Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
KISS Voguish Fantasy press-on nails, medium length, peach with white daisy floral design, glue included.
5,0
Kiss Voguish Fantasy
sztuczne paznokcie + klej, M, FV23 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Argan balsam do rąk w turkusowej butelce z pomarańczową nakrętką, widok z przodu, zawiera olej arganowy.
4,6
Isana Argan
balsam do rąk 100 ml
8,79 zł
100 ml = 8,79 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka enerBIO Leinsamen geschrotet (mielone siemię lniane), z widocznym brązowym ziarnem.
5,0
enerBiO
siemię lniane, łuskane 200 g
5,99 zł
100 g = 3,00 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Czerwone opakowanie kawy enerBiO Espresso mielonej 250g, 100% Arabica, Rossmann, z filiżanką i ziarnami.
4,6
enerBiO Espresso
kawa mielona 250 g
17,99 zł
100 g = 7,20 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złote UZDROVISCO Perfektor Cery Baza-serum, butelka z pompką i pudełko. Do wygładzania i rozświetlania cery.
4,8
Uzdrovisco Perfektor Cery
baza-serum do twarzy, wygładzająco-rozświetlająca 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Gęsty pędzel do makijażu BETER MASTERS EDITION z rączką w kolorze rose gold i dwukolorowym włosiem.
5,0
Beter Masters Edition
pędzel do podkładu, Kabuki, nr 46; 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO Mild Apple 100% Juice carton, green cap, red apples and fox character, front view.
4,9
Babydream
sok Jabłkowy, po 5. m-cu życia 500 ml
4,19 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perłowy błyszczyk do ust Lip Volume w przezroczystej butelce, z beżową zakrętką i wyjętym aplikatorem Jumbo.
5,0
NAM Lip Volume
błyszczyk do ust, nr 01 Brilliant White 4,2 g
21,49 zł
100 g = 511,67 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Biotaniqe Nawilżające Chusteczki do Demakijażu, biodegradowalne, 25 sztuk, zielone opakowanie z wzorem liści.
5,0
Biotaniqe Dermoskin Expert
chusteczki do demakijażu, nawilżające, z Aloesem 25 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,46 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Silky Shine różowy olejek do ust ze skwalanem w przezroczystej butelce z jasnoróżową nakrętką.
4,6
Lovely Silky Shine
olejek do ust, zmiękczający, z dodatkiem skwalanu i wit. E, nr 2 3 g
12,99 zł
100 g = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic shimmering nail polish, pearlescent white with iridescent glitter, clear bottle, golden cap, front view.
5,0
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 12; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Glaze Glow lekki podkład rozświetlający, odcień 03, w białej tubce z beżową nakrętką, widok z przodu.
4,7
Bielenda Glaze & Glow
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 03; 30 g
19,99 zł
100 g = 66,63 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
HADA LABO TOKYO Hyalu Protect nawilżający balsam do ciała SPF 30 w białej tubie i pudełku.
4,7
Hada Labo Tokyo Hyalu Protect
balsam do ciała, nawilżający, SPF 30 200 ml
39,99 zł
100 ml = 20,00 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rozświetlacz do twarzy Lovely Bouncy Gold, w okrągłym, otwartym złotym opakowaniu z błyskiem.
4,9
Lovely Bouncy Gold
rozświetlacz do twarzy, innowacyjna formuła, 1 szt.
14,49 zł
1 szt. = 14,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Cieliste rajstopy Marilyn Super Talia 20 modelujące z wysokim stanem, podkreślone wyszczuplenie brzucha.
2,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, beige 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Alnatura Soja ohne Zucker, niebieski karton z białym napisem, biała nakrętka, soja bio z Niemiec.
4,4
Alnatura
napój sojowy, UHT, Bio 1 l
5,99 zł
1 l = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,79 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy modelujące Marilyn Super Talia 20 z wysokim stanem, widok na modelce z zaznaczonym wyszczupleniem.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, visone 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Forever bezbarwny top coat do ust w przezroczystej butelce z czarną zakrętką, ujęcie z przodu.
4,6
Wibo Forever
top coat do ust, bezbarwny 5 ml
11,99 zł
100 ml = 239,80 zł
Cena regularna:19,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy Marilyn Super Talia 20 den modelujące sylwetkę, na opakowaniu modelka z wysokim stanem.
4,9
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, nero 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Aquaphor J.Shmidt 500 elektroniczny dzbanek filtrujący, na granatowym pudełku, widok z przodu.
5,0
Aquaphor J.Shmidt 500
dzbanek elektroniczny do uzdatniania wody, Biały 1 szt.
184,99 zł
1 szt. = 184,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
TYLKO U NAS
Kobieta w czarnych, transparentnych rajstopach Marilyn Perfect Fit, pokazujących funkcje modelowania sylwetki.
3,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, black M 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.