Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Borotalco Invisible Fresh Ocean Antyperspirant roll-on 48h, przeciw plamom, biała butelka, widok z przodu.
4,9
Borotalco Invisible Anti-Stains Dry
antyperspirant w kulce, 48h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Kremowy bronzer i rozświetlacz Faceboom. Trzy matowe słoiczki z pomarańczową etykietą, otwarte z brązową i beżową formułą.
5,0
FaceBoom Make-Up
bronzer i rozświetlacz, 2w1, nr 02 Warm 6 g
16,49 zł
100 g = 274,83 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA clear skin anti-pimple micro-gel patches w różowej saszetce z żółtym napisem, widok z przodu.
5,0
Isana Clear Skin
plasterki do twarzy na niedoskonałości skóry z mikroigiełkami żelowymi 6 szt.
18,49 zł
1 szt. = 3,08 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO U NAS
Papilotki do muffinek F&S, 48 szt., różowo-szare, w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu produktu Rossmann.
4,8
Flink&Sauber
foremki do pieczenia 48 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,11 zł
Najniższa cena: 6,39 zł
TYLKO U NAS
Zbliżenie na białą etykietę peelingu do ust 'Biała Czekolada' z czerwonym napisem 'Peeling do ust'.
Manufaktura Piękna Biała Czekolada
peeling do ust 15 g
9,99 zł
100 g = 66,60 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Colour Quattro 413 Golden. Otwarta paleta z 4 metalicznymi cieniami: jasny beż, złoty, jasny brąz, ciemny brąz.
4,6
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 413 Golden 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Długa grafitowa konturówka do oczu Jewel Gray z temperówką i próbką koloru, widok z góry na czarnym tle.
4,7
Lovely
kredka do oczu, z temperówką, Gray 1,8 g
6,99 zł
100 g = 388,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Biały odświeżacz powietrza Domol Perfume & Style Sunset Feeling, z grafiką żółtych kwiatów plumerii.
5,0
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Sunset Feeling 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel do korektora KillyS Makeup PRO w czarno-złotym opakowaniu, widok pod kątem, z miękkim włosiem.
4,9
KillyS MakeUp PRO
pędzel do korektora 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Midnight Beauty patyczki zapachowe. Białe opakowanie z lawendą, szklana butelka z płynem, rattanowe patyczki.
4,5
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Midnight Beauty 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Mamas Babydream Płyn do kąpieli, biała butelka z różową nakrętką i kwiatem, widok z przodu, dla relaksu.
4,9
Babydream Mamas
płyn do kąpieli, na dobre samopoczucie, dla kobiet w ciąży 500 ml
12,49 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Transparentny żel do stylizacji brwi w przezroczystej tubie, z beżową nakrętką i czarną szczoteczką.
4,3
NAM
żel do brwi, Transparentny 6 ml
15,99 zł
100 ml = 266,50 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CELLULAR EPIGENETICS Krem na dzień SPF 30. Widok białego pudełka i srebrnego słoiczka na fioletowym tle.
3,0
NIVEA Cellular Epigenetics
krem do twarzy, odmładzający, SPF 30 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO mus jabłko i brzoskwinia z wanilią, pomarańczowa saszetka z pandą, tekst "bez cukru", widok z przodu.
4,8
Babydream
przecier w tubce, Jabłko, Brzoskwinia, Wanilia, po 6. m-cu życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony wkład Domol Simply Fresh Vanilla & Cherry do automatycznego odświeżacza powietrza, widok z przodu.
4,8
Domol Simply Fresh
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, Wanilia i Wiśnia 250 ml
7,99 zł
100 ml = 3,20 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra róż w kamieniu Natural Rose w błękitnym, okrągłym opakowaniu z widocznym różowym pudrem naokoło, z góry.
5,0
Alterra
róż do policzków, nr 01 Natural Rose 5,5 g
9,49 zł
100 g = 172,55 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Starwax 3w1 super czyszczenie GRILL, PIEKARNIK & KOMINEK, z niebieskim atomizerem.
4,7
Starwax
preparat do czyszczenia grilla i kominka 500 ml
19,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Żółta saszetka Luba z misiem koala, kolorowa pianka w chusteczce, 'Alcohol Free', 15 sztuk, widok z przodu.
4,7
Luba
pianka w chusteczce, dla dzieci, oczyszczająca, Niebieska Guma Balonowa, 3+ 15 szt.
3,59 zł
1 szt. = 0,24 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hairmate Repair Conditioner w miętowej saszetce z korkiem, front. Regeneracja włosów zniszczonych, podróżny rozmiar.
4,9
Hairmate Repair
odżywka do włosów, regenerująca 50 ml
6,39 zł
100 ml = 12,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny matowy spray WS Academy Panka do włosów Objętość i tekstura, z białą etykietą, widok z przodu.
4,5
Wierzbicki & Schmidt TriComplex
pianka do włosów, nadająca objętość i teksturę 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambiboo pieluchomajtki bambusowe 17+kg, biała paczka z zielonym logo i zdjęciem dziecka, widok z przodu.
5,0
Bambiboo
pieluchomajtki, jednorazowe, z włóknem bambusowym, 17+ kg, rozm. 7 14 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,54 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Das Exquisite Chocolate Crisps Dark, 51% kakao, belgijskie chrupiące płatki czekoladowe, certyfikat Fairtrade.
4,8
Das Exquisite
chipsy czekoladowe 125 g
10,99 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,29 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color Healthy Wear rozświetlający podkład tint 303 Light Beige, beżowa butelka z pompką, próbka.
5,0
AA Wings of Color Healthy Wear
podkład-tint, rozświetlający, nr 303 Light Beige 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Najniższa cena: 54,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.