Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
CRYSTALIC brokatowy lakier do paznokci, różowe złoto z brokatem, w szklanej butelce ze złotą zakrętką.
4,5
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 07; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eyeliner Wibo Glitterally brokatowy, różowo-złoty, w przezroczystej buteleczce, z obrysem testowym brokatu.
4,8
Wibo Glitterally
eyeliner, brokatowy, nr 2; 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie pudełko Rummikub ECO z widokiem kafelków numerycznych i jokerem na podstawkach. Wersja ekologiczna.
4,8
Rummikub Eco
gra planszowa, 6+ 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Cena regularna:49,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
TYLKO U NAS
Korektor 2w1 Healthy Wear Cover & Glow w jasnym opakowaniu, z widocznym sztyftem, stojący obok pudełka.
4,5
AA Wings of Color Healthy Wear
korektor + kredka do twarzy, 2w1, nr 300 Ivory 7,2 g
32,99 zł
100 g = 458,19 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 3 pędzli do makijażu oczu KillyS MakeUp PRO w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu, eleganckie, ciemne rączki.
4,3
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do rozcierania i blendowania cieni 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic brokatowy lakier do paznokci, czarny z lśniącymi srebrnymi drobinkami, złota zakrętka, widok z przodu.
4,9
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 10; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cukrowy peeling do ciała Różowy grejpfrut w przezroczystym, okrągłym słoju z szarą pokrywką, widok z przodu.
4,7
Manufaktura Piękna Różowy Grejpfrut
peeling do ciała, cukrowy 250 g
19,99 zł
100 g = 8,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
AA Youth Supreme Reset Vibes nocne serum regeneracyjne w białej tubce z fioletowymi detalami i pudełkiem, widok przód-bok.
4,6
AA Youth Supreme
serum do twarzy, regeneracyjne, na noc 30 ml
53,99 zł
100 ml = 179,97 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
TYLKO U NAS
Altapharma Energy 20 tabletek musujących czarna porzeczka, czerwono-niebieska tuba, widok z przodu.
5,0
Altapharma Energy
tabletki musujące o smaku Czarnej Porzeczki, suplement diety 20 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,37 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowe mydło SKINEVER 3A Retinol Collagen Brightening Soap, owalne, obok białe pudełko i woreczek, ułożone pod kątem.
4,0
SkinEver
mydło w kostce, Retinol i Kolagen 100 g
8,99 zł
100 g = 8,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rozświetlający korektor pod oczy w różowej tubce, beżowa sztyft, napisy "Brilliance", widok z przodu.
4,9
Lovely Magic Pen
korektor pod oczy, rozświetlający, Brillance 2 ml
9,49 zł
100 ml = 474,50 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk WIBO LIP SENSATION nude z kwasem hialuronowym. Widoczny aplikator oraz beżowa smuga produktu.
4,6
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 6 5 g
12,99 zł
100 g = 259,80 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Wild Plum fioletowy płynny eyeliner, butelka z aplikatorem. Na tle fioletowe linie testowe.
4,6
Wibo Wild Plum
eyeliner w płynie, Fioletowy 3,5 g
12,49 zł
100 g = 356,86 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy, smukły korektor do twarzy z aplikatorem pędzelkowym, napisem 'Lovely', pionowy widok z przodu.
4,7
Lovely Magic Pen
korektor do twarzy, maskujący przebarwienia i niedoskonałości, nr 1 2 ml
9,49 zł
100 ml = 474,50 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy korektor maskujący Lovely w sztyfcie z aplikatorem pędzelkowym, widok z przodu.
4,4
Lovely Magic Pen
korektor do twarzy, maskujący przebarwienia i niedoskonałości, nr 2 2 ml
9,49 zł
100 ml = 474,50 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
TYLKO U NAS
Wyciskacz do czosnku Rossmann Flink & Sauber ze stali nierdzewnej, pakowany w blister z grafiką czosnku.
4,9
Flink&Sauber
wyciskacz do czosnku 1 szt.
15,49 zł
1 szt. = 15,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream extra sensitiv Pflegelotion z masłem shea i pantenolem, biała butelka z koalami, 0% mikroplastiku, widok z przodu.
4,8
Babydream Extra Sensitive
balsam pielęgnacyjny 250 ml
10,99 zł
100 ml = 4,40 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Top Coat Step 3, czarna butelka z białym napisem, żelowy top coat do paznokci, widok z przodu.
5,0
Wibo Incredible Gel
top coat do lakierów klasycznych, żelowy, połysk i trwałość 8,5 ml
8,79 zł
100 ml = 103,41 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Black Intense Volume Mascara, czarna tubka z otwartą szczoteczką z tuszem, widoczna gęsta smuga.
4,0
Alterra Intense Volume
tusz do rzęs, nr 01 Black 13 ml
12,49 zł
100 ml = 96,08 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy, otwarty tusz do brwi NAM Styling Brow z widoczną czarną szczoteczką. Produkt z 95% składników naturalnych.
5,0
NAM Styling Brow
tusz do brwi, nr 3 Deep Dark Brown 6 g
21,99 zł
100 g = 366,50 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Luksusowe beżowe pudełko chusteczek Almusso z balsamem, ze złotymi detalami i tłoczonym wzorem, widok pod kątem.
Almusso Balsam
chusteczki kosmetyczne z balsamem, 2-warstwowe 150 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 8,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.