Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska wodoodporna mascara Studio Lash z złotymi napisami, widok z przodu, logo gwiazdy.
4,3
Miss Sporty Studio Lash
tusz do rzęs, wodoodporny, 24HR, nr 001 Black 9 ml
8,99 zł
100 ml = 99,89 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Pomarańczowy rozświetlacz w sztyfcie Faceboom, złocisty. Otwarty, z widocznym logo i napisem make-up.
4,5
FaceBoom Make-Up
rozświetlacz do twarzy i ciała, w sztyfcie, nr 01 Gold 6 g
19,99 zł
100 g = 333,17 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa, półprzezroczysta saszetka Hairmate Kissy Mask 50ml. Odżywczo-regeneracyjna maska do włosów, widok z przodu.
4,6
Hairmate Kissy
maska do włosów, odżywcza 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa brokatowa galaretka do kąpieli Proseczio w przezroczystym słoiczku z białym wieczkiem, widok z przodu.
4,8
Manufaktura Piękna Proseczio
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Khol Kajal 01 Deep Black kredka do oczu. Pionowo ustawiona, czarna, z widocznymi swatchami na tle.
4,6
Alterra Khol Kajal
kredka do oczu, nr 01 Deep Black 2,1 g
6,99 zł
100 g = 332,86 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwona aksamitna gumka do włosów scrunchie na białej tekturowej metce For Your Beauty. Widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
gumka do włosów, Czerwona 1 szt.
4,69 zł
1 szt. = 4,69 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Zestaw pędzli Ilū Basic Set: 6 sztuk z tęczowym, wegańskim włosiem, rączkami jednorożca, w fioletowym etui. Widok z góry.
Ilu Basic
zestaw 6 pędzli do makijażu z etui, Unicorn 1 szt.
51,99 zł
1 szt. = 51,99 zł
Najniższa cena: 87,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna kredka do oczu Satin Kajal Black Everybody London, widok z przodu, z otwartą skuwką.
4,8
Everybody London
kredka do oczu, Deep Black 1 g
13,99 zł
100 g = 1399,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Czarne rękawiczki nitrylowe Jan Niezbędny, rozmiar M, 50 sztuk, bezpudrowe, do żywności. Żółte pudełko i dłoń z mięsem.
4,8
Jan Niezbędny
rękawiczki nitrylowe, czarne, rozmiar M 50 szt.
19,99 zł
1 szt. = 0,40 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO pestki dyni 200g w przezroczystej torbie, zielona etykieta z nasionami dyni i logo BIO, widok z przodu.
4,9
enerBiO
pestki dyni 200 g
8,99 zł
100 g = 4,50 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Matcha Latte Body Yogurt w białym kubku, zielony napis, certyfikaty vegan i cruelty-free, widok z przodu.
4,9
Fluff
jogurt do ciała, Matcha Latte 180 ml
11,49 zł
100 ml = 6,38 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
TYLKO U NAS
Altapharma Maść rozgrzewająca 100ml w białym pudełku z zielonym topem, czerwoną sylwetką i papryczką chili.
4,8
Altapharma
maść rozgrzewająca mięśnie 100 ml
11,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Rival ♡ me Soft & Sheer lakier do paznokci utwardzający, jasnoróżowa butelka, nakrętka z 97% recyklingu.
4,4
Rival Loves Me Soft & Sheer
lakier do paznokci, nr 03 Raspberry Shake 10,5 ml
4,79 zł
100 ml = 45,62 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Moremo Water Treatment Miracle 10, brązowa butelka z zakraplaczem obok czarno-różowego pudełka, widok przód.
4,6
Moremo Water Treatment Miracle 10
woda lamelarna do włosów, regenerująco-wygładzająca 30 ml
19,99 zł
100 ml = 66,63 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Men Ultra Sensitiv balsam po goleniu, 0% alkoholu i perfum, dla skóry wrażliwej, biała butelka, przód.
4,7
Isana Men Ultra Sensitive
balsam po goleniu, do skóry bardzo wrażliwej, dla mężyczn 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Hagi Kids nawilżająca mgiełka Chichotka Szalona Śliwka, butelka spray, fioletowa etykieta z kotem Kocia Szajka.
5,0
Hagi Kids Kocia Szajka
mgiełka do ciała, nawilżająca, Szalona Śliwka 150 ml
22,99 zł
100 ml = 15,33 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Saszetka Babydream Aprikose & Banane w jabłku z mleczkiem kokosowym, niebieska z flamingiem, od 1 roku.
4,6
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Morela, Mleczko Kokosowe, od 1.roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy modelujące Marilyn Super Talia 20 na modelce, z wizualizacją efektu wyszczuplania talii.
4,9
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, visone 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Energetyzujący booster Routines by Alkmie, białe opakowanie i tubka z 2% RejuveNAD™ i 2% AA2G, widok z przodu.
4,9
Routines by Alkmie
serum do twarzy, energetyzujące, energy shot 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Skinclinic Body Serum-Ampułka, biała butelka z pompką, widok z przodu, z kwasem hialuronowym.
4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Body
serum-ampułka do ciała, nawilżająco-kojąca 250 ml
15,99 zł
100 ml = 6,40 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny dezodorant AXE Alaska 150ml, widok z przodu. Etykieta z górami, słońcem i napisem 0% aluminium.
AXE Alaska
dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml
12,49 zł
100 ml = 8,33 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
WellMix Vital Kost, waniliowy środek zastępujący posiłek, biała puszka, widok z przodu, z grafiką płynu i kwiatów.
4,9
Wellmix Vital Kost
koktajl, o smaku waniliowym 500 g
27,49 zł
100 g = 5,50 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Biała butelka Vilgain Hyaluronic Acid 90 kapsułek, czarny tekst, widok z przodu, dla nawilżenia.
Vilgain
kapsułki, Kwas Hialuronowy, suplement diety 90 szt.
49,99 zł
1 szt. = 0,56 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona saszetka Dinożart, owocowa musująca tabletka do kąpieli z grafiką uśmiechniętego dinozaura, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Dinożarł
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.