różowym opakowaniu.
4,7
Invisibobble Clipstar
klamry do włosów, Golden Roar 2 szt.
27,99 zł
1 szt. = 14,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!NOWE
Czarny spray do loków i fal WS Academy Aktywacja Skrętu, widok z przodu, butelka z białą etykietą.
Wierzbicki & Schmidt
spray do loków i fal, reanimacja skrętu 150 ml
22,99 zł
100 ml = 15,33 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!NOWE
Biała tuba Lirene Dermoprogram Anti-Cellulite Cooling KRIO kompres, redukcja cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry.
5,0
Lirene Anticellulite Cooling
krio kompres do ciała, napinająco-chłodzący 150 ml
34,99 zł
100 ml = 23,33 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Black Rose & Botox-Like Concealer: otwarta tubka z różowo-złotym akcentem i aplikatorem z beżowym korektorem.
4,7
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 01C Swan 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
STR8 Original męski dezodorant w sprayu, czarna butelka 250 ml z srebrnym napisem, 48H FRESHNESS.
4,9
STR8 Original
dezodorant w sprayu dla mężczyzn, 48h 250 ml
14,49 zł
100 ml = 5,80 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Butter Milk Milky Body Lotion w białej tubce z pomarańczowym logo i wzorem, widok z przodu. Vegan, cruelty-free.
4,6
Fluff
balsam do ciała, Butter Milk 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Avellia Aqua Sense, biały pojemnik nawilżanego papieru toaletowego w rolce z złotymi akcentami, widok z góry.
4,6
Avellia Aqua Sense
papier toaletowy, nawilżany, w rolce, tuba 100 szt
10,99 zł
1 szt. = 0,11 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Isana Men Hydro Pianka do golenia w czarno-niebieskiej puszce, z przodu biały napis i pianka.
4,9
Isana Men Hydro
pianka do golenia, do skóry normalnej 300 ml
8,99 zł
100 ml = 3,00 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Front view of Vaseline Cocoa Radiant Vitalizing Body Oil, clear bottle, brown label, 100% cocoa butter, 200ml.
4,5
Vaseline Intensive Care Cocoa Radiant
olejek do ciała, energetyzujący 200 ml
31,99 zł
100 ml = 16,00 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor pod oczy NAM Black Rose & Botox-Like w jasnobeżowym odcieniu, z różowozłotą nakrętką, wyjęty aplikator.
4,7
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 03C Cold Nude 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Zbliżenie na białe, 12-warstwowe waciki celulozowe bezpyłowe do paznokci w rolce z kolorową etykietą FUN CARE.
4,4
Ewa Schmitt FunCare
waciki bezpyłowe, w rolce 500 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
KillyS beżowa gąbeczka do makijażu rubycell, trójkątna, jedna luzem, druga w opakowaniu biało-różowym.
4,8
KillyS Salon Results
gąbka do makijażu, Rubycell, różne kolory 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Domol WC-Gel Duftstempel Citrus, zielone opakowanie z wkładem żelowym, 12 stempli, widok z przodu.
4,7
Domol
krążek do WC, żelowy o zapachu Cytrusowym, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon L'Oréal Elseve Growth Booster przeciw wypadaniu, butelka pomarańczowo-biała z Aminexil-R, widok z przodu.
4,9
L'Oréal Paris Elseve Growth Booster
szampon do włosów przeciw wypadaniu, wzmacniający 200 ml
27,49 zł
100 ml = 13,75 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Bladoróżowy lakier do paznokci Jelly Nail Serum, w butelce, widok z przodu. Półtransparentna formuła serum.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 01 Rose Petals 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Cellular Expert Filler anti-age na noc, ciemnoniebieski słoiczek i pudełko z kwasem foliowym i hialuronowym.
4,9
NIVEA Cellular Expert Filler
krem do twarzy, anti-age, na noc 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Cena regularna:63,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Ceramidowa Mleczna Esencja Tonizująca w białej butelce ze złotymi detalami, grafiką kwiatu, nawilża i koi.
4,8
Dermika Luxury Ceramides
esencja tonizująca do twarzy, nawilżenie i ukojenie 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Biała szklana waga diagnostyczna Ideenwelt z cyfrowym wyświetlaczem, w otwartym opakowaniu, widok z góry.
4,6
Ideenwelt
waga diagnostyczna, Szklana 1 szt.
47,99 zł
1 szt. = 47,99 zł
Najniższa cena: 57,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.