Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Czarny dezodorant AXE Alaska 150ml, widok z przodu. Etykieta z górami, słońcem i napisem 0% aluminium.
AXE Alaska
dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml
12,49 zł
100 ml = 8,33 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Premium Age Krem pod oczy z bio-szarotką, biało-żółte opakowanie do skóry dojrzałej, widok z przodu.
4,6
Alterra Premium Age
krem pod oczy, z Szarotką Alpejską 15 ml
14,49 zł
100 ml = 96,60 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Serum Lovely Full Lips w przezroczystej butelce z długą, różową zakrętką, widoczne logo i tekst.
4,8
Lovely Full Lips
serum do ust, nr 1 2,4 g
9,99 zł
100 g = 416,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska, elastyczna gumka scrunchie z tiulu, z delikatnymi zdobieniami, widoczna z różową etykietą "FOR YOUR Beauty".
4,7
For Your Beauty Kids
gumka do włosów, scrunche, różne kolory. 1 szt.
5,49 zł
1 szt. = 5,49 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Opaska kosmetyczna ilū, różowa i puszysta, widoczna wraz z opakowaniem przedstawiającym modelkę.
3,0
Ilu
opaska kosmetyczna, Różowa 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy, brokatowy olejek do ust Wibo Juicy Shot w przezroczystej butelce z czarną zakrętką, widok z przodu.
Wibo Juicy Shot
olejek do ust, nawilżający, nr 7 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Miękka liliowa kosmetyczna opaska ilū z kokardą z poliestru, obok pudełka, do demakijażu.
5,0
Ilu
opaska kosmetyczna, Fioletowa 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Brokatowy lakier Rival Loves Me Glitter Effect 09 Dazzling Diamonds. Różowy, w szklanej butelce z czarną nakrętką.
4,0
Rival Loves Me Glitter Effect
lakier do paznokci, nr 09; 9 ml
5,39 zł
100 ml = 59,89 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Kichererbsen Topf, wegańska puszka z ciecierzycą i marchewką, gotowa w 5 minut, widok z przodu.
5,0
enerBiO
danie gotowe z ciecierzycy 400 g
7,29 zł
100 g = 1,82 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
EnerBIO Saaten Brötchen bez mąki i drożdży, w przezroczystym opakowaniu z etykietą. Widok z góry na wegańskie bułeczki z ziarnami.
5,0
enerBiO
bułeczki z ziarnami 350 g
9,99 zł
100 g = 2,85 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Płynny rozświetlacz Moon Touch Stars. Różowo-srebrna tubka z aplikatorem, obok oryginalny kartonik.
4,8
Stars Moon Touch
rozświetlacz do twarzy, w płynie, nr 02 Pink Champagne 12 g
22,99 zł
100 g = 191,58 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe majtki Gatta Body Friendly Bikini Talia na modelce, widok z boku. Prezentują wysoki stan.
3,5
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Płynny rozświetlacz Moon Touch Stars from The Stars, beżowa butelka z aplikatorem i opakowaniem.
5,0
Stars Moon Touch
rozświetlacz do twarzy, w płynie, nr 01 Simply Champagne 12 g
22,99 zł
100 g = 191,58 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Skośny pędzel Essence do konturowania nosa i oczu, srebrny uchwyt, czarne włosie, widok z przodu w blistrze.
5,0
Ewa Schmitt Contour&Go
pędzel do konturowania nosa i oczu, dwustronny 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jasnozielony lakier do paznokci Ados Aromatic Kiwi, z etykietą z owocami kiwi, widok z przodu.
4,6
Ados Aromatic
lakier do paznokci, o zapachu kiwi, nr 05 Kiwi 6 ml
6,79 zł
100 ml = 113,17 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ardell Protects Top Coat do paznokci w białym pudełku, z butelką widoczną przez wycięcie, ujęcie z przodu.
5,0
Ardell Protects
top coat, do naklejek na paznokcie i lakierów klasycznych 14 ml
24,99 zł
100 ml = 178,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw dwóch solniczek i pieprzniczek Flink & Sauber ze stali nierdzewnej w opakowaniu, widok z przodu.
4,5
Flink&Sauber
solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Camouflage Make-Up, beżowy podkład w okrągłym, jasnoniebieskim kompakcie. Widoczne próbki koloru.
5,0
Alterra Camouflage Make-Up
podkład do twarzy, nr 01 Beige 9 g
11,99 zł
100 g = 133,22 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Słoik Eko Gram Tricolor Quinoa 420g, widok z przodu, beżowa etykieta, ziarna białe, czerwone, czarne.
5,0
Ekogram BIO
komosa ryżowa Trójkolorowa, organiczna 420 g
16,99 zł
100 g = 4,05 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błękitne serum Equilibra Aloe Vitaminica po opalaniu z witaminą E w butelce z zakraplaczem obok białego pudełka.
5,0
Equilibra Aloe
serum do twarzy, po opalaniu 30 ml
36,99 zł
100 ml = 123,30 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna kredka do oczu Satin Kajal Black Everybody London, widok z przodu, z otwartą skuwką.
4,8
Everybody London
kredka do oczu, Deep Black 1 g
13,99 zł
100 g = 1399,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Sweetest Lips lip balm w okrągłym słoiczku z różową zakrętką, z widocznym różowo-białym wzorem i napisem 'avocado butter'.
4,3
Lovely Sweetest Lips
balsam do ust, regenerująco-kojący, nr 2; 13 g
17,49 zł
100 g = 134,54 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Fill and Fix Eyebrow Duo, odcień 03 Deep Dark Brown, otwarta kredka i osobno tuba z żelem.
5,0
NAM Fill & Fix
kredka do brwi, z żelem, nr 03 Deep Dark Brown 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 zł
Najniższa cena: 45,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.