Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Niebieskie opakowanie Fuss Wohl Frische Sohlen, odświeżające wkładki do butów, rozm. 36-38, 8 par.
4,8
Fusswohl
wkładki do butów, odświeżające, rozm. 36-38 8 par
13,49 zł
1 szt. = 0,84 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream Premium Pants, fioletowe pieluchomajtki 4 Maxi, 9-15kg, 12h ochrona, 0% perfum, widok z przodu.
4,9
Babydream Premium
pieluchomajtki, 4 Maxi, 9-15 kg 22 szt.
16,99 zł
1 szt. = 0,77 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Garnier Hyaluron Fresh & Plump ujędrniający krem-sorbet w jasnoniebieskim słoiku z zielonym logo, widok z przodu.
4,6
Garnier Hyaluron Fresh & Plump
krem - sorbet do twarzy, nawilżający, ujędrniający 85 ml
19,99 zł
100 ml = 23,52 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum lakier w szklanej butelce, odcień różowobrązowy, z błyszczącą nakrętką. Widok frontalny.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 07 Taupe Touch 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Fioletowe opakowanie proszku do prania Persil Color Deep Clean, z przodu logo i grafika granulek.
4,8
Persil Deep Clean
proszek do prania tkanin kolorowych 1,65 kg
31,99 zł
1 kg = 19,39 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Perfume & Style patyczki zapachowe Kwiat Migdałowy Jaśmin: biały dyfuzor z patyczkami, płyn, pudełko.
4,4
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Kwiat Migdałowca i Jaśmin 90 ml
15,49 zł
100 ml = 17,21 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tonik rozświetlający Routines z wit. C w białej butelce z czarną nakrętką i pudełku, widok z przodu.
4,8
Routines by Alkmie
tonik do twarzy, rozświetlający, z wit. C 150 ml
21,99 zł
100 ml = 14,66 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwony pilnik do paznokci For Your Beauty, typu banan, w przezroczystym blistrze Rossmann do manicure.
4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, typu Banan, różne rodzaje 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perfumy damskie Made In Lab. Prive Divine Essence, jasnoszare pudełko i butelka z drewnianą zakrętką, widok z przodu.
4,4
Made in Lab. Prive Divine Essence
perfumy dla kobiet 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska pasta Tołpa Fresh & White White ON Strong Mint. Wybiela zęby do 3 odcieni. Tubka i pudełko, widok z przodu.
4,9
Tołpa White ON Fresh & White
pasta do zębów, Mocna Mięta 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy balsam do ust FaceBoom Nutri Cotton Candy, tubka z przodu na tle różowej smugi produktu.
4,5
FaceBoom Nutri
balsam do ust, regenerujący, Cotton Candy 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!NOWE
Czarna butelka szamponu laminującego WS ACADEMY z białkami i efektem Glass Hair, widok z przodu.
4,0
Wierzbicki & Schmidt
szampon do włosów, laminacja i blask 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Routines Next Gen Oil Control Mist, zielona mgiełka z 4% AHA i 5% Niacinamide, redukująca przetłuszczanie, widok z przodu.
4,7
Routines Next Gen
mgiełka do twarzy, seboregulująca 100 ml
21,49 zł
100 ml = 21,49 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!
Purple Lady Speed Stick Antiperspirant-Deodorant Gel Breath of Freshness, 48H protection, front view.
4,9
Lady Speed Stick Breath of Freshness
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Niebieska puszka NIVEA Creme krem uniwersalny z białym logo, widok z góry pod kątem.
4,9
NIVEA Creme
krem uniwersalny, do twarzy, ciała i dłoni 400 ml
28,99 zł
100 ml = 7,25 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pionowy flakon perfum Tom Tailor For Her, jasnoróżowy z geometrycznym wzorem i srebrnym detalem, widok z przodu.
4,9
Tom Tailor For Her
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 106,99 zł
TYLKO U NAS
Różowo-białe opakowanie Facelle Tampons mini 32 sztuki, przód, z grafiką tamponu SoftSilk i napisem „GINEKOLOGICZNIE POTWIERDZONE”.
4,9
Facelle
tampony higieniczne, Mini 32 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Jasna, elastyczna szczotka do rozczesywania włosów, z wentylowaną, spiralną główką i napisem Beauty na rączce.
4,9
For Your Beauty We Love Nature
szczotka do włosów, spiralna 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:14,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Isana Kremowy Płyn do Kąpieli Kokos i Wanilia z olejkiem macadamia, widok z przodu.
4,9
Isana
płyn do kąpieli, kremowy, Kokos i Wanilia 750 ml
5,99 zł
100 ml = 0,80 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Miękka, profilowana opaska na oczy w kolorze pudrowego różu z białym brzegiem, ułatwiająca zasypianie.
4,7
For Your Beauty
opaska na oczy do spania, różne kolory 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care Booster Maska Nawilżająca, jasnoniebieska saszetka z fioletowym tekstem, widok z przodu.
4,7
Happy Care Booster
maska do włosów, nawilżająca 50 ml
6,69 zł
100 ml = 13,38 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Garnier Fructis Keratin Sleek odżywka do włosów suchych i puszących się, z keratyną i arganem, zielona tuba.
4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
odżywka do włosów suchych 200 ml
18,99 zł
100 ml = 9,50 zł
Najniższa cena: 27,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.