Wszystkie promocje

MEGA!
Hydrożelowa maska SKIN1004 Madagascar Centella w saszetce, widok z przodu, z grafiką pustynnych gór.
5,0
SKIN1004 Madagascar Centella
maska w płachcie, kojąco-nawilżająca 25 ml
8,79 zł
100 ml = 35,16 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Dwa czarne pędzle KillyS MAKEUP PRO z różowozłotymi okuciami w opakowaniu, jeden płaski, drugi precyzyjny.
5,0
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do makijażu oczu i ust 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Pomarańczowy karton Babydream BIO sok marchewkowy 100% direct, z królikiem i marchwią, bez cukru, dla dzieci od 5. miesiąca.
4,5
Babydream
sok z Marchewki, po 5. m-cu życia 500 ml
4,19 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
TYLKO U NAS
Brokatowy lakier Rival Loves Me Glitter Effect 09 Dazzling Diamonds. Różowy, w szklanej butelce z czarną nakrętką.
4,0
Rival Loves Me Glitter Effect
lakier do paznokci, nr 09; 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Getönte Tagescreme 01 SPF, jasnobeżowa tubka z logo i napisem Bio-Mandelöl, na tle smugi kremu.
4,0
Alterra
krem BB, z olejem Migdałowym, nr 01 Light 30 ml
9,99 zł
100 ml = 33,30 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
Mediheal Collagen, ujędrniająca maska w płachcie, biało-różowe opakowanie z grafiką kroplówki, widok z przodu.
5,0
Mediheal Collagen
maska w płachcie, ujędrniająca 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczący topper do ust Wibo Wonderful Lips w przezroczystej tubce ze złotą zakrętką, widok z przodu.
5,0
Wibo Wonderful Lips
topper do ust, błyszczący 3 g
11,99 zł
100 g = 399,67 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Color 40, cień do powiek w terakotowym odcieniu, w czarnym, kwadratowym opakowaniu.
5,0
Miss Sporty Studio Color
cień do powiek, nr 40 2,5 g
9,99 zł
100 g = 399,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Brązujący puder do twarzy Nude Brown 02 w zamkniętej puderniczce z rowkowaną powierzchnią i logo.
5,0
NAM
puder brązujący, nr 02 Nude Brown 10 g
25,99 zł
100 g = 259,90 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska, elastyczna gumka scrunchie z tiulu, z delikatnymi zdobieniami, widoczna z różową etykietą "FOR YOUR Beauty".
4,7
For Your Beauty Kids
gumka do włosów, scrunche, różne kolory. 1 szt.
5,49 zł
1 szt. = 5,49 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Białe pudełko Alterra Sensitiv Pflegecreme z olejem z wiesiołka, dla skóry wrażliwej i alergicznej, widok z przodu.
4,7
Alterra Sensitiv
krem do twarzy, pielęgnacyjny 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Perfect Fit czarne rajstopy na opakowaniu, z sylwetką modelującą nogi i efektem make-up na skórze.
4,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, visione L 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Front brązowej butelki olejku With Love Obfitość Energia Ognia, czarny korek, biały napis i słońce.
5,0
With Love Obfitość
olejek eteryczny, multifunkcyjny, energia ognia 10 ml
17,99 zł
100 ml = 179,90 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Genuss Plus Protein Oat Bite o smaku karmelowym, turkusowa saszetka z grafiką batoników i karmelu.
Genuss Plus
przekąska owsiana, proteinowa, smak Karmelowy 70 g
7,49 zł
100 g = 10,70 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Sweetest Lips lip balm w okrągłym słoiczku z różową zakrętką, z widocznym różowo-białym wzorem i napisem 'avocado butter'.
4,3
Lovely Sweetest Lips
balsam do ust, regenerująco-kojący, nr 2; 13 g
17,49 zł
100 g = 134,54 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Białe serum łagodzące po goleniu Phlov MenCare Energy Booster, butelka z niebieskim logo, widok z przodu.
4,8
Phlov Mencare Energy Booster
serum po goleniu, łagodzące, natychmiastowe 50 ml
51,99 zł
100 ml = 103,98 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
TYLKO U NAS
Zielone opakowanie enerBiO Krakersy słoneczka BIO 100g Rossmann, z wizerunkami wesołych słoneczek.
5,0
enerBiO
ciasteczka z ciasta ługowego, Chrupiące Słoneczka 100 g
4,99 zł
100 g = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
TYLKO U NAS
Czarna butelka olejku With Love Dobry Sen Energia Ziemi z pipetą, złota etykieta z ilustracją, widok z przodu.
5,0
With Love Dobry Sen
olejek eteryczny multifunkcyjny, energia ziemi 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska szczotka do włosów Minions z żółtym Minionkiem w niebieskich ogrodniczkach, trzymającym żółte włosy, w opakowaniu.
Minions
szczotka do włosów, prostokątna, Niebieska 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy sztyft ochronny HISKIN SPF 50. Cylindryczne opakowanie z zielonymi napisami i hasłem SUN protector.
2,5
Hiskin Sun Protector
sztyft ochronny do twarzy i ciała, Różowy, SPF 50 12 g
25,99 zł
100 g = 216,58 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
enerBIO Mandelmus Rossmann, 500g brązowe masło migdałowe ze 100% prażonych migdałów, widok z przodu.
enerBiO
pasta migdałowa ciemna 500 g
28,99 zł
100 g = 5,80 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
TREC DAILY ISOLATE odżywka białkowa, smak słony karmel, brązowa tuba z białym wieczkiem. Widok z przodu.
Trec Daily Isolate
odżywka białkowa o smaku Solonego Karmelu, suplement diety 300 g
58,99 zł
100 g = 19,66 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrna łopatka do tortu o eleganckim kształcie, widoczna na tle opakowania z ciastem i owocami.
4,6
Flink&Sauber
łopatka do tortu 1 szt.
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.