Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Szklane słomki Flink & Sauber, 4 sztuki. Widok opakowania z etykietą i słomek w warstwowych napojach z pędzelkiem.
4,8
Flink&Sauber
słomki do picia, szklane 4 szt.
8,99 zł
1 szt. = 2,25 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Golden Glow Contouring pressed powder, beżowy, w okrągłym kompakcie z wytłoczonymi gwiazdami, widok z góry.
4,8
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, hipoalergiczny, nr 04 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna, matowa pianka do włosów WS Academy Strong Fusion, cylindryczna butelka, mocny chwyt i objętość, widok z przodu.
4,6
Wierzbicki & Schmidt Strong Fusion
pianka do włosów, utrwalająca, nawilżająca 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa kredka Lovely Creamy do oczu, z otwartą skuwką, ukazująca szczegóły opakowania.
4,4
Lovely Creamy
kredka do oczu, nr 2 1 szt.
8,79 zł
1 szt. = 8,79 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM False Eyelash Glue w butelce w kolorze różowego złota, widok z przodu, z wyciągniętym białym aplikatorem.
4,8
NAM
klej do sztucznych rzęs 5 g
15,99 zł
100 g = 319,80 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Naturally Perfect Lip Serum, różowy błyszczyk z kwasem hialuronowym i skwalanem. Otwarta butelka z aplikatorem.
4,7
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 40 Nude Pink 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Długotrwała pomadka w intensywnej czerwieni o matowym wykończeniu, w czarno-srebrnym opakowaniu. Widok z przodu.
4,7
Miss Sporty Matte To Last
pomadka do ust, matowa, nr 203 Incredible Red 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Golden Vibes Auto-Parfüm, na białym opakowaniu kwiaty wanilii i róży, neutralizuje zapachy do 50 dni.
4,0
Domol Perfume & Style
zapach do samochodu, Golden Vibes 9 ml
8,29 zł
100 ml = 92,11 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cukrowy peeling 'Tort bezowy' o zapachu bezy, w beżowym słoju z szarą nakrętką, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Tort bezowy
peeling do ciała, cukrowy 250 g
19,99 zł
100 g = 8,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwustronny Lovely Easy Slide contour stick do modelowania twarzy, odcienie beżu i brązu, otwarte skuwki.
4,0
Lovely Easy Slide
sztyft do konturowania twarzy, dwustronny, nr 2; 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Wings Healthy Wear sypki puder transparentny różowy: otwarty i zamknięty kompakt oraz pudełko.
5,0
AA Wings of Color Healthy Wear
puder do twarzy, sypki, wygładzający, nr 01 Pinkish 8 g
34,99 zł
100 g = 437,38 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrna tortownica Springform Flink & Sauber 18 cm, widok z góry z etykietą i tortem truskawkowym.
4,8
Flink&Sauber
tortownica z pojedynczym dnem o śr. 18 cm 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Flink & sauber Staubwischer Starter-Set: biały mop do kurzu z drążkiem i 8 ściereczkami w opakowaniu.
5,0
Flink&Sauber
mop do kurzu i 8 ściereczek, zestaw 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Glaze GLOW lekki podkład rozświetlający, odcień 01. Biała tubka z brzoskwiniową zakrętką, holograficzny wzór.
4,7
Bielenda Glaze & Glow
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 01; 30 g
19,99 zł
100 g = 66,63 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie skarpetek IS z czarnymi skarpetkami 40 den z mikrofibry na nogach. Widok produktu z przodu.
4,9
Is
skarpetki z mikrofibry, 40 DEN, Nero 1 para
3,69 zł
1 szt. = 3,69 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO U NAS
Granatowa paczka Alnatura Schoko Dinkel Brezeln, orkiszowych precli oblanych czekoladą, widok z przodu.
4,9
Alnatura
precle orkiszowe w czekoladzie, Bio 100 g
9,49 zł
100 g = 9,49 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Stars from The Stars Browsphere kredka D-shape 01 Taupe Blonde ze szczoteczką, obok pudełka.
4,7
Stars Browsphere
kredka do brwi, nr 01 Taupe Blonde 0,14 g
13,49 zł
100 g = 9635,71 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Nail Polish Step 2, bordowy, żelowy lakier, intensywny kolor, bez lampy UV. Butelka z przodu.
4,8
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 2; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cylindryczna, ciemna kredka do oczu z rozmytymi białymi napisami, widok z przodu. Automatyczna, długotrwała.
4,7
Lovely Long Lasting
kredka do oczu, nr 01 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarty puder Tuli Labs Luminous w kamieniu, bladoróżowy, z wzorem róży, otoczony rozsypanym pudrem.
4,8
Tuli Labs
puder do twarzy, prasowany, Luminous 7,5 g
49,99 zł
100 g = 666,53 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka LAAB PDRN Advanced Repair Dermo-serum do rąk multiregenerujące, z ceramidami, widok z przodu.
3,7
AA LAAB PDRN Advanced Repair
dermo-serum do rąk, multiregenerujące 75 ml
15,99 zł
100 ml = 21,32 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
AA Youth Supreme Clean Daily micellar water, silver-purple bottle, white cap, front view, enriched with hyaluronic acid and peptides.
4,8
AA Youth Supreme Clean Daily
płyn micelarny, nawilżająco-wygładzający 200 ml
12,49 zł
100 ml = 6,25 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żel pod prysznic Neboa Ocean Sunset, pomarańczowa butelka. Oczyszcza, nawilża i koi skórę naturalnymi składnikami.
4,2
Neboa Ocean Sunset
żel pod prysznic, odżywczy i kojący 100 ml
8,99 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.