Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Pionowe opakowanie enerBiO Bio chrupkiego pieczywa ryżowo-gryczanego, z pieczywem na talerzu i awokado.
5,0
enerBiO
pieczywo chrupkie, Ryż i Gryka 160 g
5,99 zł
100 g = 3,74 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Pionowy pędzel do makijażu z szaro-białym włosiem, różową rączką i napisem 'BETTER THAN THE EDITION'.
Beter Masters Edition
pędzel do różu, skośny, nr 50; 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Cylindryczny błyszczyk do ust w odcieniu różowego złota z czarną matową nakrętką, pionowy widok z przodu.
5,0
Beter Masters Edition
pędzel do cieni, precyzyjny, nr 39; 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up: beżowe rajstopy modelujące sylwetkę, z efektem wyszczuplenia widocznym na nodze.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, visone 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Torriden DIVE IN Cream 80ml z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, jasnoniebieska tubka i pudełko, widok przód.
Torriden Dive In
krem do twarzy, nawilżający 80 ml
71,99 zł
100 ml = 89,99 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Kula do kąpieli z etykietą "Musująca, energia wody" zawinięta w brązowy papier kraft, widok z góry.
With Love Równowaga
kula do kąpieli, energia wody 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Naturkosmetik Vital Krem na Noc, z bio czerwonym makiem, dla skóry dojrzałej, widok z przodu.
4,9
Alterra Vital
krem do twarzy, Czerwony Mak Bio, na noc 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy pędzel do makijażu Better Matters Edition, puchate włosie ombre szaro-białe, widok z przodu.
Beter Masters Edition
pędzel do różu, Yachiyo, nr 36; 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemna butelka enerBiO Aceto Balsamico di Modena I.G.P., z etykietą i zdjęciem sałatki, widok z przodu.
enerBiO
ocet balsamiczny 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Pink Drink Liquid Blush w szklanej butelce, różowa ciecz, z aplikatorem i opadającą kroplą.
4,2
Wibo Pink Drink
róż do policzków, nr 4 15 ml
17,99 zł
100 ml = 119,93 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Ener Bio, mieszanka na burgery z czerwonej soczewicy. Beżowa torebka z grafiką wegańskiego burgera, widok z przodu.
5,0
enerBiO
mieszanka do przygotowania burgerów z czerwonej soczewicy 200 g
5,19 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Słoik BIO fasoli adzuki EkoGram, przezroczyste szkło z czarną etykietą, widok z przodu, ziarna ciemnoczerwone.
5,0
Ekogram BIO
fasola adzuki, organiczna 450 g
12,49 zł
100 g = 2,78 zł
Najniższa cena: 16,49 zł
TYLKO U NAS
Pędzel do makijażu z gęstym, czarnym włosiem, miedzianym uchwytem i matową czarną końcówką, widok z przodu.
Beter Masters Edition
pędzel do blendowania cieni 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie enerBiO Bio Paluszki serowe z rozmarynem i serem Gouda. Drewniane tło z serem i świeżym rozmarynem.
4,7
enerBiO
paluszki serowe, Gouda z rozmarynem 100 g
6,49 zł
100 g = 6,49 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Tył modelki w beżowych, bezszwowych majtkach Gatta Body Friendly Bikini Talia z wysokim stanem.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, czarne, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream zestaw kolorowych kubeczków do zabawy: trzy stosy przezroczystych kubeczków z wzorami serc i słońc.
Babydream
zabawka, zestaw kubeczków, różne rodzaje 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO U NAS
Nude Gatta Windy Ultra Comfort figi, laserowo cięte, bezszwowe, oddychające, noszone przez modelkę.
Gatta Bodywear Windy Ultra Comfort
majtki damskie, beżowe, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie KISS imPRESS Long Lasting Demi Wispy klastry rzęs, 48 szt., 8-16mm, widok z przodu. Trzymają do 5 dni.
Kiss imPress Long Lasting
sztuczne rzęsy, kępki, samoprzylepne, 8-16mm 1 szt.
68,99 zł
1 szt. = 68,99 zł
Najniższa cena: 88,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne męskie skarpety Marilyn Men Tie z etykietą przedstawiającą krawat, widok z przodu, rozmiar 40-41.
5,0
Marilyn Men Tie
skarpetki męskie, Black, rozm. 40-45; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBIO Natives Olivenöl extra 750ml, butelka z ciemnego szkła z zielono-białą etykietą "mittel fruchtig", widok z przodu.
5,0
enerBiO
oliwa z oliwek 750 ml
32,99 zł
100 ml = 4,40 zł
Najniższa cena: 43,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Bio Gemüse Burger mieszanka, biała torebka 200g z obrazem wegańskiego burgera i warzyw, front opakowania.
enerBiO
mieszanka do przygotowania burgerów warzywnych 200 g
5,19 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Biała torebka enerBIO Erbse-Minze Burger mix. Zielona etykieta, grafika burgerów z groszkiem. Wegański, 200g, widok z przodu.
5,0
enerBiO
mieszanka do burgerów z groszkiem i miętą 200 g
5,19 zł
100 g = 2,60 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
KillyS Makeup Pro, zestaw dwóch pędzli w czarnym opakowaniu z różowozłotymi detalami; obok pędzle 27 i 18.
5,0
KillyS MakeUp PRO
pędzle do makijażu oczu 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł
Najniższa cena: 21,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.