Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop modelujących Marilyn Super Talia 20 w kolorze beżowym, z modelką i widokiem na wyszczuplenie talii.
4,8
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, visone 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Louis David duża spinka szczęka do włosów w szylkretowy wzór, na białym tle. Opakowanie podkreśla "Unbreakable".
4,7
Jean Louis David Unbreakable
klamra do włosów, Panterka, Brązowa 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Alnatura Mandelmus braun, 100% brązowa pasta migdałowa w słoiku, widok z przodu, orzechy na etykiecie.
5,0
Alnatura
pasta migdałowa, brązowa, Bio 250 g
19,99 zł
100 g = 8,00 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Amo'ya musująca kula do kąpieli, różowa, z bergamotką i kwiatem wiśni, widok z góry na beżowym tle.
5,0
Amo'ya Równowaga
musująca kula do kąpieli, Bergamotka, Kwiat Wiśni 165 g
8,79 zł
100 g = 5,33 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Brązowa automatyczna kredka do oczu o przedłużonej trwałości, widok z przodu, z delikatnym połyskiem.
4,8
Lovely Long Lasting
kredka do oczu, nr 02 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Colour Quattro Eye Shadow 414 Smokey. Otwarta czarna paleta, 4 metaliczne cienie: brąz, złoto, szary i błyszczący szary.
4,7
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 414 Smokey 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie izolatu białka TREC DAILY ISOLATE waniliowy, z kremowym shake'iem i laskami wanilii, front.
Trec Daily Isolate
odżywka białkowa o smaku Waniliowym, suplement diety 300 g
58,99 zł
100 g = 19,66 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Peeling do ust Lovely Sweetest Scrub z masłem shea, różowy szklany słoiczek z białą zakrętką, widok z przodu.
4,6
Lovely Sweetest Scrub
peeling do ust, wygładzający 12 ml
14,49 zł
100 ml = 120,75 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Podkręcający tusz AA Wings Of Color Carevolution Magnetic Lift, lawendowy, z wyjętą silikonową szczoteczką.
4,3
AA Wings of Color Carevolution Magnetic Lift
tusz do rzęs, podkręcający 9 g
26,49 zł
100 g = 294,33 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Baterie alkaliczne D Mono Rubin, dwie cylindryczne sztuki w niebieskim blistrze Rossmann, widok z przodu.
4,7
Rubin Powerful Alkaline
baterie alkaliczne 1,5V D Mono LR20 2 szt.
7,49 zł
1 szt. = 3,75 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Altapharma Witamina D3 2.000 j.m. w biało-pomarańczowym opakowaniu, widok z przodu, z napisem NEU i VEGAN, 40 perełek.
4,8
Altapharma
kapsułki, Witamina D3 2000 j.m. dla dorosłych, suplement diety 40 szt.
10,99 zł
1 szt. = 0,27 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color Healthy Wear Glow-Mixer 3w1 w beżowej tubce, z błyszczącą próbką obok.
5,0
AA Wings of Color Healthy Wear
rozświetlacz-baza-tint pod makijaż, 3w1 30 ml
27,99 zł
100 ml = 93,30 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Isana szampon w kostce granat, do włosów normalnych. Biała kostka z logo obok czerwonego opakowania Rossmann.
4,9
Isana
szampon do włosów w kostce, Granat 65 g
14,99 zł
100 g = 23,06 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO U NAS
Krótkie sztuczne paznokcie Kiss Salon Acrylic French Nude w opakowaniu, z 28 tipsami i palcem.
5,0
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie +klej, KAN01 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie pudełko sześcienne Paw Patrol "Big SMILES" z kolorowymi postaciami, widok z przodu i boku.
5,0
Alouette
chusteczki higieniczne, 3-warstwowe, z motywem 60 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,09 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Papiloty for your beauty Ø 15 mm, różowe, szare i błękitne, w opakowaniu Rossmann i luźno obok, widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
papiloty do włosów, śr. 15 mm 6 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,67 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie altapharma Ginkgo na pamięć z zielonym liściem, 40 kapsułek i piktogramami witamin B i cynku.
4,9
Altapharma
kapsułki, Ginkgo Biloba na pamięć i koncentrację, suplement diety 40 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,30 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torba ekologicznego siemienia lnianego enerBio, bogatego w omega-3. Widok z przodu.
4,5
enerBiO
siemię lniane, niełuskane 500 g
6,79 zł
100 g = 1,36 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Skin Perfection, beżowy podkład kryjąco-wygładzający, butelka z kulistą nakrętką, widok z przodu.
Bielenda Skin Perfection
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 00 Ivory 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Altapharma zestaw lizaków z wit. C i D na odporność, białe opakowanie z uśmiechniętymi owocami, widok z przodu.
5,0
Altapharma
lizaki z witaminami C i D, suplement diety 5 szt.
5,79 zł
1 szt. = 1,16 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream Wundschutz-Creme, biała tuba z zielonym dołem, naturalna, wegańska, 0% perfum i silikonów.
4,7
Babydream My Little World
krem na odparzenia 75 ml
8,49 zł
100 ml = 11,32 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Rival Loves Me wybielający lakier do paznokci w fioletowej butelce, z napisem NAIL WHITENER i BRIGHTENING EFFECT.
4,2
Rival Loves Me
lakier do paznokci, wybielający 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Color Cień do powiek, srebrny, w czarnym zamkniętym opakowaniu z logo i gwiazdą.
4,3
Miss Sporty Studio Color
cień do powiek, nr 50 2,5 g
9,99 zł
100 g = 399,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.