Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Czarny eyeliner Wibo Slash Liner w formie pisaka, pionowo, z zamazanymi różowymi napisami SLASH LINER.
4,6
Wibo Slash Liner
eyeliner w pisaku, Czarny 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk-serum Miss Sporty Naturally Perfect z otwartą tubką, aplikatorem i składnikami hialuronowy/skwalan.
4,6
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 70 Raspberry Pink 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Alnatura Soja Vanille napój sojowy w niebieskim kartonie, przód, z grafiką wanilii.
4,3
Alnatura
napój sojowy Waniliowy, UHT, Bio 1 l
6,29 zł
1 l = 6,29 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnozielona konturówka do oczu w kredce, z napisem „Green eyeliner”, obok nakładka z temperówką.
4,7
Lovely
kredka do oczu z temperówką, precyzyjna, Green 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe, bezszwowe majtki Gatta Friendly Bikini Talia na modelce z tyłu, podkreślają gładką, naturalną sylwetkę.
3,5
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. S 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Złoty, kremowy sztyft Tuli Labs Eyeshadow Stick, błyszczący brązowy cień nałożony obok, widok z przodu.
Tuli Labs
cień do powiek, w sztyfcie, nr 3 Gold 2,2 g
34,99 zł
100 g = 1590,45 zł
TYLKO U NAS
Beżowe, bezszwowe majtki Gatta Essense Bikini Slim, wysoki stan, niewidoczne pod ubraniem, tył na modelu.
Gatta Essense Bikini Slim
majtki wyszczuplające, light nude, M 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złoty eyeliner brokatowy Wibo Glitterally w przezroczystej tubce, widok z przodu, na tle złotych smug.
5,0
Wibo Glitterally
eyeliner, brokatowy, złoty, nr 3; 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Under Eye Wake Up Cream, biały słoiczek z beżowym kremem rozświetlającym i smużką, widok z góry.
4,8
Alterra
korektor pod oczy, rozświetlający 4,2 g
13,49 zł
100 g = 321,19 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Tuli Labs Lipliner 07, brązowa wysuwana konturówka do ust, srebrny korpus, na czarnym tle z ozdobnym wzorem.
Tuli Labs
konturówka do ust, nr 07; 0,3 g
29,99 zł
100 g = 9996,67 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa szczotka do włosów Kuromi z postacią Sanrio z różową czaszką, zapakowana, na różowo-białym tle.
5,0
Kuromi
szczotka do włosów, prostokątna 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa przezroczyste pojemniki na waciki i płatki kosmetyczne z tworzywa sztucznego, każdy z pokrywką, z przodu.
4,9
For Your Beauty
pojemnik na płatki kosmetyczne 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Kajal Eyeliner 01 Black, czarna kredka do oczu, jasnoniebieski korpus, widok z przodu, z czytelnym logo Alterra.
4,6
Alterra Kajal Eyeliner
kredka do oczu, nr 01 Black 1 g
6,59 zł
100 g = 659,00 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides rewitalizujący krem pod oczy, biała tubka i różowe pudełko, widok przód.
4,5
Green Pharmacy
krem pod oczy, Róża Damasceńska + Ceramidy 15 ml
10,99 zł
100 ml = 73,27 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Amo'ya Suchy olejek do ciała ENERGIA, biała butelka z pompką i pudełko z grafiką liścia, cytrusowo-pieprzowy zapach.
4,7
Amo'ya Energia
suchy olejek do ciała 100 ml
25,49 zł
100 ml = 25,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Borotalco Soft dezodorant Extra Dry 48h z Active Vegetalc, biała puszka, różowa nakrętka, grafika kobiet.
4,5
Borotalco Soft Extra Dry
antyperspirant w sprayu, 48h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Korkociąg z dźwignią flink & sauber, chromowany i czarny, widok w opakowaniu detalicznym Rossmann.
4,7
Flink&Sauber
korkociąg z dźwignią 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 26,49 zł
TYLKO U NAS
Isana Kids Płyn do kąpieli o zapachu malin. Niebieska butelka z żółwiem i robalem, widok z przodu.
4,8
Isana Kids
płyn do kąpieli, Wodni Przyjaciele 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Men Sensitiv After Shave Balsam. Biała butelka z czarnym korkiem, turkusowa etykieta, 0% alkoholu dla skóry wrażliwej.
4,7
Isana Men Sensitive
balsam po goleniu, do skóry wrażliwej, dla mężyczn 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Regenerujące serum Lovely Full Lips w przezroczystej butelce z różową nakrętką i aplikatorem, widok z przodu.
4,9
Lovely Full Lips
serum do ust, nr 3 2,4 g
9,99 zł
100 g = 416,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie różowych rajstop damskich Naris Classic matt 20 den z modelką na froncie. Widok z przodu.
3,8
Naris Classic Matt Effect
rajstopy, 20 den, Nero, rozm. 3; 1 para
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Phlov MenCare Anti-Age Night Mask w białej butelce z niebieskim tekstem, widok z przodu, odmładza i nawilża.
4,9
Phlov Mencare Anti-Age
maseczka do twarzy, odmładzająca, na noc 50 ml
51,99 zł
100 ml = 103,98 zł
Najniższa cena: 81,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.