Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Color Cień do powiek, srebrny, w czarnym zamkniętym opakowaniu z logo i gwiazdą.
4,3
Miss Sporty Studio Color
cień do powiek, nr 50 2,5 g
9,99 zł
100 g = 399,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon Hairmate Hero w szarej butelce z żółtym napisem, widok z przodu. Wzmacnia i zapobiega wypadaniu.
5,0
Hairmate Hero
szampon do włosów dla mężczyzn, wzmacniający 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwa czarne eyelinery wibo Million Dollar w formie pisaka; jeden zamknięty, drugi z precyzyjnym aplikatorem.
4,2
Wibo Million Dollar
eyeliner w pisaku, Czarny 0,8 g
15,49 zł
100 g = 1936,25 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kredka do brwi NAM Pro Brow 02 Cool Dark Brown, beżowa, z wysuwanym rysikiem i szczoteczką. Obok dwie nasadki.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 02 Cool Dark Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Skinclinic Professional Body Serum-ampułka z witaminą C, biała butelka z pompką, widok z przodu.
4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Body
serum-ampułka do ciała, odżywczo-regenerująca 250 ml
15,99 zł
100 ml = 6,40 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny eyeliner w pisaku Stars from the stars Dark Matters z otwartą skuwką, widoczny precyzyjny aplikator.
4,2
Stars Dark Matters
eyeliner, wodoodporny, nr 01 Cosmic Black 0,6 g
13,49 zł
100 g = 2248,33 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Moremo Ampoule Water Treatment: ciemnobrązowa butelka z precyzyjnym aplikatorem i różowo-czarne pudełko, widok z przodu.
4,8
Moremo Ampoule Water Treatment Miracle 100
ampułka do skóry głowy i włosów, odżywcza 200 ml
56,99 zł
100 ml = 28,50 zł
Najniższa cena: 86,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy okrągły rozświetlacz Lovely Glow Better, z błyszczącym pudrem i niebieskimi napisami, widok z góry.
4,6
Lovely Glow Better
rozświetlacz do twarzy 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Lakier do paznokci Rival de Loop Gloss'n Gel nr 14 w malinowym kolorze, przezroczysta butelka, widok z przodu.
4,7
Rival de Loop Gloss'n Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 14 10,5 ml
4,59 zł
100 ml = 43,71 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Isana Men Shave, 4 wymienne ostrza do maszynki, widok opakowania z zielonymi akcentami i niebieskimi głowicami. Kompatybilne z Mach3.
5,0
Isana Men Shave
wkłady do maszynki, 3-ostrzowe, dla mężczyzn 4 szt.
22,99 zł
1 szt. = 5,75 zł
Najniższa cena: 27,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały cylindryczny dezodorant do butów SNEAKERHEAD DEO 360° z fioletowymi końcówkami i złotym napisem.
5,0
Sneakerhead Deo 360o
dezodorant do obuwia 100 ml
16,99 zł
100 ml = 16,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Isana szampon w kostce Kokos Mango, biały, okrągły z tłoczonym logo, na tle pomarańczowego opakowania.
4,7
Isana
szampon do włosów w kostce, Mango i Kokos 65 g
14,99 zł
100 g = 23,06 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Turkusowa saszetka Hairmate Repair Mask do włosów suchych i zniszczonych, widok z przodu, z białym napisem.
4,4
Hairmate Repair
maska do włosów, regenerująca 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pobudzający błyszczyk do ust WIBO Spicy nr 19, różowy, opalizujący, z aplikatorem i smugą produktu.
4,6
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 19 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
UZDROVISCO Baza-serum wygładzająca, przeciwzmarszczkowa, perfektor cery, z pompką, obok różowego opakowania.
4,7
Uzdrovisco Perfektor Cery
baza-serum do twarzy, wygładzająca, przeciwzmarszczkowa 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Moremo Ampoule Water Treatment Miracle 100, ciemna butelka z pipetą, różowa etykieta, z pudełkiem.
5,0
Moremo Ampoule Water Treatment Miracle 100
ampułka do skóry głowy i włosów, odżywcza 30 ml
21,99 zł
100 ml = 73,30 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Damska woda toaletowa Nike Instinct, czerwone pudełko i szklany flakon z czarnym napisem, widok frontalny.
4,8
Nike Instinct
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
47,99 zł
100 ml = 47,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwona ozdobna gumka do włosów scrunchie z białym wzorem paisley, na brązowej podkładce Rossmann.
4,8
For Your Beauty
gumka do włosów, scrunche, bandana, różne kolory 1 szt.
6,49 zł
1 szt. = 6,49 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złota kosmetyczka damska Ewy Schmitt, prostokątna, lekko połyskująca, z zamkiem, widok z góry pod kątem.
4,8
Ewa Schmitt
kosmetyczka damska, Gold 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Róż w kamieniu Peachy, okrągłe jasnoniebieskie opakowanie leży na sypkim różu. Podkreśla naturalny rumieniec.
4,5
Alterra
róż do policzków, nr 08 Peachy 5,5 g
9,49 zł
100 g = 172,55 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Spicy błyszczyk z chili, nr 10. Szkliste usta, tęczowe refleksy. Przezroczysta tubka z aplikatorem i swatche.
5,0
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 10 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Białe pudełko Coco Glam V34, korektor do zębów, z oknem na fioletową butelkę, widok z przodu, złote detale.
4,7
Coco Glam V34
korektor do zębów 30 ml
58,99 zł
100 ml = 196,63 zł
Najniższa cena: 86,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rozświetlacz Lovely Bouncy Silver. Otwarte złote opakowanie z innowacyjnym, perłowym produktem, widok z góry.
4,4
Lovely Bouncy Silver
rozświetlacz do twarzy, innowacyjna formuła 1 szt.
14,49 zł
1 szt. = 14,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony dezodorant w sztyfcie Old Spice Epic Legend, zapach Bourbon Vanilla, widok z przodu.
Old Spice Epic Legend
dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn, Scent of Bourbon Vanilla 85 ml
19,99 zł
100 ml = 23,52 zł
Najniższa cena: 28,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.