Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Skośny pędzel Essence do konturowania nosa i oczu, srebrny uchwyt, czarne włosie, widok z przodu w blistrze.
5,0
Ewa Schmitt Contour&Go
pędzel do konturowania nosa i oczu, dwustronny 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Olejek Moremo Hair Essence Delightful Oil w bursztynowej butelce z pompką, z różową etykietą, obok czarnego pudełka.
4,0
Moremo Hair Essence Delightful Oil
olejek do włosów, suche i zniszczone końcówki 150 ml
65,99 zł
100 ml = 43,99 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo BGLIPS błyszczący topper powiększający usta, przezroczysta tubka z różową nakrętką, pionowy widok z przodu.
4,8
Wibo Big Lips
błyszczyk do ust, powiększający 2,8 g
13,49 zł
100 g = 481,79 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream BIO nektar jabłkowy z czerwonymi owocami w różowym kartoniku z wiewiórką, przód, od 6. miesiąca.
5,0
Babydream
sok, Jabłko, Czerwone Owoce, po 6. m-cu życia 500 ml
4,19 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO U NAS
Kredka do brwi The Micro Precise STAR SECRETS w jasnoróżowej oprawce z brązową końcówką i szczoteczką, widok z boku.
AA Wings of Color Star Secrets
kredka do brwi, 02 Warm Brown 0,06 g
21,49 zł
100 g = 35816,67 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pepe Jeans London Sunny Walk body mist, blue conical bottle, pink cap, 'Portobello Road', 250ml, front view.
Pepe Jeans Portobello Road Sunny Walk
mgiełka do ciała, perfumowana, dla kobiet 250 ml
31,99 zł
100 ml = 12,80 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Wielofunkcyjny żelowy tint FaceBoom Water Jelly w otwartej, pomarańczowej tubce z widocznym bordowym sztyftem.
FaceBoom Make-Up Water Jelly
sztyft do makijażu oczu, ust i policzków, żelowy, tintujący, nr 02 Lychee 5 g
22,99 zł
100 g = 459,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowa papierowa saszetka z etykietą Strzelaki do kąpieli Owoce leśne, kolorowy wzór, widok z przodu.
4,2
Manufaktura Piękna Owoce Leśne
strzelaki do kąpieli 30 g
5,49 zł
100 g = 18,30 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Opaska kosmetyczna ilū, różowa i puszysta, widoczna wraz z opakowaniem przedstawiającym modelkę.
3,0
Ilu
opaska kosmetyczna, Różowa 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Szklany słoik enerBiO Tahini z sezamu, widok z przodu. Jasnobeżowa pasta, zielona etykieta, złote wieczko, 250g.
enerBiO
pasta sezamowa, Tahini 250 g
12,99 zł
100 g = 5,20 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Brązujący Puder do Twarzy 01 Cappuccino w różowym kompakcie, widok z góry, z napisem NAM na wieczku.
5,0
NAM
puder brązujący, nr 01 Cappuccino 10 g
25,99 zł
100 g = 259,90 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream Warzywa śródziemnomorskie BIO z rzepakowym olejem, dla dzieci od 6. miesiąca, widok z przodu.
4,8
Babydream
danie w słoiczku, Warzywa po Śródziemnomorsku po 6. m-cu życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,39 zł
TYLKO U NAS
Miękka liliowa kosmetyczna opaska ilū z kokardą z poliestru, obok pudełka, do demakijażu.
5,0
Ilu
opaska kosmetyczna, Fioletowa 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Pionowa kredka Alterra Kajal Eyeliner 05 Grey z widoczną końcówką i szarą próbką koloru.
4,4
Alterra Kajal Eyeliner
kredka do oczu, nr 05 Grey 1 g
6,59 zł
100 g = 659,00 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tuba Equilibra Aloe Vitaminica SPF 30 UVA/UVB, krem nawilżający z aloesem i wit. E, widok z przodu.
5,0
Equilibra Aloe
krem przeciwsłoneczny, SPF 30 150 ml
39,99 zł
100 ml = 26,66 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Bambusowe wykałaczki Partypicker flink & sauber, 48 szt., 12 cm, w opakowaniu z grafiką szaszłyków, widok z przodu.
5,0
Flink&Sauber
wykałaczki okolicznościowe, 12 cm, bambusowe 48 szt.
3,99 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk-serum Miss Sporty Naturally Perfect z kwasem hialuronowym, otwarty, z wysuniętym aplikatorem.
4,8
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 10 Crystal 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides Revitalization Face Day Cream, biała tubka i pudełko, widok z przodu.
Elfa Pharm
krem do twarzy, na dzień, Róża Damasceńska i Ceramidy 50 ml
13,49 zł
100 ml = 26,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
TUULABS Eyebrow Pencil Bronze. Srebrna kredka do brwi z brązowym swatche, pionowo na czarnym tle.
4,7
Tuli Labs
kredka do brwi, Cold Bronze 5 g
29,99 zł
100 g = 599,80 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torba enerBiO Knusper Müsli z widocznymi kawałkami kakaowego crunchy, żółtymi gwiazdkami i truskawkami.
4,7
enerBiO
musli z crunchy kakaowym, chrupiącymi gwiazdkami i truskawkami 375 g
7,49 zł
100 g = 2,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Orientalno-waniliowa Eva Minge Ballo Dei Fiori, butelka i pudełko z artystycznym kwiatowym wzorem, drewnianą nakrętką.
5,0
Eva Minge Ballo Dei Fiori
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
81,99 zł
100 ml = 163,98 zł
Najniższa cena: 143,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa pasta do zębów Dzintars Advanced Whitening Blackcurrant w tubce i kartoniku, widok z przodu.
5,0
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Czarna Porzeczka 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Różowe opakowanie damskich rajstop Naris classic matt effect 20 den. Widok z przodu, z modelem nóg.
5,0
Naris Classic Matt Effect
rajstopy, 20 den, Safari, rozm. 2; 1 para
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.