Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Kiss Voguish Fantasy press-on nails, 28 sztuk, nude z fioletowym francuskim końcem i brokatem, widok z przodu.
5,0
Kiss Voguish Fantasy
sztuczne paznokcie, Rain 28 szt.
36,99 zł
1 szt. = 1,32 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Maszynka do golenia Isana Men Shave, czarno-niebieska, 3 ostrza, widok na opakowanie Rossmann i produkt z boku.
4,0
Isana Men Shave
maszynka do golenia 1 rączka + 1 wkład, 3-ostrzowe, dla mężczyzn 1 szt.
24,49 zł
1 szt. = 24,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie KillyS, dwie ciemnobrązowe gąbeczki do pudru w blistrze. Biało-złote, widok z przodu.
4,8
KillyS
puszki do pudru, małe 2 szt.
5,99 zł
1 szt. = 3,00 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Żółte pudełko gry słownej Rummikub ECO SŁOWNY, z czerwonym logo i widocznymi płytkami z literami na podstawce.
4,9
Rummikub Eco Słowny
gra planszowa, 7+ 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Cena regularna:49,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Półtransparentny błyszczyk Color Water pH-reaktywny, różowy, butelka i aplikator obok błyszczącego śladu.
4,8
Wibo Color Water
błyszczyk do ust, nr 1 2,6 g
15,49 zł
100 g = 595,77 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony błyszczyk WIBO Spicy 08 w przezroczystej tubce, z aplikatorem i intensywnym, lśniącym swatchiem obok.
4,8
Wibo Spicy
błyszczyk do ust, powiększający, nr 08 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Automatyczna kredka NAM Pro Brow 04 Warm Dark Brown, pionowo, z odsłoniętą końcówką i szczoteczką.
5,0
NAM Pro Brow
kredka do brwi, nr 04 Warm Dark Brown 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Widok z przodu bursztynowej butelki olejku With Love Miłość Energia Wody, czarna nakrętka, etykieta z rybami.
4,5
With Love Miłość
olejek eteryczny, multifunkcyjny, energia wody 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Różowa kredka do brwi The Micro Precise Star Secrets 01 Neutral Blonde z rysikiem i szczoteczką.
5,0
AA Wings of Color Star Secrets
kredka do brwi, 01 Neutral Blonde 0,06 g
21,49 zł
100 g = 35816,67 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Naturally Perfect Lip Serum, błyszczyk-serum z kwasem hialuronowym, aplikator obok tubki.
4,4
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 55 Rose Red 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysty plastikowy dzbanek z miarką Flink&Sauber 0,5L, z wielojęzycznymi skalami pomiarowymi, widok z przodu.
4,9
Flink&Sauber
pojemnik z miarką, poj. 0,5 l 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Brązowy błyszczyk WIBO Lip Sensation z kwasem hialuronowym. Nawilżający, butelka, aplikator i smuga produktu.
3,7
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 13 3,5 ml
12,99 zł
100 ml = 371,14 zł
Cena regularna:21,49 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Srebrna konturówka do oczu z napisem "Cosmetic Liner", czarna końcówka z temperówką, obok ślad szarej kreski.
4,3
Lovely
kredka do oczu, z temperówką, nr 02 1,2 g
6,99 zł
100 g = 582,50 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 3 srebrnych, ultracienkich pędzli do makijażu oczu i brwi z czarnym prostym i skośnym włosiem, pionowo.
5,0
Ewa Schmitt Contour & Go
zestaw pędzli do makijażu oczu i brwi 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw 6 silikonowych foremek flink & sauber: okrągłe, karbowane, w tym turkusowa i czerwona.
4,8
Flink&Sauber
foremki do pieczenia, silikonowe 6 szt.
15,49 zł
1 szt. = 2,58 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Luminous Conceal Elixir, beżowy korektor rozświetlający w smukłej butelce z srebrną zakrętką, widok z przodu.
4,5
Wibo Elixir
korektor pod oczy, płynny, rozświetlający, nr 2 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Półtransparentny błyszczyk W7RD Color Water reagujący na PH, z brokatem, otwarty, z aplikatorem i swatche.
4,8
Wibo Color Water
błyszczyk do ust, nr 2 2,6 g
15,49 zł
100 g = 595,77 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides Revitalization Face Serum: bursztynowa butelka z zakraplaczem i biało-różowe opakowanie frontem.
5,0
Green Pharmacy
serum do twarzy, rewitalizujące, Róża Damasceńska + Ceramidy 30 ml
14,49 zł
100 ml = 48,30 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Nectar Novel ochronny balsam do ust, różowa tubka z białym napisem i czerwoną grafiką ust, przód.
4,8
Lovely Nectar Novel
balsam do ust, ochronny i regenerujący 10 g
11,99 zł
100 g = 119,90 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Bronzing Face Pressed Powder Insert 02 Nude Brown, warm brown pan with ridges, new formula sticker, frontal view.
5,0
NAM
puder brązujący, wkład do kasetki magnetycznej, nr 02 Nude Brown 10 g
14,49 zł
100 g = 144,90 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Intensywnie różowy lakier Rival de Loop Gloss'n Gel, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,6
Rival de Loop Gloss'n Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 13 10,5 ml
4,59 zł
100 ml = 43,71 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Przód brązowego opakowania cukrowego peelingu do ust Wata Cukrowa, z różowym napisem i zieloną etykietą wegańską.
Manufaktura Piękna Wata Cukrowa
peeling do ust 15 g
9,99 zł
100 g = 66,60 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Vital Krem pod oczy, białe pudełko z czerwonymi makami, dla skóry dojrzałej, BIO czerwony mak.
4,7
Alterra Vital
krem pod oczy, wygładzający, wzmacniający 15 ml
10,99 zł
100 ml = 73,27 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa galaretka do kąpieli Wata cukrowa w okrągłym, przezroczystym słoiku, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Wata Cukrowa
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.