Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Opakowanie enerBiO Bio Paluszki serowe z rozmarynem i serem Gouda. Drewniane tło z serem i świeżym rozmarynem.
4,7
enerBiO
paluszki serowe, Gouda z rozmarynem 100 g
6,49 zł
100 g = 6,49 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Torriden DIVE IN Multi Pad, nawilżające płatki z kwasem hialuronowym w przezroczystym słoiku, obok pudełka.
Torriden Dive In
płatki do twarzy, tonizujące, nawilżająco-kojące 80 szt.
83,99 zł
1 szt. = 1,05 zł
Najniższa cena: 104,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel do makijażu z gęstym, czarnym włosiem, miedzianym uchwytem i matową czarną końcówką, widok z przodu.
Beter Masters Edition
pędzel do blendowania cieni 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Biała tuba Torriden DIVE IN Pianka Oczyszczająca z kwasem hialuronowym, obok pudełka z niebieskim pasem.
Torriden Dive In
pianka do twarzy, oczyszczająco-nawilżająca 150 ml
56,99 zł
100 ml = 37,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemna butelka enerBiO Aceto Balsamico di Modena I.G.P., z etykietą i zdjęciem sałatki, widok z przodu.
enerBiO
ocet balsamiczny 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
TYLKO U NAS
Ener Bio, mieszanka na burgery z czerwonej soczewicy. Beżowa torebka z grafiką wegańskiego burgera, widok z przodu.
5,0
enerBiO
mieszanka do przygotowania burgerów z czerwonej soczewicy 200 g
5,19 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Różowy pędzel do makijażu Better Matters Edition, puchate włosie ombre szaro-białe, widok z przodu.
Beter Masters Edition
pędzel do różu, Yachiyo, nr 36; 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Nude Gatta Windy Ultra Comfort figi, laserowo cięte, bezszwowe, oddychające, noszone przez modelkę.
Gatta Bodywear Windy Ultra Comfort
majtki damskie, beżowe, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwie różowe gąbeczki Killys do makijażu, kwadratowe, w przezroczystym blistrze na białym kartoniku.
4,0
KillyS Salon Results
puszki do makijażu, kwadratowe 2 szt.
4,49 zł
1 szt. = 2,25 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Biała torebka enerBIO Erbse-Minze Burger mix. Zielona etykieta, grafika burgerów z groszkiem. Wegański, 200g, widok z przodu.
5,0
enerBiO
mieszanka do burgerów z groszkiem i miętą 200 g
5,19 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Bio Gemüse Burger mieszanka, biała torebka 200g z obrazem wegańskiego burgera i warzyw, front opakowania.
enerBiO
mieszanka do przygotowania burgerów warzywnych 200 g
5,19 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Tył modelki w beżowych, bezszwowych majtkach Gatta Body Friendly Bikini Talia z wysokim stanem.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, czarne, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Joyfood Ostropest plamisty mielony, biała torebka, widok z przodu. Bogaty w białko i błonnik, niska zawartość cukru.
Zdrowe Pola
ostropest plamisty, mielony 150 g
5,99 zł
100 g = 3,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Ener Bio Cashew Kerne z solonym karmelem w czekoladzie. Granatowa torebka 60g z miską orzechów, Rossmann.
5,0
enerBiO
orzechy nerkowca, solone o smaku Karmelowym w Mlecznej Czekoladzie 60 g
6,49 zł
100 g = 10,82 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Wegańskie Currywurst w szklanym słoiku z sosem pomidorowo-curry, widok z przodu. Gotowe w 5 min.
3,7
enerBiO
danie gotowe, wegańskie, Currywurst 350 g
9,49 zł
100 g = 2,71 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Straffendes Augenfluid z Bakuchiolem i Peptydami. Wegański, bezzapachowy Rossmann. Białe opakowanie z fioletem, widok z przodu.
4,0
Alterra
krem pod oczy, ujędrniający 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Maska Torriden Balanceful w białej saszetce, z grafiką zielonego serum Cica. Łagodzi, wzmacnia barierę, widok z przodu.
Torriden Balanceful
maska w płachcie, kojąca 25 ml
9,49 zł
100 ml = 37,96 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka enerBIO Hafer (owies) całych ziaren 500g, widok z przodu na białej etykiecie.
enerBiO
owies, całe ziarna 500 g
4,59 zł
100 g = 0,92 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
TREC Thermo Fat Burner, 60 kapsułek, wysoka kofeina, w przezroczystej butelce z czarno-czerwoną etykietą.
Trec Thermo Fat Burner
kapsułki, suplement diety 60 szt.
31,99 zł
1 szt. = 0,53 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Cieliste majtki damskie Gatta typu bikini airy, z laserowo ciętymi krawędziami, widok z tyłu na modelce.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Airy
majtki damskie, czarne, rozm. L 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Rajstopy kompresyjne Marilyn Plus Up 1, beżowe, na sylwetce, z zaznaczonym efektem modelowania brzucha i pośladków.
5,0
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Sztuczne paznokcie Kiss Voguish Fantasy, białe opakowanie, migdał, różowy french z metaliczną linią.
Kiss Voguish Fantasy
sztuczne paznokcie 28 szt.
36,99 zł
1 szt. = 1,32 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowa butelka roll-on With Love Ochrona Energia Ziemi, kompozycja olejków 10ml, z czarną zakrętką, widok z przodu.
5,0
With Love Ochrona
olejek eteryczny roller, energia ziemi 10 ml
16,99 zł
100 ml = 169,90 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie majtek Gatta Bikini Talia, modelka z tyłu w cielistych figach z wysokim stanem.
3,0
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, czarne, rozm. S 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.