Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Brązowe opakowanie For Your Beauty Rollera do masażu, z okrągłym oknem ukazującym różową kulę 360°.
4,8
For Your Beauty
roller do masażu 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy St. Moriz Suncare Body Sunscreen SPF 50 z Aloe Vera i Witaminą E, prostokątna butelka, front.
4,3
St.Moriz Suncare
balsam do ciała, przeciwsłoneczny, SPF 50 200 ml
46,99 zł
100 ml = 23,50 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
TYLKO U NAS
Ekologiczna polenta kukurydziana enerBiO 500g w przezroczystej torebce z żółtymi ziarnami, widok z przodu.
5,0
enerBiO
polenta z kaszy kukurydzianej 500 g
5,29 zł
100 g = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Pure Plush balsam do ust shea butter. Okrągłe, dwukolorowe opakowanie, różowo-koralowe, widok z przodu.
4,6
Lovely Pure Plush
balsam do ust 8 g
14,99 zł
100 g = 187,38 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ilū różowy roller kwarcowy do masażu twarzy, dwustronny, leży obok otwartego pudełka z logo.
Ilu
roller do masażu twarzy z różowego kwarcu 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 66,99 zł
TYLKO U NAS
imPRESS Falsies Press On Classic Volume Cluster Kit, biało-fioletowe opakowanie, 36 rzęs bez kleju.
Kiss imPress Classic Volume
zestaw, kępki sztucznych rzęs + aplikator, samoprzylepne 1 szt.
57,99 zł
1 szt. = 57,99 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Modżajto Galaretka do kąpieli: zielona, brokatowa masa w przezroczystym słoiku z zieloną zakrętką, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Modżajto
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Gatta Essense Bikini Slim, beżowe bezszwowe majtki wyszczuplające z mikrowłókien, widok z tyłu.
5,0
Gatta Essense Bikini Slim
majtki wyszczuplające, light nude, L 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw KillyS Makeup PRO: dwa czarne pędzle do makijażu z różowozłotą skuwką oraz opakowanie z dwoma mniejszymi pędzlami.
5,0
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do makijażu oczu i brwi 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Perfect Fit, czarne rajstopy modelujące z efektem 3D i kompresją, na tle opakowania.
5,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, beige M 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French Color press-on nails, czarne tipsy na coffinie, w białym pudełku, widok z przodu.
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie, SFAO01 28 szt.
38,99 zł
1 szt. = 1,39 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne, transparentne rajstopy modelujące Marilyn Perfect Fit na manekinie, z efektem make-up dla gładkiej skóry.
3,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, visione M 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Nóż kuchenny Rossmann z czarną rękojeścią, „extra scharf!”, w blistrze, na tle świeżych warzyw.
4,5
Flink&Sauber
nóż kuchenny 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up rajstopy w kolorze nude, na nodze z białymi strzałkami pokazującymi efekt modelujący sylwetkę.
5,0
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowe serum Stars from the Stars Moon Over Power do brwi i rzęs z aplikatorem, widok z przodu.
4,3
Stars Moon Over
serum do brwi i rzęs, żelowe 8 g
14,99 zł
100 g = 187,38 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dzintars Advanced Whitening Rhubarb Toothpaste, limited edition, pink/green box and pink tube, frontal view.
5,0
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Rabarbar 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Białe pudełko Alterra Sensitiv Krem pod oczy z bio olejem wiesiołkowym, dla skóry wrażliwej, widok frontalny.
5,0
Alterra Sensitiv
krem pod oczy, bezzapachowy 15 ml
11,99 zł
100 ml = 79,93 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Limitowana edycja pasty Dzintars Advanced Whitening: pomarańczowa tuba i białe pudełko, smak pomarańcza i mięta.
5,0
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Pomarańcza i Mięta Pieprzowa 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Pumeks Lava, okrągły, szary, porowaty kamień z białym sznurkiem do zawieszenia, widok z przodu.
Manufaktura Piękna
pumeks Lava 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk Wibo Sugar Free, otwarte opakowanie z aplikatorem. Formuła wet look, witamina E.
5,0
Wibo Sugarfree
błyszczyk do ust, nr 2; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Gąbka do ciała naturalna, w jasnym, kremowym odcieniu, z wyraźną porowatą strukturą i białą metką.
1,0
Manufaktura Piękna
gąbka do ciała, naturalna 1 szt.
33,99 zł
1 szt. = 33,99 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa galaretka do kąpieli Jagodzianka w przezroczystym słoiku, widok z przodu. Etykieta z napisem "Dwa oblicza".
5,0
Manufaktura Piękna Jagodzianka
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie KISS imPRESS Long Lasting Demi Wispy klastry rzęs, 48 szt., 8-16mm, widok z przodu. Trzymają do 5 dni.
Kiss imPress Long Lasting
sztuczne rzęsy, kępki, samoprzylepne, 8-16mm 1 szt.
68,99 zł
1 szt. = 68,99 zł
Najniższa cena: 88,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała maseczka w płachcie Torriden DIVE IN Mask z kwasem hialuronowym, butelka serum i wodą, widok z przodu.
Torriden Dive In
maska w płachcie, nawilżająca 27 ml
9,49 zł
100 ml = 35,15 zł
Najniższa cena: 15,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.