Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Ilū Basic Set: różowe, wegańskie pędzle do makijażu ze srebrnymi skuwkami i beżowym etui, widok z góry.
5,0
Ilu Basic
zestaw 12 pędzli do makijażu z etui, Różowy 1 szt.
58,99 zł
1 szt. = 58,99 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Woda lamelarna do włosów Moremo Water Treatment Miracle 10 w brązowo-różowej butelce i pudełku, z przodu.
4,6
Moremo Water Treatment Miracle 10
woda lamelarna do włosów, regenerująco-wygładzająca 200 ml
56,99 zł
100 ml = 28,50 zł
Najniższa cena: 86,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Okrągły, lawendowy rozświetlacz Lovely Baked Stay Shiny, z połyskującym beżowym wkładem, widok z góry.
4,1
Lovely Baked Stay Shiny
rozświetlacz do twarzy, wypiekany, nr 1; 4 g
12,99 zł
100 g = 324,75 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Spicy błyszczyk z chili, odcień 20 nude beż. Tubka z aplikatorem i swatch. Efekt szklanych ust.
4,9
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 20 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnozielony dezodorant roll-on so!flow z postbiotykiem, o zapachu zielonego melona z aloesem, widok z przodu.
4,4
so!flow by Vis Plantis
dezodorant w kulce, dla kobiet, z postbiotykiem, Zielony Melon z Aloesem 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Color Cień do powiek w odcieniu kremowego beżu, w otwartym czarnym kompakcie, widok z góry.
4,5
Miss Sporty Studio Color
cień do powiek, nr 10 2,5 g
9,99 zł
100 g = 399,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Smooth'n Wear Pressed Powder, beżowy puder matujący w czarnej kasetce, widok z przodu.
4,8
Wibo Smooth'n Wear
puder do twarzy, matująco-wygładzający, nr 2; 7 g
14,99 zł
100 g = 214,14 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Smooth'N Wear, matujący puder prasowany, jasny beż, w czarnym kwadratowym kompakcie, widok z góry.
4,7
Wibo Smooth'n Wear
puder do twarzy, matująco-wygładzający, nr 1; 7 g
14,99 zł
100 g = 214,14 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złoty rozświetlacz Lovely Palm Springs Glow w błękitnym opakowaniu z różowym autem i palmami, widok z góry.
4,8
Lovely Palm Springs Glow
rozświetlacz do twarzy 3,9 g
17,99 zł
100 g = 461,28 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Nail Spa Nail Serum z keratyną, miodem i wodą termalną, w przezroczystej butelce z beżowym płynem, widok z przodu.
4,5
Wibo Nail Spa
serum do paznokci, z keratyną i miodem 8,5 ml
8,79 zł
100 ml = 103,41 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Vilgain Iron + Vitamin C, biały cylindryczny słoik z czarnym tekstem, widok z przodu, 90 kapsułek.
Vilgain
kapsułki, Żelazo + Witamina C, suplement diety 90 szt.
41,99 zł
1 szt. = 0,47 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Stars Browsphere 03 Dark Brown kredka do brwi 2w1 z D-kształtną końcówką i szczoteczką, obok pudełka.
4,7
Stars Browsphere
kredka do brwi, nr 03 Dark Brown 0,14 g
13,49 zł
100 g = 9635,71 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy, żeberkowany flakon i gradientowe pudełko perfum Banderas The Icon Splendid, ujęcie ukośne.
4,8
Banderas The Icon Splendid
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
129,99 zł
100 ml = 129,99 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
TYLKO U NAS
Dwie białe ściereczki do naczyń, jedna w szarą kratę, druga w niebieskie i szare paski, złożone.
5,0
Flink&Sauber
ściereczki do naczyń, wym. 50 x 70 cm, różne rodzaje 2 szt.
10,99 zł
1 szt. = 5,50 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CELLULAR EPIGENETICS krem na noc, ciemnoniebieski słoiczek i pudełko, redukujący 5 oznak starzenia, widok z przodu.
4,0
NIVEA Cellular Epigenetics
krem do twarzy, odmładzający, na noc 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Perfume & Style Seaside Breeze air freshener packaging, white, with seashells, starfish, and sand.
4,3
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Seaside Breeze 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NIVEA SUN After Sun Moisture, błękitna karbowana butelka z aloesem i napisem INSTANT RELIEF, widok z przodu.
4,3
NIVEA SUN After Sun
balsam po opalaniu, w sprayu, nawilżający 200 ml
32,99 zł
100 ml = 16,50 zł
Najniższa cena: 48,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk do ust WIBO Spicy #01 z chili powiększający. Brązowo-różowa buteleczka, aplikator i swatch koloru z połyskiem.
4,9
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 01 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Powder Warm Dark Brown: dwa brązowe cienie w różowym opakowaniu z logo, widok z przodu.
4,2
NAM
cień do brwi, w blistrze, nr 1 Warm Dark Brown 2,5 g
13,49 zł
100 g = 539,60 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO 9in1 Argan Power odżywka do paznokci, przezroczysta butelka z białą etykietą i turkusowym tekstem, widok z przodu.
4,8
Wibo 9in1 Argan Power
odżywka do paznokci, odnowa i regeneracja 8,5 ml
8,79 zł
100 ml = 103,41 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Różowe i białe gumki do włosów Joy z ozdobami w kształcie serc i gwiazd, na opakowaniu Rossmann.
4,5
For Your Beauty Kids
gumki do włosów, z ozdobami, Joy, mix kolorów 4 szt.
5,69 zł
1 szt. = 1,42 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Woda perfumowana dla kobiet Furla Pura. Biała, elegancka, zaokrąglona butelka z matowego szkła, z logo FURLA.
Furla Pura
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
Najniższa cena: 129,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.