Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Bling Bling wielofunkcyjny stick rozświetlający, irydowy fiolet, obok czarnego opakowania, widoczny swatch.
3,0
Wibo Bling Bling
rozświetlacz do twarzy, w sztyfcie, nr 3 Midnight Calls 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Juicy Shot olejek do ust w przezroczystej butelce z brokatem, czarna nakrętka, widok z przodu.
4,5
Wibo Juicy Shot
olejek do ust, nawilżający, nr 1; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sunkissed Hydroglow 12 Hour Hydrating Tanning Mousse w jasnobrzoskwiniowej butelce z pomarańczowym napisem, widok z przodu.
4,1
Sunkissed HydroGlow
mus do ciała, samoopalający, ekspresowy, z Witaminą C 200 ml
46,99 zł
100 ml = 23,50 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Regenerujące serum Lovely Full Lips w przezroczystej butelce z różową nakrętką i aplikatorem, widok z przodu.
4,9
Lovely Full Lips
serum do ust, nr 3 2,4 g
9,99 zł
100 g = 416,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Wegańskie masło do ust Wata Cukrowa, zbliżenie na białą etykietę produktu z czarnym napisem i różowym paskiem.
Manufaktura Piękna Wata Cukrowa
masło do ust 15 g
9,99 zł
100 g = 66,60 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Nivea Men Black & White Invisible Original roll-on antyperspirant 72h Dual Shield, czarna nakrętka, przód.
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h, Original 25 ml
7,99 zł
100 ml = 31,96 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Genuss Plus Chrupiąca przekąska orzechowa, smak śmietany i cebuli, 150g. Zielono-pomarańczowe opakowanie, widok z przodu.
4,7
Genuss Plus
chrupiąca przekąska, smak Śmietany i Cebuli 150 g
7,29 zł
100 g = 4,86 zł
Cena regularna:10,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Białe damskie skarpetki Marilyn Sports Stripes, jeden rozmiar, z bordowymi paskami. Widok z przodu.
5,0
Marilyn Sports Stripes
skarpety damskie, White/Bordo, one size 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie altapharma FOCUS 20 tabletek musujących o smaku czerwonego grejpfruta, Rossmann. Widok z przodu.
5,0
Altapharma Focus
tabletki musujące o smaku Czerwonego Grejpfruta, suplement diety 20 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,37 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Biały słoiczek Amo'ya Równowaga, rozpieszczający mus do mycia ciała. Wegański, bergamotka i kwiat wiśni. Widok z przodu.
4,9
Amo'ya Równowaga
rozpieszczający mus do mycia 220 ml
21,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Jellyous, żelowy topper rose gold z drobinkami do oczu i twarzy, w białym okrągłym opakowaniu.
5,0
Wibo Jellyous
topper do makijażu, żelowy, nr 4 Berry Jealous 13 g
17,99 zł
100 g = 138,38 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
enerBIO Sanddorn Saft, 100% sok bezpośredni z rokitnika w szklanej butelce, pomarańczowa nakrętka, front.
5,0
enerBiO
sok z rokitnika z miąższem 330 ml
9,99 zł
100 ml = 3,03 zł
Najniższa cena: 13,29 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta paczka enerBiO Beeren Müsli z 25% owoców jagodowych, bez dodatku cukru, widok z przodu.
5,0
enerBiO
musli z owocami jagodowymi 375 g
7,49 zł
100 g = 2,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Rimmel Multi Tasker Jelly Crush Lip & Cheek Tint w różowej tubie, otwarty, ukazujący czerwony żelowy sztyft.
Rimmel Multi Tasker Jelly Crush
róż do ust i policzków w sztyfcie, nr 100 Pink Dash 8,5 g
32,99 zł
100 g = 388,12 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Men Pianka do pielęgnacji tłustej skóry głowy, czarna butelka z białymi napisami, logo mężczyzny, widok z przodu.
4,8
Isana Men
pianka do pielęgnacji łysej skóry głowy 100 ml
14,99 zł
100 ml = 14,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic shimmering nail polish, pearlescent white with iridescent glitter, clear bottle, golden cap, front view.
5,0
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 12; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy, otwarty tusz do brwi NAM Styling Brow z widoczną czarną szczoteczką. Produkt z 95% składników naturalnych.
5,0
NAM Styling Brow
tusz do brwi, nr 3 Deep Dark Brown 6 g
21,99 zł
100 g = 366,50 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Esotiq Atmosphere Marcelina Zawadzka EDP, bursztynowa butelka z drewnianą nakrętką i tealowe pudełko z motywem kosmicznym.
5,0
Esotiq Marcelina Zawadzka Astrosphere
woda perfumowana unisex 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Under Eye Wake Up Cream, biały słoiczek z beżowym kremem rozświetlającym i smużką, widok z góry.
4,8
Alterra
korektor pod oczy, rozświetlający 4,2 g
13,49 zł
100 g = 321,19 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Cylindryczna, ciemna świeca sojowa Czas na Sjestę z białą etykietą, o zapachu lawendy i werbeny.
3,7
Manufaktura Piękna Czas na Sjestę
świeca sojowa o zapachu lawendy i werbeny 120 ml
29,99 zł
100 ml = 24,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Pistazien geröstet & gesalzen w białym opakowaniu 200g, z etykietą ÖKO-TEST 'sehr gut', widok z przodu.
enerBiO
pistacje prażone i solone 200 g
12,99 zł
100 g = 6,50 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perłowy błyszczyk do ust Lip Volume w przezroczystej butelce, z beżową zakrętką i wyjętym aplikatorem Jumbo.
5,0
NAM Lip Volume
błyszczyk do ust, nr 01 Brilliant White 4,2 g
21,49 zł
100 g = 511,67 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sól do kąpieli With Love w brązowym słoiku z czarną nakrętką. Beżowa etykieta z symbolicznym słońcem i księżycem.
5,0
With Love Miłość
sól do kąpieli z różą damasceńską i białym piżmem, energia wody 1 000 g
21,99 zł
100 g = 2,20 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Słoik EnerBiO Nussmus Aufstrich, nowy orzechowy krem o smaku Franzbrötchen, z przodu na żółtej etykiecie.
4,7
enerBiO
pasta z orzechów nerkowca i migdałów z cukrem kokosowym 250 g
11,99 zł
100 g = 4,80 zł
Najniższa cena: 15,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.