Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Intensywny kobaltowy eyeliner Wibo Electric Blue w stożkowej butelce z niebieskimi kreskami na czarnym tle.
4,3
Wibo Electric Blue
eyeliner w pędzelku 4 g
9,49 zł
100 g = 237,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Powder, dwukolorowy puder do brwi w odcieniach brązu, w różowo-brązowym kartonowym opakowaniu.
4,8
NAM
cień do brwi, w blistrze, nr 3 Warm Blonde 2,5 g
13,49 zł
100 g = 539,60 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Róż w kamieniu Alterra Rosewood w niebieskim opakowaniu, z widocznym pudrem obok, dla naturalnego rumieńca.
4,9
Alterra
róż do policzków, nr 04 Rosewood 5,5 g
9,49 zł
100 g = 172,55 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Nail Polish Step 2. Czarna etykieta i intensywny różowy kolor żelowego lakieru do paznokci.
5,0
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 6; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NYX Lip Volume błyszczyk powiększający, różowy z brokatem, z aplikatorem Jumbo obok otwartej butelki.
4,8
NAM Lip Volume
błyszczyk do ust, nr 02 Aurora Pink 4,2 g
21,49 zł
100 g = 511,67 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka serum do ciała LAAB Azelaic Matcha z pompką, widok z przodu na etykietę z zielonym wzorem.
4,8
AA LAAB Clear Skin Solution
serum-esencja do ciała, normalizująca 300 ml
24,99 zł
100 ml = 8,33 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały krem nawilżający Phlov MENCARE SPF30, dla mężczyzn, matujący i chroniący przed UV, widok z przodu.
4,9
Phlov Mencare Moisturizer
krem do twarzy, SPF 30, nawilżający 50 ml
51,99 zł
100 ml = 103,98 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Automatyczna kredka do brwi NAM Pro Brow Warm Medium Brown, beżowa, z grzebykiem i brązowym rysikiem.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 03 Warm Medium Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Nail Base Step 1, przezroczysta butelka z białym pędzelkiem w ciemnym kartonie, widok z przodu.
5,0
Wibo Incredible Gel
baza pod lakier żelowy, zwiększająca przyczepność 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Esotiq Atmosphere Marcelina Zawadzka EDP, bursztynowa butelka z drewnianą nakrętką i tealowe pudełko z motywem kosmicznym.
5,0
Esotiq Marcelina Zawadzka Astrosphere
woda perfumowana unisex 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Matcha Latte Milky Body Lotion, jasnozielona tubka z grafiką matcha. Cruelty-free, vegan, skin friendly. Widok z przodu.
5,0
Fluff
balsam do ciała, Matcha Latte 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Lakier do paznokci Rival ♡ me Glitter Effect nr. 03 w szklanej butelce, widok z przodu, holograficzny brokat.
4,3
Rival Loves Me Glitter Effect
lakier do paznokci, nr 03 Fairytale 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarta matowa pomadka Alterra Red Kiss w czerwono-koralowym odcieniu, z tyłu smuga szminki.
4,8
Alterra
pomadka do ust, matowa, nr 01 Red Kiss 4,7 g
8,79 zł
100 g = 187,02 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie Altapharma Vitamin D3 dla dzieci, tropikalny smak, słońce, 60 tabletek do żucia, widok z przodu.
4,8
Altapharma
pastylki z Witaminą D, dla dzieci, suplement diety, o smaku tropikalnym 60 szt.
8,99 zł
1 szt. = 0,15 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Ilū pędzel do makijażu nr 205. Biały trzonek, srebrna skuwka, puszyste, owalne włosie dwukolorowe. Widok z przodu.
Ilu
pędzel do kosmetyków sypkich, duży, nr 205; 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw miękkich gumek do włosów z kokardkami: różowa, wzorzysta i bordowa, na różowej zawieszce.
5,0
For Your Beauty Kids
gumki do włosów, Anna 3 szt.
7,99 zł
1 szt. = 2,66 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrny eyeliner brokatowy Wibo Glitterally w przezroczystej tubce, widok z przodu z brokatową kreską.
4,9
Wibo Glitterally
eyeliner, brokatowy, srebrny, nr 1; 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna gumka do włosów For Your Beauty Basic, gęsto zdobiona metalicznymi i ciemnymi koralikami, widok z przodu.
5,0
For Your Beauty Basic
gumka do włosów, ozdobna 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Błękitne obcinaczki Babydream dla dzieci, z zaokrąglonym ostrzem i uchwytem ze słomy pszennej. Widok z góry.
4,8
Babydream
obcinacz do paznokci 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Sabrina Carpenter Sweet Tooth Me Espresso, błękitne, z fakturą wypukłych, prostokątnych kostek.
4,8
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Me Espresso
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
134,99 zł
100 ml = 179,99 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Colour Quattro Unicorn Swag, paleta 4 pastelowych metalicznych cieni, widok z góry.
4,3
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 416 Unicorn Swag 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream BIO Spaghetti bolońskie z zieloną nakrętką, od 12 m.ż., etykieta z daniem i warzywami.
4,7
Babydream
danie w słoiczku, Spaghetti w sosie Bolońskim, od 12. m-cu życia 250 g
4,69 zł
100 g = 1,88 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowa kredka do oczu Sandmade o kremowej formule, z pionowym napisem, ujęta z przodu na jasnym tle.
4,5
Lovely Sandy Nude
kredka do oczu, Cielista 1,4 g
7,49 zł
100 g = 535,00 zł
Najniższa cena: 13,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.