Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French Nude press-on nails box, natural pink with white French tips, 8 visible. Front.
5,0
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie, + klej, KAN07 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO U NAS
Lakier do paznokci Ados Crystalic, srebrny brokat z holograficznym połyskiem, butelka, złoty korek z logo.
4,6
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 09; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny antyperspirant STR8 Original w kulce, widok z przodu, z 72h niewidzialną ochroną i srebrnym designem.
4,9
STR8 Original
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h 50 ml
8,29 zł
100 ml = 16,58 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Biały słoik Vilgain Włosy, paznokcie & skóra (90 kapsułek) z gradientową etykietą, widok z przodu.
Vilgain
kapsułki, Włosy, Paznokcie i Skóra, suplement diety 90 szt.
57,99 zł
1 szt. = 0,64 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO U NAS
Białe pudełko VACO DECOR z 6 cedrowymi ringami na mole, z ilustracją cedrowej gałęzi i szyszek, widok z przodu.
Vaco Decor
ringi na mole, cedrowe 6 szt.
15,99 zł
1 szt. = 2,67 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwona paczka enerBiO BARISTA Espresso BIO kawa ziarnista 100% Arabica, z filiżanką i ziarnami kawy.
5,0
enerBiO Barista Espresso
kawa 100% Arabica, całe ziarna, palona 1000 g
63,99 zł
100 g = 6,40 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Nike Moonlight damska woda toaletowa, różowy flakon i pudełko z wytłoczonym logo na zielonym tle.
4,8
Nike Moonlight
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
47,99 zł
100 ml = 47,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Rozświetlający podkład AA Wings Healthy Wear 301 Ivory w butelce z pompką, widoczna próbka koloru.
4,5
AA Wings of Color Healthy Wear
podkład-tint, rozświetlający, nr 301 Ivory 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna butelka ADBL Easy spray odmrażacza do szyb, kolorowe logo, rysunek auta na etykiecie, widok z przodu.
5,0
Easy By ADBL
odmrażacz do szyb 450 ml
18,49 zł
100 ml = 4,11 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Granatowa kredka do oczu Blue Eyeliner z dołączoną temperówką, obok intensywnego śladu koloru.
4,8
Lovely
kredka do oczu, z temperówką, Blue 1,8 g
6,99 zł
100 g = 388,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Amo'ya Równowaga dyfuzor, różowa butelka z patyczkami i beżowe pudełko z kwiatem wiśni, widok z przodu.
4,8
Amo'ya Równowaga
patyczki zapachowe, Bergamotka 100 ml
41,99 zł
100 ml = 41,99 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
S.Oliver UNITED floral sparkling body splash 250ml, różowa butelka z białym logo, widok z przodu.
5,0
s.Oliver United
mgiełka do ciała dla kobiet, Floral Sparkling 250 ml
32,99 zł
100 ml = 13,20 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Naturally Perfect Lip Serum; różowy błyszczyk z kwasem hialuronowym i skwalanem, widok na aplikator.
4,4
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 60 Intense Peony 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Czarna torebka Exotic Zdrowe Pola Algi Spirulina 200g, widok z przodu, z zieloną grafiką alg.
4,8
Zdrowe Pola SuperFood Exotic
spirulina 200 g
14,99 zł
100 g = 7,50 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk Wibo Spicy nr 18 w różowym odcieniu, powiększający usta, z aplikatorem i mieniącym się swatche’em.
4,6
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 18 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty bordowy eyeliner WIBO Claret z precyzyjnym aplikatorem, widok z przodu na butelkę i skuwkę.
3,6
Wibo Claret
eyeliner 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
domol Mini-Spray Nachfüller White Rose, zielone opakowanie z białymi różami, odświeżacz powietrza neutralizujący.
4,8
Domol
zapas do mini odświeżacza powietrza, White Rose 25 ml
3,99 zł
100 ml = 15,96 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Flock Liner, ultratrwały eyeliner o intensywnej czerni, w czarno-beżowej tubce w pionowe paski.
4,8
Wibo Flock Liner
eyeliner z aplikatorem, Black 4 g
9,99 zł
100 g = 249,75 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy grzebień pod prysznic Jean Louis David, szeroki z hakiem, w białym opakowaniu. Widok z przodu.
4,8
Jean Louis David
grzebień do włosów pod prysznic, 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółta musująca tabletka do kąpieli Kaczka dziwaczka w kształcie głowy kaczki, w żółtym opakowaniu, widok z przodu.
4,5
Manufaktura Piękna Kaczka Dziwaczka
tabletka do kąpieli, musująca 40 g
2,99 zł
100 g = 7,48 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NAS
Alterra Sensitiv brązowy tusz do rzęs w turkusowej tubce. Obok wyciągnięta szczoteczka z brązowym produktem.
4,0
Alterra Sensitiv
tusz do rzęs, nr 02 Brown 9 ml
12,49 zł
100 ml = 138,78 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrny korektor Tuli Labs Concealer w sztyfcie z kremowym swatch'em w odcieniu Light, widok z przodu.
5,0
Tuli Labs
korektor pod oczy, Light 2 ml
21,99 zł
100 ml = 1099,50 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złożona czarna rękawica siateczkowa Ewa Schmitt HOME do usuwania sierści, z etykietami, widok z przodu.
4,6
Ewa Schmitt Home
rękawica do usuwania sierści 1 szt.
6,49 zł
1 szt. = 6,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.