Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Słoik Eko Gram Tricolor Quinoa 420g, widok z przodu, beżowa etykieta, ziarna białe, czerwone, czarne.
5,0
Ekogram BIO
komosa ryżowa Trójkolorowa, organiczna 420 g
16,99 zł
100 g = 4,05 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eyeliner do powiek w turkusowej buteleczce z napisem Tropical, widok z przodu na czarnym tle, obok testowe kreski.
4,8
Wibo Tropical
eyeliner w płynie, Turkusowy 3,5 g
12,49 zł
100 g = 356,86 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka serum Amo'ya Energia do ciała z kolorową grafiką wachlarza, widok z przodu. Nuty: cytrusy, pieprz.
4,5
Amo'ya Energia
lekkie serum do ciała, wielozadaniowe 200 ml
13,49 zł
100 ml = 6,75 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka Hada Labo Tokyo Hyalu nawilżający krem do rąk z kwasem hialuronowym i skwalanem, widok z przodu.
5,0
Hada Labo Tokyo Hyalu Hand Care
krem do rąk, nawilżający 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
AA Youth Supreme Skin Daily Odżywcze Serum na dzień z A.G.E. Defence System, butelka obok fioletowego pudełka.
4,8
AA Youth Supreme
serum do twarzy, odżywcze, na dzień 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
With Love Obfitość Energia Ognia, bursztynowy olejek w rollerze 10ml, etykieta 'kompozycja olejków', widok z przodu.
5,0
With Love Obfitość
olejek eteryczny roller, energia ognia 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błękitna laguna galaretka do kąpieli w przezroczystym słoiku, błyszcząca na niebiesko, widok z przodu.
4,8
Manufaktura Piękna Błękitna laguna
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Veggie Hack: białko grochu i jackfruit, wysoki proteingehalt, wegański. Opakowanie z tacos.
5,0
enerBiO
wegańskie mielone z Jackfruit 75 g
9,99 zł
100 g = 13,32 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wypiekany rozświetlacz Lovely Baked Stay Shiny, szampański odcień w fioletowym owalnym kompakcie.
4,4
Lovely Baked Stay Shiny
rozświetlacz do twarzy, wypiekany, nr 3; 4 g
12,99 zł
100 g = 324,75 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Bronzing Face Powder 01 Cappuccino, wymienny wkład z prążkowaną teksturą, w beżowym kartoniku z naklejką NEW FORMULA.
5,0
NAM
puder brązujący, wkład do kasetki magnetycznej, nr 01 Cappucino 10 g
14,49 zł
100 g = 144,90 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Kajal Eyeliner 08 Ice, niebieska kredka do oczu z organicznym jojoba, pionowo, ze smugą koloru.
5,0
Alterra Kajal Eyeliner
kredka do oczu, nr 08 Ice 1 g
6,59 zł
100 g = 659,00 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Torriden DIVE IN Soothing Cream, kojąco-nawilżający krem do twarzy w jasnoniebieskim słoiku z pudełkiem.
Torriden Dive In
żel - krem do twarzy, nawilżająco-kojący 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Super Talia 20 DEN, beżowe, modelujące sylwetkę z wysokim stanem.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, nero 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Serum Lovely Full Lips w przezroczystej butelce z długą, różową zakrętką, widoczne logo i tekst.
4,8
Lovely Full Lips
serum do ust, nr 1 2,4 g
9,99 zł
100 g = 416,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Biały spray Cocciné Top Care do sneakersów, ochrona i pielęgnacja, z grafiką buta i napisem Neutral, widok z przodu.
5,0
Cocciné Sneakers Line Top Care
spray do pielęgnacji obuwia typu sneakers 150 ml
14,49 zł
100 ml = 9,66 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy, Damask Rose Ceramides, rewitalizujący krem na noc, w różowej tubce i kartonie, widok z przodu.
Elfa Pharm
krem do twarzy, na noc, Róża Damasceńska i Ceramidy 50 ml
13,49 zł
100 ml = 26,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały sztyft ochronny HISKIN Sun Protector SPF 50, beżowy cylinder z fioletowym tekstem, widok z przodu.
5,0
Hiskin Sun Protector
sztyft ochronny do twarzy i ciała, Biały, SPF 50 12 g
25,99 zł
100 g = 216,58 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Sonnenmilch 30 Sensitiv, biała butelka z żółtą zakrętką, widok z przodu, mineralny SPF, vegan.
4,1
Alterra Sensitiv
mleczko do opalania, wysoka ochrona, SPF 30 200 ml
23,99 zł
100 ml = 12,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Blonzing Drops Blush & Bronzer Mixer, różowo-złoty płyn w butelce z matowego szkła z pipetą.
4,2
NAM Blonzing Drops
bronzer - róż do twarzy, w płynie, rozświetlający, nr 2, 15 ml
23,49 zł
100 ml = 156,60 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Flakon z drewnianą zatyczką i pudełko perfum Eva Minge Dell’Arte, orientalno-gourmand, w artystyczne wzory.
Eva Minge Profumo Dell'Arte
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
81,99 zł
100 ml = 163,98 zł
Najniższa cena: 143,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka musu peelingującego Amo'ya Energia, z grafiką żółto-zielonego liścia miłorzębu, widok z przodu.
5,0
Amo'ya Energia
puszysty mus peelingujący z drobinkami perlitu 200 ml
24,99 zł
100 ml = 12,50 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Półtransparentny błyszczyk do ust Color Water, neonowy róż. Zbliżenie na otwartą butelkę, aplikator i błyszczącą smugę.
5,0
Wibo Color Water
błyszczyk do ust, nr 5 2,6 g
15,49 zł
100 g = 595,77 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Słoik Ener BIO Kimchi, fermentowane warzywa, zielona etykieta z daniem, chili i logo BIO, widok z przodu.
5,0
enerBiO
kimchi 270 g
11,49 zł
100 g = 4,26 zł
Najniższa cena: 14,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.