Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Cylindryczna, ciemna kredka do oczu z rozmytymi białymi napisami, widok z przodu. Automatyczna, długotrwała.
4,7
Lovely Long Lasting
kredka do oczu, nr 01 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarty puder Tuli Labs Luminous w kamieniu, bladoróżowy, z wzorem róży, otoczony rozsypanym pudrem.
4,8
Tuli Labs
puder do twarzy, prasowany, Luminous 7,5 g
49,99 zł
100 g = 666,53 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie skarpetek IS z czarnymi skarpetkami 40 den z mikrofibry na nogach. Widok produktu z przodu.
4,9
Is
skarpetki z mikrofibry, 40 DEN, Nero 1 para
3,69 zł
1 szt. = 3,69 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
TYLKO U NAS
Granatowa paczka Alnatura Schoko Dinkel Brezeln, orkiszowych precli oblanych czekoladą, widok z przodu.
4,9
Alnatura
precle orkiszowe w czekoladzie, Bio 100 g
9,49 zł
100 g = 9,49 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Nail Polish Step 2, bordowy, żelowy lakier, intensywny kolor, bez lampy UV. Butelka z przodu.
4,8
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 2; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żel pod prysznic Neboa Ocean Sunset, pomarańczowa butelka. Oczyszcza, nawilża i koi skórę naturalnymi składnikami.
4,2
Neboa Ocean Sunset
żel pod prysznic, odżywczy i kojący 100 ml
8,99 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały antyperspirant Borotalco Soft w kulce, z różową nakrętką i etykietą, widok z przodu, zapach pudrowo-kwiatowy.
4,9
Borotalco Soft Extra Dry
antyperspirant w kulce, 48h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Okrągły rozświetlacz Lovely Gold w żółtym kompakcie. Złoty, błyszczący puder z wytłaczanym wzorem. Widok z góry.
4,5
Lovely Gold
rozświetlacz do twarzy, ciepły odcień, Gold 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Pionowe opakowanie KillyS MakeUp PRO z dwoma pędzlami do brwi i oczu, widok z przodu.
4,9
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do brwi 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk Wibo Lip Sensation z aplikatorem i smugą. Nawilża i powiększa usta formułą XXL.
4,6
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 1 5 g
12,99 zł
100 g = 259,80 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie musującej tabletki do kąpieli Jednorożec, biała folia z wizerunkiem jednorożca i tęczową grzywą.
4,8
Manufaktura Piękna Jednorożec
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Biała butelka Vilgain Kompleks Rybiego Kolagenu, 150 kapsułek, widok z przodu, czarny napis.
Vilgain
kapsułki, Kolagen Rybi z Kwasem Hialuronowym, Witaminą C i minerałami, suplement diety 150 szt.
49,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnoniebieski, sferyczny krem Blue Pudding Cream Nawilżający w lśniącym pojemniku. Widok z przodu, z góry.
5,0
Routines Next Gen
pudding-krem do twarzy, nawilżający 50 ml
29,99 zł
100 ml = 59,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały krem do kąpieli Isana Milk & Honey w butelce z żółtą etykietą, widok z przodu, z wzorem plastra miodu.
4,7
Isana
płyn do kąpieli, Milk&Honey 750 ml
5,99 zł
100 ml = 0,80 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnoczerwone serum do ciała Neboa Nutri Glow z pompką, widok z przodu. Z olejem z awokado, dla odżywienia i blasku.
4,9
Neboa Nutri Glow
serum do ciała odżywienie i rozświetlenie 100 ml
11,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk WIBO Lip Sensation nr 12 nude, z kwasem hialuronowym, tubka i aplikator obok smużki.
4,8
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 12 5 g
12,99 zł
100 g = 259,80 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel lakier do paznokci Step 2, ciemnobordowy, w przezroczystej butelce, widok z przodu.
4,7
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 1; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Pomarańczowa saszetka Babydream, przecier morela, mango i jabłko, 100% bio, z tygrysem, widok z przodu.
5,0
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Morela, Mango, od 1.roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie XXL 20 baterii alkalicznych AAA Micro Rubin, niebiesko-biały blister, widok z przodu.
4,8
Rubin
baterie alkaliczne 1.5V, AAA Micro, LR03 20 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowe opakowanie enerBio Porridge Schoko-Kakaonibs 65g, wegańska, bez laktozy, z miską owsianki i kakao.
4,8
enerBiO
owsianka czekoladowa na raz 65 g
3,29 zł
100 g = 5,06 zł
Najniższa cena: 4,29 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Kremowy bronzer i rozświetlacz Faceboom w otwartych słoiczkach, zbliżenie na truskawkowe formuły, z boku widoczna etykieta.
4,0
FaceBoom Make-Up
bronzer i rozświetlacz, 2w1, nr 01 Cool 6 g
16,49 zł
100 g = 274,83 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Nail Addict Regal Red Nail Strips. Czerwone paski do paznokci w białym opakowaniu, widok z przodu.
3,9
Ardell Nail Addict
naklejki na paznokcie, Regal Red 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Saszetka Biotaniqe Aktywator Młodości, hydrożelowa maska aktywnej odnowy z retinolem i probiotykami, przód.
4,4
Biotaniqe Professional
maska w płachcie hydrożelowa, z retinolem, Aktywator Młodości 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.