Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
EnerBio ryż risotto okrągłoziarnisty, biały, 500g w przezroczystym worku z zieloną etykietą. Widok z przodu.
5,0
enerBiO
ryż risotto, okrągłoziarnisty, Ribe 500 g
7,29 zł
100 g = 1,46 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błyszczyk Wibo Lip Sensation, koralowy, z aplikatorem na tle smug. Nawilżająca formuła.
5,0
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 14 3,5 ml
12,99 zł
100 ml = 371,14 zł
Cena regularna:21,49 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania rajstop modelujących Marilyn SUPER TALIA 20 DEN, cieliste, z wysokim stanem, efektem wyszczuplającym.
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, nero 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA SUN-KISSED SKIN Odżywcza pianka samoopalająca do ciała, biała butelka z pompką, widok z przodu.
Your Kaya Sun-Kissed Skin
pianka do ciała, samoopalająca, odżywcza 150 ml
55,99 zł
100 ml = 37,33 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream Gemüse-Allerlei dla niemowląt od 6. miesiąca, puree warzywne z bio-rzepakowym olejem, front.
5,0
Babydream
danie w słoiczku, Mix warzyw, od 6. m-ca życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,39 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania ekologicznych paluszków serowych enerBiO Käse Stangen z serem Gouda. Widoczne paluszki i ser.
5,0
enerBiO
paluszki serowe, Gouda 100 g
6,49 zł
100 g = 6,49 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Pastelowa opaska do włosów baby dream z wzorem w niebieskie kwiaty i leśne zwierzęta, na tekturowym blistrze Rossmann.
4,8
For Your Beauty Kids
opaska do włosy, Jenna 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dzintars Advanced Whitening Quince and Apple – żółta tubka i biało-zielone pudełko pasty do zębów, widok z przodu.
4,5
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Pigwa i Jabłko 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Ener Bio Falafel Fertigmischung (Rossmann), beżowa torebka z falafelami na talerzu, vegan, gluten-free.
4,8
enerBiO
gotowa mieszanka, falafel 175 g
4,99 zł
100 g = 2,85 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Żółta torba enerBiO Mais Knusper Ecken, wegańskich rożków kukurydzianych ze strączkami, słonych, niefritowanych.
5,0
enerBiO
chrupiąca przekąska kukurydziana ze strączkami 80 g
3,99 zł
100 g = 4,99 zł
Najniższa cena: 5,29 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Ilū pędzel do makijażu nr 205. Biały trzonek, srebrna skuwka, puszyste, owalne włosie dwukolorowe. Widok z przodu.
Ilu
pędzel do kosmetyków sypkich, duży, nr 205; 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up rajstopy modelujące sylwetkę w kolorze nude, widok na efekty wysmuklające nogi.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemnozielone opakowanie herbaty Five O'clock Bancha Słodkie Mango z widocznymi liśćmi i złotymi elementami.
5,0
Five O'clock Bancha Słodkie Mango
herbata zielona z kandyzowanymi owocami mango, liściasta 70 g
25,49 zł
100 g = 36,41 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Torriden DIVE IN Cream 80ml z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, jasnoniebieska tubka i pudełko, widok przód.
Torriden Dive In
krem do twarzy, nawilżający 80 ml
71,99 zł
100 ml = 89,99 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Baton białkowy Trec Protein Bar Vanilla & Caramel w czarno-białym opakowaniu, 26% białka, bez cukru.
Trec Protein
baton proteinowy, Vanilla & Caramel 49 g
5,19 zł
100 g = 10,59 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Musująca kula do kąpieli Miłość - Energia Wody w brązowym papierze kraft z etykietą, widok z góry.
With Love Miłość
kula do kąpieli, energia wody 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra VITAL krem na dzień z bio czerwonym makiem do skóry dojrzałej. Biała tubka i pudełko z makami, widok z przodu.
4,5
Alterra Vital
krem do twarzy, łagodzi, regeneruje, Czerwony Mak Bio, na dzień 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Słoik Babydream Couscous-Gemüse-Pfanne, obiad dla niemowląt od 6 miesiąca, z widocznymi warzywami i kaszą kuskus.
4,9
Babydream
danie w słoiczku, Kasza Kuskus z Warzywami, od 6. m-ca życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,39 zł
TYLKO U NAS
Alouette świąteczne serwetki, opakowanie z myszką i zajączkiem wymieniającymi prezent w wianku, z przodu.
5,0
Alouette
serwetki, 3-warstwowe, Wianek z Myszkami, 33x33 cm 20 szt.
4,99 zł
1 szt. = 0,25 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Puder brązujący NAM 03 Chocolate Brown w beżowej puderniczce, widok z góry, z wytłoczoną nazwą i żeberkowaną teksturą.
5,0
NAM
puder brązujący, nr 03 Chocolate Brown 10 g
25,99 zł
100 g = 259,90 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Perfect Fit, czarne modelujące rajstopy na nodze z efektem 3D make-up.
5,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, beige S 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Gatta Essense Bikini Slim, beżowe bezszwowe majtki wysoki stan, widok z tyłu na modelce.
1,0
Gatta Essense Bikini Slim
majtki wyszczuplające, light nude, XL 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBIO Xylit Birkenzucker 300g, białe opakowanie z czerwonym logo, widok z przodu, z naleśnikami.
4,8
enerBiO
ksylitol, cukier brzozowy 300 g
14,49 zł
100 g = 4,83 zł
Najniższa cena: 18,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.