Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Mieniący się różowy błyszczyk Wibo Spicy Lip Gloss 03 w tubce, obok aplikator i smuga produktu.
4,4
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 03 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Smooth'n Wear Pressed Powder matujący, wygładzający, w beżowym kolorze, w czarnym kwadratowym kompakcie.
4,9
Wibo Smooth'n Wear
puder do twarzy, matująco-wygładzający, nr 3; 7 g
14,99 zł
100 g = 214,14 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream Magiczna Ósemka, wielokolorowy gryzak-grzechotka o zróżnicowanej fakturze, widok z przodu w opakowaniu.
4,9
Babydream
zabawka, Magiczna ósemka, 6m+; 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo S.O.S. Weak Nails, odżywka do paznokci w białej butelce z turkusowym napisem, ujęcie z przodu.
5,0
Wibo S.O.S. Weak Nails
odżywka do paznokci, regenerująca 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Różowa kredka do powiek The Black Star Secrets: jedna z nasadką, druga z widoczną czarną końcówką.
5,0
AA Wings of Color x Magda Pieczonka
kredka do oczu automatyczna, Czarna 0,34 g
17,49 zł
100 g = 5144,12 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Domol Simply Fresh Cotton Fields, wkład do odświeżacza powietrza, turkusowy, neutralizuje zapachy, widok z przodu.
4,7
Domol Simply Fresh
wkład zapachowy do automatycznego odświeżacza, Cotton Fields 250 ml
7,99 zł
100 ml = 3,20 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Holograficzny rozświetlacz FaceBoom Pink Holo w okrągłym etui i kolorowym opakowaniu z UFO, obok siebie.
5,0
FaceBoom Make-Up
rozświetlacz do twarzy, nr 02 Holo 7,5 g
21,49 zł
100 g = 286,53 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings Of Color Carevolution Mascara Total Effect, turkusowy tusz z odsłoniętą czarną, stożkową szczoteczką.
4,5
AA Wings of Color Carevolution Total Effect
tusz do rzęs, pogrubiająco - wydłużający 9 g
26,49 zł
100 g = 294,33 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo FLUO Top Coat, bezbarwny lakier fluorescencyjny, widok frontalny butelki z pędzelkiem.
4,8
Wibo Fluo
top coat do lakierów klasycznych, świecący pod światłem UV 8,5 ml
7,49 zł
100 ml = 88,12 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Glaze Glow skin tint, lekki podkład rozświetlający, odcień 02, w białej tubce z holograficznym wzorem.
4,3
Bielenda Glaze & Glow
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 02; 30 g
19,99 zł
100 g = 66,63 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Kremowy rozświetlacz Star Secrets w różowej tubce z aplikatorem gąbkowym, obok szampańska próbka i pudełko.
4,9
AA Wings of Color Star Secrets
rozświetlacz do twarzy, kremowy 13 ml
36,99 zł
100 ml = 284,54 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Naturkosmetik mydło roślinne Rose, białe opakowanie z różami i logo Rossmann, widok z przodu.
4,9
Alterra
mydło w kostce, roślinne, z wyciągiem z Kwiatów Róży 100 g
3,19 zł
100 g = 3,19 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowo-czarna klamra do włosów Louis David w panterkę, w opakowaniu z hasłem UNBREAKABLE, widok z przodu.
4,6
Jean Louis David Unbreakable
klamra do włosów, Panterka, Beżowa 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Paw Patrol Skye 3w1 szampon, odżywka i żel pod prysznic w pomarańczowo-różowej butelce z pompką, widok z przodu.
5,0
Paw Patrol Skye
żel pod prysznic, 3w1; 400 ml
16,49 zł
100 ml = 4,12 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Biało-zielone opakowanie Flink & Sauber Mikrofaser ściereczek do kuchni i naczyń, 4 sztuki, zielono-różowe.
4,6
Flink&Sauber
ścierka kuchenna, z mikrofibry, rozm. 21,5 x 21,5 cm 4 szt.
5,39 zł
1 szt. = 1,35 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Różowe wafle ryżowe Alnatura z truskawkowym jogurtem, bezglutenowe, w opakowaniu, widok z przodu.
4,9
Alnatura
wafle ryżowe w polewie Truskawkowo-Jogurtowej, Bio 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk Wibo Spicy w przezroczystej, prostokątnej tubce z czarną nakrętką i wyciągniętym aplikatorem.
4,3
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 21 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
NOWETYLKO U NAS
TULI LABS Glossy Lip Balm, nawilżający, koralowy z połyskiem, w srebrno-koralowej tubce, widok z przodu.
Tuli Labs
balsam do ust, nawilżający, Red Shimmer 2,2 g
29,99 zł
100 g = 1363,18 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwustronny sztyft do konturowania Lovely Easy Slide, z jasną i ciemną końcówką, widok z przodu, bez nakrętek.
5,0
Lovely Easy Slide
sztyft do konturowania twarzy, dwustronny, nr 1; 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarne sztuczne rzęsy Eylure London Salon Lash No. 5 3/4 length w różowym opakowaniu z klejem 16h.
1,0
Eylure Salon Lash
sztuczne rzęsy, 3/4 długości, nr 5; 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Yoskine Wabi Sabi Regenerating Body Cream-Mask w beżowej tubie z brązowym wzorem i ciemną zakrętką.
4,7
Yoskine Wabi Sabi
krem-maska do ciała, regenerujący 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Zestaw bezlateksowych gąbeczek Ilū do makijażu w kształcie kropli wody. Różowe, miękkie, widok z przodu.
Ilu
zestaw gąbek do makijażu, Róż 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Nail Polish Step 2, beżowo-różowy lakier do paznokci w butelce, widok z przodu.
4,9
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 11; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.