Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Bursztynowa butelka kompozycji olejków zapachowych Miłość With Love, 10 ml, czarna nakrętka. Widok z przodu.
4,5
With Love Miłość
kompozycja olejków roller, energia wody 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO paluszki orkiszowe z sezamem i czarnuszką w przezroczystej torbie 150g, widok z przodu opakowania BIO.
5,0
enerBiO
paluszki orkiszowe z sezamem i czarnuszką 150 g
5,99 zł
100 g = 3,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne słuchawki dokanałowe z pozłacaną wtyczką jack 3,5mm, pilotem i klipsem na zwiniętym kablu, na białym tle.
4,7
Ideenwelt
słuchawki dokanałowe z mikrofonem, Czarne 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Paris Bright Reveal Daily UV Stick SPF 50+, biały sztyft z żółtym detalem, obok opakowania, front.
L'Oréal Paris Bright Reveal
sztyft przeciwsłoneczny, SPF 50+, przeciw przebarwieniom 9 g
41,99 zł
100 g = 466,56 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa purpurowe separatory do pedicure KillyS z miękkiej pianki, jeden w opakowaniu, drugi luzem, widok z przodu.
5,0
KillyS Salon Results
separatory do pedicure, różne kolory 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Białe opakowanie wegańskiego suplementu Vilgain Vitamin D3+K2 w kroplach, widok z przodu, 30 ml.
Vilgain
krople, Witamina D3+K2, suplement diety 30 ml
41,99 zł
100 ml = 139,97 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Dwie tuby Alterra NATURKOSMETIK straffende TAGESCREME, Bakuchiol & Peptyd, białe opakowanie z grafiką ziół.
4,3
Alterra
krem do twarzy z Bakuchiolem i Peptydami 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk-serum Miss Sporty Naturally Perfect z kwasem hialuronowym i skwalanem, brązowy, otwarty z aplikatorem.
5,0
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 80 Chocolate 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Biała torebka enerBiO Goji Berries, z przodu, z przezroczystym oknem ukazującym czerwone suszone owoce. Logo Rossmann.
5,0
enerBiO
jagody goji, suszone 150 g
16,49 zł
100 g = 10,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Green Pharmacy balsam do ciała z lawendą i olejem lnianym w ciemnej butelce z pompką, widok z przodu.
4,8
Green Pharmacy
balsam do ciała, Lawenda i Olejek Lniany 400 ml
15,49 zł
100 ml = 3,87 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty Miss Sporty Naturally Perfect Lip Serum, błyszczyk-serum w kolorze nude z aplikatorem, zawiera kwas hialuronowy.
4,9
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 35 Holo Pink 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Venus Golden Sun ochronna mgiełka SPF 25 do twarzy i ciała, brązowa butelka z kolorowym wzorem, widok z przodu.
3,9
Venus Golden Sun
mgiełka do twarzy i ciała, ochronna, SPF 25 75 ml
13,29 zł
100 ml = 17,72 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy Lovely Floral Fantasy lip oil, przezroczysta butelka z różowymi płatkami kwiatów w środku, widok z przodu.
4,5
Lovely Floral Fantasy
olejek do ust, nr 2; 6 g
11,49 zł
100 g = 191,50 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Pomarańczowy sztyft FaceBoom Butter Glass Gel Stick glass skin, bezbarwny, obok opakowania, z otwartą nakrętką.
FaceBoom Make-Up
sztyft do makijażu, żelowy, nr 01 Clear 5 g
22,99 zł
100 g = 459,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
WellMix Vital Kost, biała puszka z czekoladowymi rozbryzgami, koktajl czekoladowy 500g.
4,9
Wellmix Vital Kost
koktajl, o smaku Czekoladowym 500 g
27,49 zł
100 g = 5,50 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnozielona konturówka do oczu w kredce, z napisem „Green eyeliner”, obok nakładka z temperówką.
4,7
Lovely
kredka do oczu z temperówką, precyzyjna, Green 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Borotalco Original dezodorant w sprayu 48h, biała puszka z zieloną etykietą, ilustracją pary, Active Vegetalc.
4,7
Borotalco Original Extra Dry
antyperspirant w sprayu, 48h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rose gold dwustronny pędzel do stylizacji brwi, z czarną szczoteczką i przezroczystą sekcją tuby.
4,8
NAM Brow Brush
pędzel do makijażu brwi, dwustronny, ze szczoteczką 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream Warzywa z batatami od 5. miesiąca, pomarańczowa zawartość, z bio-rapsowym olejem, widok z przodu.
4,8
Babydream
danie w słoiczku, Warzywa z Batatami, od 5. m-ca życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,39 zł
TYLKO U NAS
Jasnożółta, ręczna wyciskarka do cytryn z żeberkowanym stożkiem i przezroczystą podstawą, ujęcie z góry.
4,9
Flink&Sauber
wyciskarka do cytryn, różne kolory 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
clean@ang Nature All ekologiczne gąbkościerki, 4 sztuki, beżowe, z bawełny i celulozy, widok z przodu.
5,0
Cleangang Nature All
gąbkościerki do czyszczenia 4 szt.
8,29 zł
1 szt. = 2,07 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Mydło Alterra roślinne Granatapfel, wegańskie, o orzeźwiającym zapachu, białe opakowanie z ilustracją granatów.
4,7
Alterra
mydło w kostce, roślinne, z ekstraktem z Owocu Granatu 100 g
3,19 zł
100 g = 3,19 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Cellular Epigenetics Serum Odmładzające z Epicelline i kwasem hialuronowym w białej butelce z holograficznym wzorem, widok z przodu.
4,6
NIVEA Cellular Epigenetics
serum do twarzy, odmładzające 15 ml
33,99 zł
100 ml = 226,60 zł
Najniższa cena: 55,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie opakowanie enerBiO Linsen Knusper Ecken mit Meersalz, wegańskie i bezglutenowe, widok z przodu.
5,0
enerBiO
chrupiące trójkąty z soczewicy 50 g
3,79 zł
100 g = 7,58 zł
Najniższa cena: 4,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.