Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Kompaktowy cień do powiek Miss Sporty Studio Color, jasny brzoskwiniowy beż, widok z góry.
4,8
Miss Sporty Studio Color
cień do powiek, nr 30 2,5 g
9,99 zł
100 g = 399,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Day'n'Night Lip Mask Honeybee z bio-miodem, w otwartym okrągłym słoiku, widok z góry.
4,7
Alterra Day'n'Night
maska do ust, nr 02 Honeybee 6 g
7,49 zł
100 g = 124,83 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Under Eye Wake Up Cream, biały słoiczek z beżowym kremem rozświetlającym i smużką, widok z góry.
4,8
Alterra
korektor pod oczy, rozświetlający 4,2 g
13,49 zł
100 g = 321,19 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka enerBiO komosy ryżowej ekspandowanej 125g, bez cukru, z jasnymi ziarnami, widok z przodu.
4,3
enerBiO
komosa ryżowa, ekspandowana 125 g
7,49 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cień do powiek Miss Sporty Studio Color, szary odcień w czarnej prostokątnej kasetce, widok z góry.
4,9
Miss Sporty Studio Color
cień do powiek, nr 60 2,5 g
9,99 zł
100 g = 399,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały dezodorant Borotalco Intensive Anti-Excessive Sweat, 72h, z czerwoną nakrętką i grafiką osób obejmujących się.
5,0
Borotalco Intensive Anti-Excessive Sweat
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny eyeliner Wibo Slash Liner w formie pisaka, pionowo, z zamazanymi różowymi napisami SLASH LINER.
4,6
Wibo Slash Liner
eyeliner w pisaku, Czarny 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe, bezszwowe majtki Gatta Essense Bikini Slim, wysoki stan, niewidoczne pod ubraniem, tył na modelu.
Gatta Essense Bikini Slim
majtki wyszczuplające, light nude, M 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Regenerujące serum Lovely Full Lips w przezroczystej butelce z różową nakrętką i aplikatorem, widok z przodu.
4,9
Lovely Full Lips
serum do ust, nr 3 2,4 g
9,99 zł
100 g = 416,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa przezroczyste pojemniki na waciki i płatki kosmetyczne z tworzywa sztucznego, każdy z pokrywką, z przodu.
4,9
For Your Beauty
pojemnik na płatki kosmetyczne 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Biała torebka Health Labs MyKids Vitamin D3, wegańskie żelki dla dzieci z rysunkiem słońca i chłopca, przód.
Health Labs Care MyKids
żelki, Witamina D3, suplement diety 60 szt.
51,99 zł
1 szt. = 0,87 zł
Najniższa cena: 62,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wkład NAM Bronzing Face Powder 03 Chocolate Brown w brązowej kasetce NAM, z etykietą Nowa Formuła.
5,0
NAM
puder brązujący, wkład do kasetki magnetycznej, nr 03 Chocolate Brown 10 g
14,49 zł
100 g = 144,90 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złoty eyeliner brokatowy Wibo Glitterally w przezroczystej tubce, widok z przodu, na tle złotych smug.
5,0
Wibo Glitterally
eyeliner, brokatowy, złoty, nr 3; 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Korkociąg z dźwignią flink & sauber, chromowany i czarny, widok w opakowaniu detalicznym Rossmann.
4,7
Flink&Sauber
korkociąg z dźwignią 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 26,49 zł
Mediheal Ceramide maska w płachcie, biała saszetka z żółtym serum i kroplomierzem, widok z przodu.
4,9
Mediheal Ceramide
maska w płachcie 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Brzoskwiniowa silikonowa szczotka do peelingu twarzy z wypustkami, widok z góry, do masażu i oczyszczania.
4,6
Ewa Schmitt
szczoteczka do peelingu z jonami srebra 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
WINGS Healthy Wear Cover & Glow 2w1 korektor: kremowa kredka i płynny z aplikatorem, jasny beż, pudełko.
5,0
AA Wings of Color Healthy Wear
korektor + kredka do twarzy, 2w1, nr 301 Vanilla 7,2 g
32,99 zł
100 g = 458,19 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wypiekany rozświetlacz lovely Baked Stay Shiny w fioletowym kompakcie, widoczny różowo-złoty odcień.
4,9
Lovely Baked Stay Shiny
rozświetlacz do twarzy, wypiekany, nr 2; 4 g
12,99 zł
100 g = 324,75 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Incredible Gel Nail Polish Step 2, czerwony lakier do paznokci, butelka z czarną nakrętką, przód.
5,0
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 3; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BIOTANIQE PDRN Night Cream 3% PDRN, regenerujący krem na noc w białym słoiczku i różowym pudełku, przód.
4,8
Biotaniqe Dermoskin Expert PDRN
krem do twarzy, regenerujący, na noc 50 ml
35,99 zł
100 ml = 71,98 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk-serum Miss Sporty Naturally Perfect z otwartą tubką, aplikatorem i składnikami hialuronowy/skwalan.
4,6
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 70 Raspberry Pink 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Luminous Conceal Elixir rozświetlający korektor w płynie, beżowy, w przezroczystej butelce. Widok z przodu.
4,4
Wibo Elixir
korektor pod oczy, płynny, rozświetlający, nr 1 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty błyszczyk Miss Sporty Naturally Perfect Lip Serum w brzoskwiniowym odcieniu, z aplikatorem obok butelki.
4,6
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 50 Peachy Pink 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.