Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka enerBIO Hafer (owies) całych ziaren 500g, widok z przodu na białej etykiecie.
enerBiO
owies, całe ziarna 500 g
4,59 zł
100 g = 0,92 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
TREC Thermo Fat Burner, 60 kapsułek, wysoka kofeina, w przezroczystej butelce z czarno-czerwoną etykietą.
Trec Thermo Fat Burner
kapsułki, suplement diety 60 szt.
31,99 zł
1 szt. = 0,53 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Rajstopy kompresyjne Marilyn Plus Up 1, beżowe, na sylwetce, z zaznaczonym efektem modelowania brzucha i pośladków.
5,0
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dwie różowe gąbeczki Killys do makijażu, kwadratowe, w przezroczystym blistrze na białym kartoniku.
4,0
KillyS Salon Results
puszki do makijażu, kwadratowe 2 szt.
4,49 zł
1 szt. = 2,25 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Straffendes Augenfluid z Bakuchiolem i Peptydami. Wegański, bezzapachowy Rossmann. Białe opakowanie z fioletem, widok z przodu.
4,0
Alterra
krem pod oczy, ujędrniający 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Wegańskie Currywurst w szklanym słoiku z sosem pomidorowo-curry, widok z przodu. Gotowe w 5 min.
3,7
enerBiO
danie gotowe, wegańskie, Currywurst 350 g
9,49 zł
100 g = 2,71 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
FALSCARA Ultra Natural 50 Wisps Multipack, sztuczne rzęsy 8-14mm, w białym opakowaniu, widok z przodu.
Kiss Falscara
sztuczne rzęsy, kępki, FMM01 50 szt.
43,99 zł
1 szt. = 0,88 zł
Najniższa cena: 55,99 zł
TYLKO U NAS
Cieliste majtki damskie Gatta typu bikini airy, z laserowo ciętymi krawędziami, widok z tyłu na modelce.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Airy
majtki damskie, czarne, rozm. L 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
imPRESS Falsies Press On Classic Volume Cluster Kit, biało-fioletowe opakowanie, 36 rzęs bez kleju.
Kiss imPress Classic Volume
zestaw, kępki sztucznych rzęs + aplikator, samoprzylepne 1 szt.
57,99 zł
1 szt. = 57,99 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowa butelka roll-on With Love Ochrona Energia Ziemi, kompozycja olejków 10ml, z czarną zakrętką, widok z przodu.
5,0
With Love Ochrona
olejek eteryczny roller, energia ziemi 10 ml
16,99 zł
100 ml = 169,90 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Torriden DIVE IN Multi Pad, nawilżające płatki z kwasem hialuronowym w przezroczystym słoiku, obok pudełka.
Torriden Dive In
płatki do twarzy, tonizujące, nawilżająco-kojące 80 szt.
83,99 zł
1 szt. = 1,05 zł
Najniższa cena: 104,99 zł
TYLKO U NAS
Majtki damskie Gatta bikini airy, beżowe, laserowo cięte, na modelce od tyłu. Niewidoczne, gładkie.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Airy
majtki damskie, czarne, rozm. M 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie majtek Gatta Bikini Talia, modelka z tyłu w cielistych figach z wysokim stanem.
3,0
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, czarne, rozm. S 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Sztuczne paznokcie Kiss Voguish Fantasy, białe opakowanie, migdał, różowy french z metaliczną linią.
Kiss Voguish Fantasy
sztuczne paznokcie 28 szt.
36,99 zł
1 szt. = 1,32 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Ener Bio Cashew Kerne z solonym karmelem w czekoladzie. Granatowa torebka 60g z miską orzechów, Rossmann.
5,0
enerBiO
orzechy nerkowca, solone o smaku Karmelowym w Mlecznej Czekoladzie 60 g
6,49 zł
100 g = 10,82 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Joyfood Ostropest plamisty mielony, biała torebka, widok z przodu. Bogaty w białko i błonnik, niska zawartość cukru.
Zdrowe Pola
ostropest plamisty, mielony 150 g
5,99 zł
100 g = 3,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie majtek Gatta Bikini Airy. Modelka prezentuje beżowe, laserowo cięte majtki z delikatną fakturą.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Airy
majtki damskie, beżowe, rozm. L 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
imPRESS Falsies Classic Natural Cluster Kit, no glue needed, purple box with 36 lash clusters & applicator.
Kiss imPress Classic Natural
zestaw, kępki sztucznych rzęs + aplikator, samoprzylepne 1 szt.
57,99 zł
1 szt. = 57,99 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
TYLKO U NAS
Biały słoik proszku do mycia twarzy Manufaktura Piękna dla cery tłustej, z fioletowymi kropkami, widok z przodu.
Manufaktura Piękna Sproszkowana
proszek do mycia twarzy, skóra mieszana i tłusta 50 g
15,99 zł
100 g = 31,98 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Maska Torriden Balanceful w białej saszetce, z grafiką zielonego serum Cica. Łagodzi, wzmacnia barierę, widok z przodu.
Torriden Balanceful
maska w płachcie, kojąca 25 ml
9,49 zł
100 ml = 37,96 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Fasola czarna eko gram BIO w szklanym słoiku z czarną etykietą, widok z przodu, z napisem Be real.
5,0
Ekogram BIO
fasola Czarna, organiczna 450 g
9,99 zł
100 g = 2,22 zł
Najniższa cena: 12,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.