Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Biało-różowe opakowanie Babydream Woreczki do przechowywania pokarmu i dwie fioletowe torebki, szczelne, z miarką.
4,8
Babydream Mamas
woreczki do przechowywania pokarmu 20 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,95 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Isana Wattepads, 100% organiczne bawełniane płatki kosmetyczne, miękkie i chłonne, zielono-białe opakowanie, front.
4,8
Isana
płatki kosmetyczne, Bio 60 szt.
3,19 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
So!flow antyperspirant roll-on z postbiotykiem, zielony melon z aloesem, w jasnozielonej butelce, widok z przodu.
4,8
so!flow by Vis Plantis
antyperspirant w kulce, dla kobiet, z postbiotykiem, Zielony Melon z Aloesem 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa Fresh & White White On, zielona pasta do zębów, tubka i pudełko, bez fluoru, wybiela do 3 odcieni.
4,8
Tołpa White ON Fresh & White
pasta do zębów, Łagodna Mięta 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Fusswohl Masło do Stóp w okrągłym słoju, z gradientową etykietą róż/fiolet i złotą pokrywką, widok z góry.
4,9
Fusswohl
masło do stóp, Masło Shea i Olej z Awokado 150 ml
7,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BIOTANIQE PDRN Glow krem na dzień z PDRN, w białym słoiczku i różowym pudełku, widok z przodu.
4,7
Biotaniqe Dermoskin Expert PDRN
krem do twarzy, rozświetlający, na dzień 50 ml
35,99 zł
100 ml = 71,98 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Granatowa szczotka For Your Beauty do rozczesywania włosów, z kulkowymi igłami, widok frontalny w opakowaniu.
4,7
For Your Beauty Style & Care
szczotka do włosów, rozczesywanie 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy, wielowarstwowy pilnik do paznokci FOR YOUR Beauty Rossmann, średnioziarnisty, w białym opakowaniu.
4,7
For Your Beauty
pilniczek do paznokci, wielowarstwowy, średnioziarnisty 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Mamas Babydream: czarny biustonosz ciążowy i do karmienia na modelu, z klipsem, bez fiszbin i szwów.
5,0
Babydream Mamas
biustonosz laktacyjny, rozm. XXL, Czarny 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny spray WS Academy Spray Volume do włosów, butelka z marmurowym wzorem, dla objętości i termoochrony.
4,4
Wierzbicki & Schmidt
spray do włosów, zwiększający objętość 200 ml
21,49 zł
100 ml = 10,75 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
CLEANIC chusteczki do demakijażu, biało-różowe opakowanie 30 sztuk z kokosem i aloesem, widok z przodu.
4,8
Cleanic I Love Make Up
chusteczki do demakijażu, Niacynamid & Aloes 30 szt.
9,49 zł
1 szt. = 0,32 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Pilnik do paznokci For Your Beauty Manicure 6w1 Rossmann, czarno-różowy, w blistrze, na niebieskim tle.
4,9
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci dla profesjonalistów, 6-częściowy 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Zestaw perfum męskich PRIVE MADE IN LAB. obsidian heat: ciemne pudełko i butelka, widok z przodu.
Made in Lab. Prive Obsidian Heat
perfumy dla mężczyzn, 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambino Hipoalergiczny płyn do kąpieli dla dzieci w różowej butelce, z misiem w wannie, widok z przodu.
4,8
Bambino
płyn do kąpieli od 1. dnia życia, 400 ml
9,99 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kula do kąpieli Pluszowy Miś, brązowa z beżowymi elementami i uroczą grafiką twarzy misia, widok z przodu.
4,7
Manufaktura Piękna Pluszowy Miś
kula do kąpieli 100 g
4,79 zł
100 g = 4,79 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Your KAYA Kojące serum do twarzy z witaminą C dla skóry wrażliwej, biała butelka 50ml i karton, widok z przodu.
5,0
Your Kaya Dermo
serum do twarzy z witaminą C, kojące 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cantu Shea Butter Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer w pomarańczowej butelce, widok z przodu.
4,7
Cantu Shea Butter
mgiełka do włosów, rewitalizująca skręt 355 ml
28,49 zł
100 ml = 8,03 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
AA LAAB 100% Centella B12 odbudowujący krem na noc w białej tubce z różową pompką i pudełkiem, widok z przodu.
5,0
AA LAAB Skin Barrier Protection
krem do twarzy, odbudowujący, kojąco-naprawczy, na noc 40 ml
28,99 zł
100 ml = 72,48 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnobrązowa kredka do brwi Miss Sporty Cappuccino z wbudowaną szczoteczką. Widok z przodu.
4,7
Miss Sporty
kredka do brwi, nr 002 Brown 5 g
7,49 zł
100 g = 149,80 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrne cążki do paznokci For Your Beauty Solingen w blistrze, do manicure, widok z przodu opakowania.
4,7
For Your Beauty Manicure
cążki do paznokci 1 szt.
23,49 zł
1 szt. = 23,49 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieska pęseta FYB z grzebykiem i skośną końcówką, do precyzyjnej korekty brwi. Widok z przodu.
4,2
For Your Beauty
pęseta do brwi z grzebykiem, różne kolory 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Cena regularna:11,99 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa butelka Hairmate Kissy Conditioner, odżywka "Nourishing without weighing down", widok z przodu.
4,6
Hairmate Kissy
odżywka do włosów, lekka, pielęgnująca 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care Booster maska naprawcza do włosów zniszczonych, w fuksjowej saszetce z fioletowym dołem. Widok z przodu.
4,7
Happy Care Booster
maska do włosów, naprawcza 50 ml
6,69 zł
100 ml = 13,38 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum, lakier do paznokci w bladym różu, szklana butelka, etykieta różowe złoto, widok z przodu.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 09 Vintage Pink 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.