Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Zielona saszetka Dinożart, owocowa musująca tabletka do kąpieli z grafiką uśmiechniętego dinozaura, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Dinożarł
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor BLACK ROSE & FILLED LIVE, jasny beż, butelka i aplikator z kremową formułą, wygładzający zmarszczki.
5,0
NAM Black Rose & Filler Like
korektor do twarzy z efektem wygładzającym, nr 06N Almond 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Białe opakowanie Vilgain Fish Collagen 250g, z okrągłym logo 100% Marine Naticol, widok z przodu.
Vilgain
proszek, Kolagen Rybi, hydrolizowany, suplement diety 250 g
82,99 zł
100 g = 33,20 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Miękka, turkusowa gąbka do makijażu Ilū w kształcie kropli wody, bez lateksu, widok z przodu.
Ilu Raindrop
gąbka do makijażu, Turkusowa 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Korektor BLACK DOSE & FILLED w szklanej butelce z miedzianą zakrętką. Jasny aplikator, próbka koloru obok.
5,0
NAM Black Rose & Filler Like
korektor do twarzy z efektem wygładzającym, nr 05C Cold Beige 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Herbata Dobra Forma Brown House & Tea w cylindrycznym kartoniku, z grafiką kobiety, opuncji, probiotyk, wspomaga odchudzanie.
4,8
Brown House & Tea Dobra Forma
herbatka wspierająca odchudzanie, Opuncja Figowa, suplement diety 60 g
12,99 zł
100 g = 21,65 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy balsam Fluff Blueberry Mochi Milky Body Lotion w tubce, z ilustracjami borówek, widok z przodu.
4,6
Fluff
balsam do ciała, Blueberry Mochi 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Złoty TULI LABS Eyeshadow Stick z błyszczącym, kremowym cieniem szampańskim i swatch'em na czarnym tle.
Tuli Labs
cień do powiek, w sztyfcie, nr 7 Sunset Beige 2,2 g
34,99 zł
100 g = 1590,45 zł
TYLKO U NAS
Stars from The Stars Moon Over: koloryzujący brązowy żel do stylizacji brwi. Otwarta tubka z precyzyjną szczoteczką.
4,7
Stars Moon Over
żel do stylizacji brwi, koloryzujący, nr 03 Deep Brown 8 g
11,99 zł
100 g = 149,88 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French Nude, 28 średnich, prostokątnych paznokci, Flexi-Fit, widok z przodu opakowania.
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie +klej, KAN02 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielony Domol Simply Fresh Nachfüller White Balance, wkład do automatycznego odświeżacza powietrza, z przodu.
4,9
Domol Simply Fresh
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, White Balance 250 ml
7,99 zł
100 ml = 3,20 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Paw Patrol Chase 3w1 szampon, żel i odżywka, butelka w kształcie psa, niebieska czapka policyjna.
5,0
Paw Patrol Chase
żel pod prysznic, 3w1; 400 ml
16,49 zł
100 ml = 4,12 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Ilū pędzel do podkładu nr 105, z białym trzonkiem i srebrną skuwką, syntetyczne, zaokrąglone włosie.
Ilu
pędzel do podkładu, nr 105; 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra bogaty olejek do ciała z bio-migdałem, dla suchej skóry i masażu, biała butelka z piwoniami.
4,9
Alterra
olejek do ciała, Piwonia i Migdały 100 ml
17,99 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo 2 Hot 2 Handle czarny eyeliner i kredka w pisaku. Pionowe różowe napisy, z boku otwarte skuwki.
4,7
Wibo 2 Hot 2 Handle
eyeliner i kredka do oczu, 2w1; 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwustronna kredka do brwi NAM Pro Brow 01 Neutral Medium Brown z precyzyjnym rysikiem i szczoteczką, obok zatyczki.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 01 Neutral Medium Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Matujący podkład do twarzy Tuli Labs Infinity Silky Light w butelce, widoczna beżowa smuga.
5,0
Tuli Labs Infinity
podkład do twarzy, matujący, Silky Light 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Matujący puder Alterra Hyaluron w okrągłej, turkusowej puderniczce, z białym napisem i rozsypanym pudrem.
4,4
Alterra Hyaluron
puder do twarzy, 01 Light 9 g
9,99 zł
100 g = 111,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Mieniący się różowy błyszczyk Wibo Spicy Lip Gloss 03 w tubce, obok aplikator i smuga produktu.
4,4
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 03 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Smooth'n Wear Pressed Powder matujący, wygładzający, w beżowym kolorze, w czarnym kwadratowym kompakcie.
4,9
Wibo Smooth'n Wear
puder do twarzy, matująco-wygładzający, nr 3; 7 g
14,99 zł
100 g = 214,14 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream Magiczna Ósemka, wielokolorowy gryzak-grzechotka o zróżnicowanej fakturze, widok z przodu w opakowaniu.
4,9
Babydream
zabawka, Magiczna ósemka, 6m+; 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo S.O.S. Weak Nails, odżywka do paznokci w białej butelce z turkusowym napisem, ujęcie z przodu.
5,0
Wibo S.O.S. Weak Nails
odżywka do paznokci, regenerująca 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Różowa kredka do powiek The Black Star Secrets: jedna z nasadką, druga z widoczną czarną końcówką.
5,0
AA Wings of Color x Magda Pieczonka
kredka do oczu automatyczna, Czarna 0,34 g
17,49 zł
100 g = 5144,12 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.