Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Marilyn Perfect Fit czarne rajstopy modelujące na modelce, z wizualizacją 5 stref kompresji na nogach.
3,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, black S 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Sneakerhead Wash & Shield Gel, z srebrną nakrętką, do prania i impregnacji butów, widok z przodu.
Sneakerhead
żel do prania obuwia z impregnatem 250 ml
23,99 zł
100 ml = 9,60 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały krem-żel Phlov Mencare Cooling dla mężczyzn, widok z przodu, z pompką, nawilżający i chłodzący.
4,8
Phlov Mencare
krem-żel do twarzy, chłodzący 50 ml
48,99 zł
100 ml = 97,98 zł
Najniższa cena: 76,99 zł
TYLKO U NAS
Premium żel Axe Blue Lavender w fioletowej butelce 225ml, widok z przodu, czarna nakrętka i design piór.
5,0
AXE Blue Lavender
żel pod prysznic o zapachu lawendy 225 ml
15,99 zł
100 ml = 7,11 zł
TYLKO U NAS
Beżowe majtki Gatta Bikini Talia, laserowo cięte, elastyczne, z klinem bawełnianym, widok z tyłu na modelce.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. L 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Getönte Tagescreme 02 Medium z bio-migdałem, beżowa tubka. Frontalny widok na tle kremowej smugi.
4,5
Alterra
krem BB, z olejem Migdałowym, nr 02 Medium 30 ml
9,99 zł
100 ml = 33,30 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Sugar Free różowy błyszczyk, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu. Błyszcząca formuła 'Lip Gloss'.
4,7
Wibo Sugarfree
błyszczyk do ust, nr 3; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy balsam do ust Lovely Sweetest Lips Avocado Butter w przezroczystym słoiczku z wirującym wzorem.
5,0
Lovely Sweetest Lips
balsam do ust, regenerująco-kojący, nr 1; 13 g
17,49 zł
100 g = 134,54 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Gęsty pędzel do makijażu z dwukolorowym włosiem i różowo-złotą rączką z napisem "BETTER MATTIFYING EDITION", widok z przodu.
Beter Masters Edition
pędzel do podkładu, nr 37; 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe majtki Gatta Body Friendly Bikini Talia na modelce, widok z boku. Prezentują wysoki stan.
3,5
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Cashew Mango Kokos Mix 150g, jasne opakowanie z zielonym logo i widocznymi owocami i orzechami.
4,9
enerBiO
mix orzechów nerkowca, mango, kokos 150 g
8,99 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Blonzing Drops, różowo-brązowy blush & bronzer mixer w szklanej butelce z zakraplaczem.
4,0
NAM Blonzing Drops
bronzer - róż do twarzy, w płynie, rozświetlający, nr 3, 15 ml
23,49 zł
100 ml = 156,60 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy Marilyn Super Talia 20 wyszczuplające brzuch, z wizualizacją stref ucisku na modelce.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, beige 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółta szczotka do włosów Minions, płaska, z wizerunkiem Minionka z bananem, zapakowana w blister.
Minions
szczotka do włosów, prostokątna, Żółta 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk Lip Sensation w przezroczystej tubce z czarną nakrętką. Obok aplikator i duża, błyszcząca próbka.
4,8
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 15 3,5 ml
12,99 zł
100 ml = 371,14 zł
Cena regularna:21,49 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Torriden CELLMAZING Firming Gel Mask w białej saszetce z różowymi bąbelkami, ujędrniająca i przeciwzmarszczkowa.
Torriden Cellmazing
maska w płachcie, hydrożelowa, ujędrniająca 45 g
25,49 zł
100 g = 56,64 zł
Cena regularna:31,99 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Protects Top Coat do paznokci w białym pudełku, z butelką widoczną przez wycięcie, ujęcie z przodu.
5,0
Ardell Protects
top coat, do naklejek na paznokcie i lakierów klasycznych 14 ml
24,99 zł
100 ml = 178,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eylure London Salon Lash No. 13 Light & Wispy rzęsy w różowym opakowaniu z klejem 18h, widok z przodu.
Eylure Salon Lash
sztuczne rzęsy, Light & Wispy, nr 13; 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka enerBiO Kichererbsen Spirelli, makaron z ciecierzycy, wegański i bezglutenowy, 250g.
5,0
enerBiO
makaron z ciecierzycy, spirelli 250 g
5,99 zł
100 g = 2,40 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Selfie Project Acne Cleansing Wipes in a colorful pouch with a woman illustration, 5% AHA & Chamomile. Front view.
4,7
Selfie Project #StopSpots
chusteczki oczyszczające przeciw niedoskonałościom 25 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
enerBIO Cashew Bruch, 500g, w białym opakowaniu z widocznymi kawałkami nerkowców, przód.
5,0
enerBiO
orzechy nerkowca, kawałki 500 g
21,49 zł
100 g = 4,30 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Biała miska do miksowania 3,5l z antypoślizgowym dnem, turkusowymi kropkami, widok z boku.
5,0
Flink&Sauber
miska, poj. 3,5 l, różne kolory 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.