Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
EnerBIO Xylit Birkenzucker 300g, białe opakowanie z czerwonym logo, widok z przodu, z naleśnikami.
4,8
enerBiO
ksylitol, cukier brzozowy 300 g
14,49 zł
100 g = 4,83 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Plus Up 20 DEN. Cieliste, modelujące sylwetkę, z grafiką nóg i talii.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, nero 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
imPRESS Falsies Classic Natural Cluster Kit, no glue needed, purple box with 36 lash clusters & applicator.
Kiss imPress Classic Natural
zestaw, kępki sztucznych rzęs + aplikator, samoprzylepne 1 szt.
57,99 zł
1 szt. = 57,99 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Plus Up 20 DEN, z wizerunkiem nóg w beżowych rajstopach modelujących sylwetkę.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den nero 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Couscous Tasse orientalisch, różowe opakowanie, BIO, źródło białka, idealny na wynos, gotowy w 5 min, widok z przodu.
4,6
enerBiO
danie gotowe, kuskus orientalny 65 g
4,59 zł
100 g = 7,06 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne męskie skarpety Marilyn Men Tie z etykietą przedstawiającą krawat, widok z przodu, rozmiar 40-41.
5,0
Marilyn Men Tie
skarpetki męskie, Black, rozm. 40-45; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Naturkosmetik Vital Krem na Noc, z bio czerwonym makiem, dla skóry dojrzałej, widok z przodu.
4,9
Alterra Vital
krem do twarzy, Czerwony Mak Bio, na noc 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel BETER MASTERS EDITION z puszystym, dwukolorowym włosiem i różową skuwką, do pudru, widok z przodu.
Beter Masters Edition
pędzel do pudru, nr 35; 1 szt.
46,99 zł
1 szt. = 46,99 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
FALSCARA Ultra Natural 50 Wisps Multipack, sztuczne rzęsy 8-14mm, w białym opakowaniu, widok z przodu.
Kiss Falscara
sztuczne rzęsy, kępki, FMM01 50 szt.
43,99 zł
1 szt. = 0,88 zł
Najniższa cena: 55,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Jasnofioletowa, bezlateksowa gąbka do makijażu Ilū w kształcie kropli wody, do podkładu, widok z przodu.
Ilu Raindrop
gąbka do makijażu, Fioletowa 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBIO Knabber Kerne, 200g, ekologiczna mieszanka prażonych nasion, bogata w magnez i żelazo. Widok z przodu.
enerBiO
mieszanka ziaren prażonych i solonych, Soi, Pestek Dyni, Nasion Słonecznika 200 g
12,99 zł
100 g = 6,50 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka soczewicy brązowej enerBiO 500g, widoczne ziarna i etykieta z miską gotowych dań.
5,0
enerBiO
soczewica brązowa 500 g
5,69 zł
100 g = 1,14 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Różowa gąbka do makijażu Ilū w kształcie kropli wody, widoczna z przodu, z porowatą teksturą.
Ilu Raindrop
gąbka do makijażu, Pomarańczowa 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Pionowe opakowanie enerBiO Bio chrupkiego pieczywa ryżowo-gryczanego, z pieczywem na talerzu i awokado.
5,0
enerBiO
pieczywo chrupkie, Ryż i Gryka 160 g
5,99 zł
100 g = 3,74 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Pionowy pędzel do makijażu z szaro-białym włosiem, różową rączką i napisem 'BETTER THAN THE EDITION'.
Beter Masters Edition
pędzel do różu, skośny, nr 50; 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Cylindryczny błyszczyk do ust w odcieniu różowego złota z czarną matową nakrętką, pionowy widok z przodu.
5,0
Beter Masters Edition
pędzel do cieni, precyzyjny, nr 39; 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe majtki Gatta Body Friendly Bikini Talia na modelce, widok z tyłu, z fragmentem opakowania.
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, czarne, rozm. L 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up: beżowe rajstopy modelujące sylwetkę, z efektem wyszczuplenia widocznym na nodze.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, visone 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream zestaw kolorowych kubeczków do zabawy: trzy stosy przezroczystych kubeczków z wzorami serc i słońc.
Babydream
zabawka, zestaw kubeczków, różne rodzaje 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO U NAS
Słoik BIO fasoli adzuki EkoGram, przezroczyste szkło z czarną etykietą, widok z przodu, ziarna ciemnoczerwone.
5,0
Ekogram BIO
fasola adzuki, organiczna 450 g
12,49 zł
100 g = 2,78 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Pink Drink Liquid Blush w szklanej butelce, różowa ciecz, z aplikatorem i opadającą kroplą.
4,2
Wibo Pink Drink
róż do policzków, nr 4 15 ml
17,99 zł
100 ml = 119,93 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Perfect Fit, czarne rajstopy modelujące z efektem make-up. Zdjęcie opakowania z sylwetką prezentującą ich działanie.
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, visione S 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
KillyS Makeup Pro, zestaw dwóch pędzli w czarnym opakowaniu z różowozłotymi detalami; obok pędzle 27 i 18.
5,0
KillyS MakeUp PRO
pędzle do makijażu oczu 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kula do kąpieli z etykietą "Musująca, energia wody" zawinięta w brązowy papier kraft, widok z góry.
With Love Równowaga
kula do kąpieli, energia wody 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.