Wszystkie promocje

MEGA!
Pachnąca saszetka Świeże Pranie, beżowe opakowanie na tle białej dzianiny z gałązkami bawełny i eukaliptusa.
4,8
Pachnąca Szafa
saszetka zapachowa, Świeże Pranie 5 g
3,19 zł
100 g = 63,80 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
DKNY BE DELICIOUS EDP 30ML, zielony perfum w jabłkowym flakonie z metalową zakrętką, obok brązowe pudełko.
DKNY Be Delicious
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
84,99 zł
100 ml = 283,30 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
MEGA!
Białe pudełko Tabletki Emskie z Wadowic, łagodzące kaszel i chrypkę, z rysunkiem i czerwonym paskiem, przód.
4,8
Tabletki emskie z Wadowic
pastylki do ssania, łagodzą kaszel i chrypkę 12 szt.
5,19 zł
1 szt. = 0,43 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
NOWE
Czerwona matowa pomadka NYX Fat Matte Smooth Color w sztyfcie, z logo i zielonym napisem, na tle swacha.
5,0
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #09 Mauve Cloud 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Kubek ceramiczny z jesiennym wzorem dyń i liści, białe tło, pomarańczowy uchwyt, widok z przodu pod kątem.
Eloy
kubek porcelanowy, Dynie, Pomarańczowy, poj. 630ml 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Ręcznik papierowy Velvet Ultra Strong, 2 rolki, 3 warstwy, super chłonny, fioletowo-białe opakowanie, widok z przodu.
4,8
Velvet Ultra Strong
ręcznik papierowy, 3-warstwowy 2 szt.
12,99 zł
1 szt. = 6,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Farba Joanna Multi Cream Color Intensywna Miedź 44. Opakowanie z modelką o rudych włosach, widok z przodu.
4,9
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 44 Intensywna Miedź 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Różowy krem do depilacji Veet Minima 400 ml dla skóry wrażliwej, butelka z pompką, widok z przodu.
4,7
Veet Minima
krem do depilacji, z pompką, ciało i nogi, skóra wrażliwa 400 ml
33,99 zł
100 ml = 8,50 zł
Najniższa cena: 48,99 zł
MEGA!NOWE
Złoto-beżowy cień Eveline Wonder Match AI Tech Shimmer w otwartym, czerwono-przezroczystym opakowaniu.
Eveline Cosmetics Wonder Match AI Tech Shimmer
cień-toper do powiek, nr 10 Moon Sparkle 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Bordowa, prążkowana czapka beanie z wywiniętym brzegiem. Haftowany brązowy piesek (jamnik) z małym czerwonym sercem.
5,0
Eloy
czapka damska, prążkowana, Bordowa z haftowanym Jamnikiem 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Mixit BIG MIXIT LYO Crunchy Strawberries, białe opakowanie tuby, widok z przodu, z liofilizowanymi truskawkami.
4,9
Mixit
truskawki liofilizowane 100 g
29,99 zł
100 g = 29,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
MEGA!NOWE
TULI LABS HYBRID HIGHLIGHTER, minimalistyczny design z logo i satynowym złotym odcieniem na jasnym tle.
Tuli Labs Hybrid
rozświetlacz do twarzy, hybrydowy 6,9 g
21,99 zł
100 g = 318,70 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Anwen x Ministerstwo Róża Malina wcierka do włosów w brązowej butelce z czarną pompką, widok z przodu.
Anwen x Ministerstwo
wcierka do skóry głowy, pobudzająca porost, Róża i Maliny 150 ml
27,99 zł
100 ml = 18,66 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
L'Oréal Panorama Mascara, ciemnobrązowa tubka ze złotym, pionowym napisem PANORAMA, widok z przodu.
4,8
L'Oréal Paris Panorama
tusz do rzęs, Bordeaux Cashmere 9,9 ml
41,99 zł
100 ml = 424,14 zł
Najniższa cena: 79,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.