Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
BIOTANIQE Mgiełka Tonizująca do Stóp, butelka spray z zieloną etykietą, róża, eukaliptus i probiotyki.
Biotaniqe Dermoskin Expert probio.Logy
mgiełka do stóp, tonizująca, perfumowana 120 ml
14,99 zł
100 ml = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Wella Color Brilliance Mousse, koralowa butelka, widok z przodu, dla włosów farbowanych, pojemność 200 ml.
5,0
Wella Professionals Invigo Color Brilliance
odżywka do włosów w piance, bez spłukiwania 200 ml
71,99 zł
100 ml = 36,00 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka enerBIO Leinsamen geschrotet (mielone siemię lniane), z widocznym brązowym ziarnem.
5,0
enerBiO
siemię lniane, łuskane 200 g
5,99 zł
100 g = 3,00 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie sztucznych paznokci Kiss Salon Acrylic French, beżowe z białym frenchem, 28 sztuk, widok z przodu.
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie KSA16C 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy Marilyn Super Talia 20 den modelujące sylwetkę, na opakowaniu modelka z wysokim stanem.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, nero 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Floral Fantasy lip oil z różowymi płatkami kwiatów, przezroczysta butelka z różową nakrętką, widok z przodu.
4,8
Lovely Floral Fantasy
olejek do ust, nr 1; 6 g
11,49 zł
100 g = 191,50 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szary eyeliner Lovely Matte Cloudy, widok na butelkę i wyjęty aplikator z cienkim pędzelkiem, obok matowa szara kreska.
4,7
Lovely Matte Cloudy
eyeliner, matowy, Szary 4 g
9,49 zł
100 g = 237,25 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Granatowy matowy eyeliner Lovely w zwężającej się butelce, z widoczną srebrną etykietą, widok z przodu.
4,9
Lovely
eyeliner matowy, Granatowy 2 g
7,99 zł
100 g = 399,50 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fuksjowy lakier do paznokci Ados Aromatic Jagoda, pachnący po wyschnięciu. Etykieta z ilustracją jagód.
4,8
Ados Aromatic
lakier do paznokci, o zapachu jagodowym, nr 06 Jagoda 6 ml
6,79 zł
100 ml = 113,17 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały sztyft ochronny HISKIN Sun Protector SPF 50, beżowy cylinder z fioletowym tekstem, widok z przodu.
5,0
Hiskin Sun Protector
sztyft ochronny do twarzy i ciała, Biały, SPF 50 12 g
25,99 zł
100 g = 216,58 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hagi Sky Grace kojący balsam do ciała w jasnozielonej tubce, zapach melona i gruszki, widok z przodu.
5,0
Hagi Sky Grace
balsam do ciała, kojący 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
enerBio Pesto Basilico w szklanym słoiku, widok z przodu, zielona etykieta VEGAN, do dań z makaronu.
4,8
enerBiO
pesto bazyliowe 120 g
7,29 zł
100 g = 6,08 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwona maska kolagenowa Quret Hello Friends Mask, z różową kulą "I'm Collagen" i koreańskimi literami, widok z przodu.
5,0
Quret Hello
maska w płachcie, kolagenowa, ujędrniająca 25 g
6,99 zł
100 g = 27,96 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Tył opakowania pikantnego wegańskiego batona enerBIO Veggie Snack z chili, z pełnymi danymi odżywczymi i składem.
4,7
enerBiO
pikantna wegańska przekąska 40 g
3,69 zł
100 g = 9,23 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
clean@ang Nature All ekologiczne gąbkościerki, 4 sztuki, beżowe, z bawełny i celulozy, widok z przodu.
Cleangang Nature All
gąbkościerki do czyszczenia 4 szt.
8,29 zł
1 szt. = 2,07 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Rival Loves Me Soft & Sheer, beżowy lakier utwardzający, butelka z nakrętką z 97% plastiku z recyklingu.
4,1
Rival Loves Me Soft & Sheer
lakier do paznokci, nr 02 Peach Shake 10,5 ml
4,79 zł
100 ml = 45,62 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Super Talia 20 DEN, beżowe, modelujące sylwetkę z wysokim stanem.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, nero 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa Jagodzianka Ciastolina do kąpieli o zapachu jagód, w przezroczystym plastikowym słoiku.
4,2
Manufaktura Piękna Jagodzianka
ciastolina do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie enerBiO dmuchany orkisz z miodem, 200g, brązowe ziarna w przezroczystej torbie, widok z przodu.
enerBiO
ziarno orkiszu, ekspandowane 200 g
6,79 zł
100 g = 3,40 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny dezodorant AXE Alaska 150ml, widok z przodu. Etykieta z górami, słońcem i napisem 0% aluminium.
AXE Alaska
dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml
12,49 zł
100 ml = 8,33 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Premium Age Krem pod oczy z bio-szarotką, biało-żółte opakowanie do skóry dojrzałej, widok z przodu.
4,6
Alterra Premium Age
krem pod oczy, z Szarotką Alpejską 15 ml
14,49 zł
100 ml = 96,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.