Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Beżowy krem Fluff nawilżający do twarzy SPF 50 PA++++ o zapachu wanilii, w słoiczku i opakowaniu obok.
4,4
Fluff
krem do twarzy, nawilżający, SPF 50, Wanilia 50 ml
24,49 zł
100 ml = 48,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna maszynka do włosów IDEENWELT, ostrze stalowe, opakowanie, grzebień i nasadka na drewnianym blacie.
4,8
Ideenwelt
maszynka do strzyżenia włosów 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwone płatki érnè Advanced Microneedle Lift&Renew Patches z kolagenem, peptydami i niacynamidem, widok z przodu.
4,4
erne Advanced Microneedle Lift&Renew
płatki do twarzy z technologią mikroigłową, regenerujące 2 szt.
8,79 zł
1 szt. = 4,40 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
AA LAAB Milky Waterfall Hydration Micellar Foam z Ectoin Oat Peptides, widok z przodu przezroczystej butelki z białą pompką.
4,5
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
pianka do mycia twarzy, micelarna 150 ml
22,49 zł
100 ml = 14,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Tołpa Dermo Hair szampon przeciw wypadaniu włosów. Przezroczysta butelka z pompką, fioletowa etykieta, widok z przodu.
4,9
Tołpa Dermo Hair Wypadanie.
szampon do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu 250 ml
21,99 zł
100 ml = 8,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
o.b. ExtraProtect Normal, opakowanie 16 tamponów bez aplikatora, niebiesko-fioletowe z logo i wyeksponowanym tamponem.
4,8
o.b. ExtraProtect
tampony higieniczne, Normal 16 szt.
19,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka peelingu do twarzy Isana z witaminą C i BHA, pomarańczowe detale, widok z przodu.
4,8
Isana
peeling do twarzy, z witaminą C 75 ml
4,79 zł
100 ml = 6,39 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty zestaw Miss Sporty Studio Eyebrow Kit z dwoma odcieniami brązowego cienia i pędzelkami.
4,8
Miss Sporty Studio Eyebrow Kit
zestaw do makijażu brwi, nr 001 Medium Brown 1 szt.
12,49 zł
100 g = 520,42 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor 2000 Calorie czarny tusz do rzęs, otwarty, ze szczoteczką z brązowym włosiem, widok z przodu.
4,7
Max Factor 2000 Calorie
tusz do rzęs, pogrubiający, nr 01 Black 9 ml
18,49 zł
100 ml = 205,44 zł
Cena regularna:34,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
MEDISEPT Płyn do dezynfekcji stóp i butów, biało-fioletowy spray, widok z przodu, zabija 99,99% zarazków.
4,9
Medisept
płyn do dezynfekcji stóp i butów 100 ml
11,49 zł
100 ml = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidum emulsja do ciała, biała butelka z pompką. Odbudowa i ochrona dla bardzo suchej skóry.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
emulsja do mycia ciała, multiceramidowa 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
For Your Beauty szczotka do masażu głowy: drewniana z beżowymi stożkowymi wypustkami obok opakowania.
5,0
For Your Beauty
szczotka do masażu głowy 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa turkusowe wałki For Your Beauty, samoprzylepne, Ø 50 mm, z częścią opakowania Rossmann w tle.
4,8
For Your Beauty
wałki do włosów, śr. 50 mm 2 szt.
6,19 zł
1 szt. = 3,10 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Alouette chusteczki kosmetyczne 60 szt., cylindryczne opakowanie granatowe ze złotymi falami, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 3-warstwowe, różne rodzaje 60 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,12 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Drewniana szczotka do rozczesywania włosów Jean Louis David z włosiem dzika, na opakowaniu.
4,5
Jean Louis David
szczotka do włosów, 100 % włosie z dzika 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Kremowe Mydło Oliwka, jasnozielona butelka z białą pompką, ilustracja oliwek. Widok z przodu.
4,9
Isana
mydło w płynie, kremowe, Oliwka 500 ml
2,79 zł
100 ml = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care Nawilżający Szampon, biała butelka z różową etykietą, pompka, dla suchych włosów, widok z przodu.
4,8
Happy Care
szampon do włosów, nawilżający 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
HAIRMATE Ultimate Hairspray w jasnoniebieskiej butelce z rozpylaczem, widok z przodu, bardzo mocne utrwalenie, 75 ml.
4,8
Hairmate Ultimate
lakier do włosów mocne utrwalenie 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały Jeleń hipoalergiczne bezzapachowe mydło w płynie, przezroczysta butelka z białym dozownikiem, widok z przodu.
4,6
Biały Jeleń Hipoalergiczny
mydło w płynie, bezzapachowe, ultradelikatne, do skóry wrażliwej 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.