MEGA!
Lady Speed Stick Pro 5 Gel Antiperspirant-Deodorant w fioletowo-srebrnym opakowaniu, przód, 48H ochrony.
4,9
Lady Speed Stick PRO 5
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambiboo pieluszki bambusowe, rozmiar 5 Junior (12-17 kg), białe opakowanie z uśmiechniętym dzieckiem.
4,9
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 16 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,34 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy płyn Joni do higieny intymnej z pompką, kwas mlekowy i probiotyk, 99% naturalny, widok z przodu.
4,8
Joni
płyn do higieny intymnej, kojący 250 ml
18,99 zł
100 ml = 7,60 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Podkład NVM Perfect Lift w szklanej butelce z beżową pompką, za nim beżowa smuga, widok z przodu.
4,6
NAM Perfect Lift
podkład do twarzy, nr 04N True Natural 30 g
39,99 zł
100 g = 133,30 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Przezroczysty słoik 380g gruboziarnistej soli do kąpieli Manufaktura Piękna, floral, jabłko, śliwka, widok z przodu.
4,9
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Floral & Green Apple & Plum 380 g
14,49 zł
100 g = 3,81 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Facelle Pure, płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym, pH 4,2, zielona nakrętka.
4,8
Facelle Pure
płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym 300 ml
5,29 zł
100 ml = 1,76 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Szampon HAIRMATE HYDRATE, jasnoniebieska butelka z wytłoczonym logo. Nawilża włosy z tendencją do puszenia.
4,9
Hairmate Hydrate
szampon do włosów, nawilżający 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bibułki matujące Ewa Schmitt Green Tea 50 sztuk w jasnozielonym pudełku z różowo-czarnymi kwiatami, widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt
bibułki matujące, Green Tea 50 szt.
7,29 zł
1 szt. = 0,15 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
tołpa dermo face enzyme peeling z papainą, bromelainą, keratoliną, biała tuba i pudełko, owoce na etykiecie.
4,9
Tołpa Dermo Face Enzyme.
peeling do twarzy, 3 enzymy 40 ml
19,99 zł
100 ml = 49,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Skinclinic Professional płatki tonizująco-nawilżające z kwasem hialuronowym, białe opakowanie, 50 sztuk, widok z przodu.
4,7
Bielenda Skin Clinic Professional Kwas Hialuronowy
płatki do twarzy, tonizująco-nawilżające 50 szt.
Z APKĄ29,99 zł
1 szt. = 0,60 zł
Cena bez apki:39,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Pomarańczowa tuba got2b CURLZ defining jelly, bez silikonów, do włosów kręconych, redukuje puszenie. Widok z przodu.
4,7
Got2b Curlz
galaretka do stylizacji włosów kręconych 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon OnlyBio Szamp On. balansujący do skóry przetłuszczającej się, tubka gradientowa, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, balansujący 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent infuzyjny krem odmładzający 65+ przeciwzmarszczkowy w słoiczku i złotym opakowaniu, z przodu.
4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, odmładzający, 65+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream Bezpieczne patyczki higieniczne, 72 szt., biało-niebieskie opakowanie z wiewiórką, bawełna, papierowe patyczki.
5,0
Babydream
patyczki higieniczne 72 szt.
4,29 zł
1 szt. = 0,06 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy korektor Wibo Forever Better Skin High Coverage w przezroczystej butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,7
Wibo Forever Better Skin
korektor do twarzy, intensywnie kryjący, nr 2 11 g
15,99 zł
100 g = 145,36 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA intensywny krem do rąk Mocznik w białej tubce z czerwoną nakrętką, do bardzo suchej skóry, widok z przodu.
4,8
Isana
krem do rąk z 5% zawartością mocznika 100 ml
4,39 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Isana MEN pianka do golenia Sensitive w białej butelce z niebieskim tłem, widok z przodu. Do skóry wrażliwej.
4,8
Isana Men Sensitive
pianka do golenia do skóry wrażliwej 50 ml
3,39 zł
100 ml = 6,78 zł
Najniższa cena: 4,19 zł