Wszystkie promocje

NOWETYLKO U NAS
Czerwona inteligentna maska Selfie Project Thermoglow Mask, zmieniająca kolor pod wpływem ciepła, widok z przodu.
4,7
Selfie Project Intelligent Thermoglow
maska w płachcie, reagująca na ciepło skóry 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie pudełko Domol Anti-Kalk Pulver z logo Domol, pralką i rozpryskującą się wodą, widok z przodu.
4,6
Domol
proszek do zmiękczania wody 900 g
11,99 zł
100 g = 1,33 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Kids szampon dla dzieci "Magiczny Jednorożec" do rozczesywania włosów. Różowa butelka, widok z przodu.
4,9
Isana Kids
szampon do włosów dla dzieci, ułatwiający rozczesywanie, Magiczny Jednorożec 300 ml
6,69 zł
100 ml = 2,23 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sól do kąpieli z Morza Martwego w białym opakowaniu z niebieskim akcentem, widok z przodu, sól widoczna.
4,9
White Flower's Experience
sól do kąpieli, z Morza Martwego 500 g
10,99 zł
100 g = 2,20 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
TYLKO U NAS
Beżowa peelingująca rękawica do masażu For Your Beauty Rossmann, widok z przodu na kartonowym opakowaniu.
4,8
For Your Beauty Wellness
rękawica do masażu ciała, różne kolory 1 szt.
4,59 zł
1 szt. = 4,59 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasny beżowy prasowany puder konturujący Lovely Golden Glow, okrągły, z wytłoczoną gwiazdą i tekstem.
4,8
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, do konturowania, Light Beige 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides serum przeciwzmarszczkowe w kapsułkach, słoik z białymi kuleczkami i złotą nakrętką, widok frontalny.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
serum do twarzy, ceramidowe, przeciwzmarszczkowe, w kapsułkach, dzień/noc 60 g
57,99 zł
100 g = 96,65 zł
Najniższa cena: 95,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Domol Perfume & Style Bourbon Vanille, patyczki zapachowe z wanilią, z ilustracją kwiatów i lasek.
4,7
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Wanilia Burbońska 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa tubka Fluff Raspberry Milkshake Milky Body Lotion z malinami i bitą śmietaną, widok z przodu.
4,8
Fluff
balsam do ciała, Raspberry Milkshake 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Dwie różowe gąbeczki do pudru For Your Beauty Rossmann, w kartonowym opakowaniu, do równomiernej aplikacji.
4,8
For Your Beauty
gąbeczki do pudru 2 szt.
7,49 zł
1 szt. = 3,75 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Papiloty piankowe Rossmann 19 cm: kolorowe wałki (żółty, różowy, zielony) w szarym pudełku i luzem.
4,3
For Your Beauty Volume & Styling
papiloty piankowe 10 szt.
11,49 zł
1 szt. = 1,15 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Nail Strips, front view. Package with blue, peach, and white terrazzo-patterned manicure strips.
4,2
Ardell
naklejki na paznokcie, Rio 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Altapharma krem ochronny z witaminą A, 25g, biało-zielona tubka stojąca, z wizualizacją kremu i literą A.
5,0
Altapharma
krem ochronny z Witaminą A 25 g
5,79 zł
100 g = 23,16 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw dwóch średnich klamer do włosów Invisibobble: jedna w panterkę, druga beżowa, w różowym opakowaniu.
4,7
Invisibobble Clipstar
klamry do włosów, Golden Roar 2 szt.
27,99 zł
1 szt. = 14,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!NOWE
Czarny spray do loków i fal WS Academy Aktywacja Skrętu, widok z przodu, butelka z białą etykietą.
Wierzbicki & Schmidt
spray do loków i fal, reanimacja skrętu 150 ml
22,99 zł
100 ml = 15,33 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!NOWE
Biała tuba Lirene Dermoprogram Anti-Cellulite Cooling KRIO kompres, redukcja cellulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry.
5,0
Lirene Anticellulite Cooling
krio kompres do ciała, napinająco-chłodzący 150 ml
34,99 zł
100 ml = 23,33 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Black Rose & Botox-Like Concealer: otwarta tubka z różowo-złotym akcentem i aplikatorem z beżowym korektorem.
4,7
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 01C Swan 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
STR8 Original męski dezodorant w sprayu, czarna butelka 250 ml z srebrnym napisem, 48H FRESHNESS.
4,9
STR8 Original
dezodorant w sprayu dla mężczyzn, 48h 250 ml
14,49 zł
100 ml = 5,80 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Butter Milk Milky Body Lotion w białej tubce z pomarańczowym logo i wzorem, widok z przodu. Vegan, cruelty-free.
4,6
Fluff
balsam do ciała, Butter Milk 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 zł
Najniższa cena: 21,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.