Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnoczerwone serum do ciała Neboa Nutri Glow z pompką, widok z przodu. Z olejem z awokado, dla odżywienia i blasku.
4,9
Neboa Nutri Glow
serum do ciała odżywienie i rozświetlenie 100 ml
11,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk WIBO Lip Sensation nr 12 nude, z kwasem hialuronowym, tubka i aplikator obok smużki.
4,8
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 12 5 g
12,99 zł
100 g = 259,80 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel lakier do paznokci Step 2, ciemnobordowy, w przezroczystej butelce, widok z przodu.
4,7
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 1; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Pomarańczowa saszetka Babydream, przecier morela, mango i jabłko, 100% bio, z tygrysem, widok z przodu.
5,0
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Morela, Mango, od 1.roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie XXL 20 baterii alkalicznych AAA Micro Rubin, niebiesko-biały blister, widok z przodu.
4,8
Rubin
baterie alkaliczne 1.5V, AAA Micro, LR03 20 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowe opakowanie enerBio Porridge Schoko-Kakaonibs 65g, wegańska, bez laktozy, z miską owsianki i kakao.
4,8
enerBiO
owsianka czekoladowa na raz 65 g
3,29 zł
100 g = 5,06 zł
Najniższa cena: 4,29 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Kremowy bronzer i rozświetlacz Faceboom w otwartych słoiczkach, zbliżenie na truskawkowe formuły, z boku widoczna etykieta.
4,0
FaceBoom Make-Up
bronzer i rozświetlacz, 2w1, nr 01 Cool 6 g
16,49 zł
100 g = 274,83 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Nail Addict Regal Red Nail Strips. Czerwone paski do paznokci w białym opakowaniu, widok z przodu.
3,9
Ardell Nail Addict
naklejki na paznokcie, Regal Red 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Saszetka Biotaniqe Aktywator Młodości, hydrożelowa maska aktywnej odnowy z retinolem i probiotykami, przód.
4,4
Biotaniqe Professional
maska w płachcie hydrożelowa, z retinolem, Aktywator Młodości 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Okrągła, różowa gąbka Konjac do mycia twarzy, obok białe opakowanie ilū Pink Clay Sponge.
Ilu
gąbka do mycia twarzy, Konjac, Różowa 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Selfie Project Soothing Sheet Mask #CoolPenguin, jasnoniebieska saszetka z motywem pingwinów, Centella Asiatica.
Selfie Project #CoolPenguin
maska w płachcie, łagodząca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rexona Men Whole Body Deo Active Fresh, 0% aluminium, dark teal spray can with white cap, front view.
4,9
Rexona Men Whole Body Deo Active Fresh
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy krem do rąk Isana Hello Cherry o zapachu wiśni, w tubce z zielonymi liśćmi, widok z przodu.
5,0
Isana
krem do rąk, Hello Cherry 100 ml
5,99 zł
100 ml = 5,99 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Altapharma Calcium 1000+D3, suplementu na kości z witaminą D3, zielono-pomarańczowa etykieta, 300 tabletek, widok z przodu.
4,8
Altapharma
tabletki, Wapń + Witamina D3, suplement diety 300 szt.
17,99 zł
1 szt. = 0,06 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Brunatne, okrągłe filcowe podkładki meblowe Ø 22 mm, 16 sztuk, widoczne w opakowaniu z zielonym logiem.
4,8
Flink&Sauber
podkładki ochronne z filcu 16 szt.
2,79 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 3,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wielofunkcyjna beżowa kredka korygująca "Handy" z metalową końcówką, otwarta z białą nakładką.
4,3
Lovely Handy Blurring Line
korektor do twarzy, w automatycznej kredce, nr 1; 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
LAAB Krem-serum do rąk kojąco-nawilżające w różowej tubce, z kwasem hialuronowym, widok z przodu.
3,0
AA LAAB Skin Barrier Protection
krem-serum do rąk, kojąco - nawilżający 75 ml
15,99 zł
100 ml = 21,32 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
RIVAL me GLAM EFFECT lakier do paznokci, różowy z opalizującym złotym połyskiem, butelka, widok z przodu.
4,8
Rival Loves Me Glam Effect
lakier do paznokci, nr 01 Rainbow Crystals 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy odżywka do włosów przetłuszczających się z nagietkiem, biała tubka, różowa etykieta, 200 ml.
4,9
Green Pharmacy
odżywka do włosów przetłuszczających się, z Nagietkiem 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Nail Addict Nail Strips Midnight Sky, ciemnoniebieskie z brokatem, trwałe do 7 dni. Opakowanie, widok z przodu.
4,0
Ardell Nail Addict
naklejki na paznokcie, Midnight Sky 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielone opakowanie Happy Snacky Duck+Salmon Flavor Cream dla kotów, w kształcie kota, z 4 tubkami, widok z przodu.
4,9
Happy Snacky
karma uzupełniająca dla kotów, kremowa, Kaczka i Łosoś 4x10 g
6,49 zł
100 g = 16,23 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Turkusowy żel pod prysznic Neboa Algae Hydration w butelce, białe napisy, front.
5,0
Neboa Algae Hydration
żel pod prysznic, nawilżenie 100 ml
8,99 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Pure Plant Oil Soap Orange, white-green box, natural orange oil, ÖKO-TEST 'very good' front view.
4,9
Alterra
mydło w kostce, roślinne z naturalnym Olejkiem Pomarańczowym 100 g
3,19 zł
100 g = 3,19 zł
Najniższa cena: 3,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.